دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب و خطرناک “مطلق حقوق’ ایده

معاونت / خبرگزاری گتی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظریه قدرت اجرایی شروع می شود و به پایان می رسد با “مطلق حقوق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد است که عبارت در اوایل این ماه و در زمانی که در آشکار پاسخ به او عصبانی توییتهایی وزارت دادگستری فروختن خود دادستان و خود را کاهش داد توصیه می شود حکم زندان برای راجر سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و پیشین کمپین مشاور. مغلوب ساختن پیشی جستن محروم داشتن خواسته وزارت دادگستری به گام—اما نه بدون اصرار دارد که او را “حق مطلق به آن را انجام دهد” اگر او را انتخاب کرد.

که ادعا می کنند در مورد تهمت خودداری کنند و مانند یک ترمز چراغ اخطار این امر منجر به سیگنال که ماشین دیگر با خیال راحت در تماس با حقوقی جاده ها است. در ماه مه سال 2017 پس از نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ریخته بسیار اطلاعات طبقه بندی شده به دولت روسیه مقامات او در توئیتر خود نوشت که او “حق مطلق برای انجام این کار است.” در دسامبر آن سال وقتی پرسید که آیا این تحقیقات به هیلاری کلینتون ایمیل باید بازگشایی تهمت استناد خود را “حق مطلق به انجام آنچه من می خواهم به انجام این کار با وزارت دادگستری.” شش ماه بعد در ژوئن 2018 تهمت توییتی که رابرت مولر بررسی شد “کاملا خلاف قانون اساسی” است و اگر فشار آمد به پرتاب “من مطلق حق عفو خودم.”

همه چیز snowballed در سال 2019. در فوریه آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او “حق مطلق اعلام اضطراری ملی” در جهت به دست آوردن border-دیوار بودجه ای که کنگره تا به حال نه مجاز. در مارس تهمت گزارش را رد کرده است که او تا به حال ارائه شده به عفو گمرک و حفاظت مرزی کمیسر اگر او دستگیر شده بودند برای اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های ایالات متحده و مکزیک, مرز, اما توییتی که او “حق مطلق” را به نزدیک مرز. در ماه اکتبر در میان خانه استیضاح تحقیق خود را در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky تهمت ادعا کرد که او تا به حال یک “حق مطلق حتی شاید یک وظیفه” به درخواست کشورهای خارجی برای کمک در بررسی فساد است. در ماه نوامبر او به تمسخر ماری Yovanovitch سابق سفیر ایالات متحده در اوکراین صدای جیر جیر در وسط شهادت او را قبل از خانه کمیته اطلاعات و ادعا کرد که خود را “حق مطلق برای تعیین نمایندگان است.”

وسوسه ممکن است به اخراج تهمت نظریه مطلق حقوق به عنوان زرق و برق دار لفظی tic. اما یکی از اولین به عنوان رئیس جمهور بود به operationalize که نظریه طولانی نیست پس از debuting آن را در مبارزات انتخاباتی. “رئیس جمهور حق دارد به ممنوعیت هر گروه یا هر کسی … که او احساس می کند در حال رفتن به انجام آسیب رساندن به کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که در ماه ژوئن سال 2016 ظاهر در Howie Carr, رادیو, نشان می دهد, در حالی که inveighing در برابر مسلمان مهاجرت به ایالات متحده آمریکا پس از تیراندازی دسته جمعی در, پالس, نوجوان, کلوپ شبانه در اورلاندو ، “آنها مطلق حق Howie.” هفت روز پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن امضا از نظر قانونی و عملیاتی بیاستفاده اجرایی جهت اعمال 120 روز ممنوعیت ورود برای همه پناهندگان از هفت اکثریت مسلمان کشور و ممنوعیت نامحدود در همه پناهندگان از سوریه که بنا به گزارش ها قرار گرفتند هیچ یک از معمول بین نقد و بررسی فرآیندهای.

اخیرا کمتر از یک هفته پس از این ادعا خود را “حق مطلق” را به دخالت در سنگ مورد تهمت صادر دور از رضایت است که آشکارا شامل دوستان و همکاران بسیاری colorfully راد Blagojevich سابق ایلینوی فرماندار و یک شرکت کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد افراد مشهور شاگرد بود که در FBI wiretaps در سال 2008 در تلاش برای فروش باراک اوباما را بسازید. این حرکت نشان می دهد بیشتر در آینده دخالت نمایندگی از سنگ “سخت وفادار مرد” که مورد تهمت مدعی شد: “کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است” و که محاکمه تهمت ادعای دچار “قابل توجهی دارد.” هفته گذشته زمانی که دوباره پرسید در مورد برنامه های خود را در مورد سنگ تهمت mused با صدای بلند “من اجازه داده بود کاملا درگیر است. من در واقع من حدس می زنم ارشد اجرای قانون افسر از کشور است.”

نکته این است که تهمت نظریه قدرت اجرایی کند و کار واقعی است و تا به حال عواقب واقعی. باز شدن تفاهم نامه تهیه شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم خود را برای سنا استیضاح دادگاه برای مثال به عنوان یک ادای احترام به کلی مفهوم مطلق حقوق و ساخته شده از چشم انداز خود را از یک نامحدود اجرایی شگفت انگیز استدلال که رئیس جمهور نمی تواند استیضاح برای سوء استفاده از قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن سکه در واقع آشکار و قانونی مبهم ظاهر در این مختصر: “آن را به خوبی حل و فصل است که رئیس جمهور است و عملا حق مطلق به حفظ محرمانه بودن خود را در ارتباطات دیپلماتیک با رهبران خارجی.” به عنوان پشتیبانی برای این جارو ادعا تهمت تیم اشاره کرد دادگاه عالی 1974 تصمیم گیری در ایالات متحده v. نیکسون. اما این تصمیم یادداشت ها چیزی بیشتر از دادگاه های سنتی احترام به رئیس جمهور ادعا می کند از اجرایی امتیاز بیش از ارتباطات تحمل در حساس سیاست خارجی و امنیت ملی و مسائل—و در نهایت مشخص شد که ریچارد نیکسون رئیس جمهور تا به حال به دست بیش از نوار subpoenaed توسط دادستان ویژه بررسی رسوایی واترگیت.

که در آن تهمت و حاصل این ایده است که او به عنوان رئیس جمهور برخوردار مطلق حقوق نامشخص است. اما خود را انتخاب عبارت پردازی است مهم و خاطره انگیز. آن را حمل یک شبه حقوقی حلقه که belies آن مفهومی incoherence. از نزدیک مورد بررسی خود را پی در پی نیایش عبارت تداعی تصویر نه رهبر جهان آزاد اما از یک freeholder با بهره گیری از untrammeled و نامحدود در اختیار داشتن املاک خود را. قانون اساسی بی اساس اما فصاحت قانع کننده کل مفهوم “مطلق حقوق” است که به عنوان بهترین های حقوقی و نوآوری توسط املاک و مستغلات مغول که درک قدرت از طریق منشور از مالکیت خصوصی و نه عمومی الزامی است.

به عنوان مالک و توسعه وسیع جهانی املاک و مستغلات امپراتوری مغلوب ساختن پیشی جستن البته می داند که یک یا دو چیز در مورد اموال. و در جهان از املاک, بهترین نوع مالکیت است “مطلق”یا “کامل”—عنوان. مطلق عنوان کمک های مالی عنوان دارنده صریح, نيرومندي حقوق مالکیت. ملک رایگان است و روشن بود لذت بردم و استفاده شده توسط مالک به عنوان او می بیند مناسب است. آن است که encumbered با هیچ چیز. مالک مدیون هیچ کس نیست.

چه معنی آن را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعای مالکیت یک گلف رفت و آمد مکرر اما شاخه اجرایی دولت ایالات متحده? مفسران بارها و بارها مشاهده شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که اغلب به نظر می رسید به تلفیق خود را با دولت و منافع خود را با ملت است.” بنابراین به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن است برای حمله به آمریکا است. این باعث می شود برخی از حس اگر واحد اجرایی است reimagined به عنوان مالکیت انحصاری یک آرایش است که در آن کسب و کار سرمایه گذاری برخوردار است و هیچ قانونی وجود جداگانه از صاحب آن است.

“من یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن اعالن به یک گروه از محافظه کاران در واشنگتن نشست در ماه جولای ناشیانه تکان دادن خود را در قانون اساسی قدرت مانند یک بلیط طلایی حق او را به طور کامل در اختیار یک کارخانه شکلات. تصور این راه به عنوان مطلق عنوان مقاله دوم جلیقه رئیس جمهور نه با قدرت تحریم و همزمان با تعهدات خود را به مردم اما با حقوق قابل اجرا در برابر آنها.

این یک سوء تفاهم عمیق از آمریکا قانون اساسی نظام است. است که در آن سیستم, حقوق حفاظت از افراد در برابر تاخت و تاز شده توسط دولت است. ادعای “مطلق حقوق” در کشور اجرایی می ایستد این مفهوم بر سر آن با مسئله به عایق دولت انجام, اما, خودسرانه و رونده از نقد و بررسی و یا حتی نقد. ایده این است که ناسازگار با طراحی مقاله دوم که جلیقه رئیس جمهور با مشروط محدود قدرت را به اطمینان حاصل شود که قوانین هستند “صادقانه اعدام شد.” برخی از این اقتدار است که خود به تنهایی برای ورزش—برای مثال تنها رئیس جمهور می تواند اعطای عفو فرماندهی نیروهای مسلح و تشخیص کشورهای خارجی است. اما به اندازه او misunderstands یا سوء استفاده است که اقتدار قانون اساسی تسهیل چالش با شاخه های دیگر. در موارد شدید که چالش را قرار است به شکل استیضاح و حذف.

در مطلق ریاست جمهوری حقوق هیچ جایی در قانون اساسی دموکراسی در جایی که همه قدرت به دست آمده از اراده حکومت. و آنها هیچ خرید در سه شعبه federalist جمهوری, در جایی که ملی اجرایی منوط به بررسی در کنگره و دادگاه و ممنوع از تصرف قدرت توسط نظامیان ایالات متحده.

پس از آغاز ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتقاد ادعا چه مقدار به یک سلطنت—باعث یکی از شخصی وکلا, Alan Dershowitz به اعلام در خانه استیضاح پرس و جو که به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “است که قدرت پادشاهان به حال هرگز.” Dershowitz را بی شرم آغوش مقايسه تماس به ذهن بسته شدن کلمات از الکساندر همیلتون “Federalist شماره 69” که تاکید اختلاف بین رییس جمهور آمریکا و پادشاه بریتانیا. رئیس جمهور یک افسر منتخب مردم; پادشاه است “دائمی و ارثی است.” رئیس جمهور است “متمایل به شخصی مجازات و ننگ”; پادشاه است “مقدس و محترم.” همیلتون منعقد ورزش خود را با یک تماس به مقاومت در برابر کسانی که ادعا می کنند “چیزهایی بنابراین بر خلاف شبیه یکدیگر است.”

اما از نزدیک بررسی اجرایی-قدرت ادعا می کند پیشگام با مغلوب ساختن پیشی جستن کمال ویلر و فروشنده ممکن است نیاز به جهش به طور کامل مختلف دولتی پارادایم. چیزی مسیه است که اتفاق می افتد در اینجا چیزی کمتر شفاف و خود آگاه از قدرت گرفتن توسط یک می شود پادشاه. برای مغلوب ساختن پیشی جستن که به ارث برده و سپس یک عمر صرف گسترش امپراتوری که مظهر مالکیت در مقیاس غیر قابل تصور به عادی آمریکا, قدرت, همواره, اموال, همواره قدرت. جیمز مدیسون نوشت: “دولت برقرار شده است برای محافظت از اموال از هر نوع است.” در مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده, است که محافظت اموال اتفاقی شامل همه مقامات و امتیازات شامل “مطلق حقوق” از ریاست جمهوری آمریکا بزرگترین معامله او تا کنون بسته شده است.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>