اهدا عینک اسکی کمک به حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران

المپیک قهرمان اسنوبرد آنا Gasser تمیز کردن گنجه خود را در اتریش بیش از آخر هفته در بر داشت و نه جفت از عینک.

همه آنها در حال تمیز بسته بندی شده و اهدا, از جمله یک جفت او را بسیار خاص او در سال 2018 Pyeongchang بازی.

مقصد: بهداشت و درمان-مراقبت از کارگران است.

ورزشکاران المپیک, تفریحی, اسکی بازان و snowboarders های تفریحی و کسب و کار به کمک مجموعه ای از عینک اسکی با یک چشم انداز روشن: برای کمک به کسانی که در جامعه پزشکی که نیاز به حفاظت از چشم آنها به عنوان درمان بيماران مبتلا به COVID-19.

این بخشی از یک برنامه به نام “عینک اسناد” یک تلاش های مردمی آغاز شد که در اواخر ماه مارس و در حال حاضر به اهدا بیش از 18,000 عینک.

“مردم واقعا پله تا بشقاب” گفت: دکتر رونالد ناخالص حاد مراقبت جراح در بیمارستان سنت فرانسیس در کانکتیکات. “مردم در مورد مراقبت از یکدیگر. این نشاط بخشی.”

هر دو جدید و با استفاده از عینک خوش آمدید (پرسنل پزشکی می تواند ضد عفونی و استفاده از آنها را دوباره و دوباره). لنز هستند که رنگی روشن یا تیره همه کار می کنند. چرا که به عنوان سایت کشورهای چیزی است که “بهتر از یک COVID سرفه به چهره” در زمانی که وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

یک شمارنده در وب سایت آهنگ های تعدادی از عینک های این برنامه دریافت کرده است. علاوه بر این وجود یک نمودار برای چگونه بسیاری از عینک یک محل خاص نیاز دارد. مثلا 438 جفت در سراسر کالیفرنیا 288 در میسوری 48 در فلوریدا و 167 در پورتوریکو.

“برف-ورزشی جامعه است و حمله به این چنین با شدت گفت:” جان شافر بنیانگذار این برنامه است. “همه ما می دانیم که مراقبت های بهداشتی کارگران و شما مانند,” اوه, مرد, من می خواهم به انجام کاری.'”

مجموعه ای از عینک های راه اندازی شد در حال حرکت توسط دکتر مایکل هالپرین از شهر نیویورک است. او با ارسال یک ایمیل به دوستان در اسکی جامعه درخواست 300 جفت برای هر یک از سه بخش اورژانس. آنها در نیاز فوری به عنوان آنها در برخورد با کروناویروس که باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از, اما می تواند شامل تب ، سرفه و گاهی اوقات نیاز به پنومونی بستری در بیمارستان.

ایمیل خود را فرستاده به شافر مدیر کل Catamount (نیویورک) و برکشایر شرق (ماساچوست) مناطق اسکی.

آن را صفحه اصلی. شافر را اسکی اولین کسانی بودند که در ایالات متحده به کمک شامل گسترش ویروس. همسر خود را نیز در مراقبت های بهداشتی زمینه است.

او مشتاق برای کمک به. با همان جامعه است. آنها را جمع آوری کاملا چند.

“در واقع من مانند” من باید او را حمایت کنید و سعی کنید برای جلوگیری از او را از گرفتن حدود 10000 عینک حمل به پشت ایوان'” شافر گفت.

بنابراین او سازماندهی یک صفحه گسترده. از وجود او موفق به دریافت کمک از Inntopia یک مقصد تجزیه و تحلیل پلت فرم است که کمک می کند تا نگه دارید تا به تاریخ زبانه ها در توزیع. و از آنجا او را برداشت تا مقدار زیادی از پشتیبانی از طریق کمک های مالی موجب شده توسط رسانه های اجتماعی.

مثال دیگر از صنایع دست وام به جامعه پزشکی:

  • بائر این شرکت که به طور معمول باعث می شود تجهیزات هاکی شروع به ساخت هزاران چهره سپر.
  • متعصب این شرکت که تولید کننده لباس های لیگ اصلی بیس بال است به حالت تعلیق تولید کشباف و در عوض با استفاده از توری های پلی استر پارچه به ماسک و لباس برای بیمارستان ها در پنسیلوانیا و در نزدیکی متحده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

  • نسکار شروع به استفاده از پرینتر 3D در کارولینای شمالی مرکز تحقیقات به صورت ماسک.

“در زمان مانند این که ما باید به یکدیگر کمک و حمایت از یکدیگر گفت:” Gasser که در زمان خانه طلا که در هوا ساخته شده آن اولین المپیک در Pyeongchang. “این عینک فقط در گنجه من. بهتر است آن را کمک می کند تا شخص دیگری است.”

Freeskier میشل پارکر که از اسکو دره کالیفرنیا یافت می شود حدود 10 جفت در اطراف خانه که او را اهدا.

“هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به خارج گفت:” پارکر. “این اعمال تصادفی از مهربانی رفتن به یک راه طولانی برای کمک به جوامع ما و خود ما اخلاق شخصی بیش از حد.”

“ما می خواهیم آن را به عنوان آسان به عنوان ما می توانیم برای این خط مقدم مردم” Wakeling گفت. “همه ما فقط می خواهید برای دریافت از طریق این.”

یکی دیگر از تولید کننده عینک, Scott Sports, اهدا کرده است بیش از 3,800 جفت.

“اسکی جامعه تظاهرات در اطراف همه نوع از تلاش های” گفت: اندرو زدن توپ در ایالات متحده مدیر بازاریابی شرکت است. “از آن زمان برای ما به عنوان یک جامعه جهانی به گروه با هم.”

ناخالص مونتاژ یک عینک مراقبت ورق برای کسانی که با استفاده از آنها. یکی از چیزهایی که او به شدت تاکید کرد — بدون نیاز به دور انداختن عینک پس از هر بار استفاده.

“آنها با دوام” ناخالص گفت. “استفاده از آنها بیش از یک بار. استفاده از آنها را برای تمام طول مدت.”

این عینک می تواند کار را برای همه نوع از سلامت کارگران بیش از حد از بیهوشی به اتاق عمل جراح به طبقه ،

مارسیا شیشه استادیار طب داخلی در دانشگاه Tulane این عینک در حالی که درمان بیماران است.

“فوق العاده مفید بسیار بهتر از به طور منظم چشم, دنده,” او نوشت: در یک ایمیل.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>