هر جایی نمی رویم

Nicolò کمپو / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

من می دانم که شما می خواهید, اما فقط همین نیست. که راه رفتن سریع به بایگانی اطلاعات? جست و خیز آن است. سفر به جاهای دیگر برای سوار شدن از همه گیر با خانواده ؟ بیش از حد مخاطره آمیز است. و حتی نمی توانید به من در مورد آغاز شده ،

اجتماعی فاصله تبدیل شده است که پاره ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس—یک راهنما از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن دمیده شده است تا به یک رسانه اجتماعی توییتر و حتی یک خط از Etsy لباس. آن را به یک جذب می کند چشم انداز: فقط لغو این برنامه را با دوستان و اقامت شش فوت دور از همه ما باید قادر به دفع یک سرایتبه سبک مستند. اما کالیفرنیا و نیویورک و ایلینوی در حال حاضر گرفته شده آن را یک گام بیشتر فوتی و فوری ساکنان خود را به ماندن در خانه.

آیا منتظر نیست برای دولت خود را به نوار شما از ترک خانه. اگر شما لازم نیست که کار یا مراقبت از مسئولیت هایی است که کاملا نیاز شما را به ترک خانه قرار داده و خود را روی زمین افتاده.

زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول من تا به حال فکر مشابه به عنوان بسیاری از دیگر بزرگسالان جوان: من می خواهم مامان من. به جای چمباتمه ماه در تنگ سی آپارتمان هم اتاقی من که حاضر به پاک من decamped به خانه پدر و مادر در حومه اوهایو. اما من در حال حاضر که تقریبا قطعا یک اشتباه بزرگ است.

من دو بررسی با جنیفر Dowd, یک دانشگاه آکسفورد اپیدمیولوژی و متخصص. باید آمریکایی ها بود و بیرون رفتن برای هر چیزی غیر از مطلق اصول اولیه ؟ “هیچ” بود کوتاه و مختصر پاسخ من کردم. “من فکر می کنم همه ما باید فکر می کنم واقعا سخت است در مورد اینکه چرا ما نیاز به ترک دیگر از ضرورت” او رفت. “اگر شما می توانید فقط سرپا ایستادن کردن.”

مشکل بزرگ با عبارت اجتماعی فاصله است که آن را از طریق حاد مورد مفهوم خزش: آیا شما هنوز هم می توانید سر به کار در صبح و دعوت از یک دوست برای صرف شام ؟ یا آیا این به معنی شما را مجبور به پناه در خانه تا اطلاع ثانوی? “اجتماعی فاصله است که چنین نرم و قابل انعطاف مدت—نرم و قابل انعطاف در دهان از مقامات و در ذهن مخاطبان خود” پیتر Sandman یک خطر-مشاور ارتباطی به من گفت. “برای برخی از, اجتماعی فاصله به معنی سعی کنید به اویختن در مکان های شلوغ مگر اینکه شما واقعا می خواهید به. به دیگران به این معنی اقامت به طور کامل جدا شده و بدون توجه به آنچه.” (این اطلس دارای یک راهنمای بهداشت عمومی کارشناسان می گویند شما باید و نباید تحت اجتماعی فاصله در اینجا.)

و وسیع تر تعریف آن را قطع نمی کنه. “فقط [انجام] اجتماعی فاصله ممکن است تاخیر در برخی از موارد می گوید:” جولی فیشر یک میکروبیولوژیست در دانشگاه جورج تاون. “اما این اقدامات به طور کامل برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.”

زمانی که Boland مورد مطالعه چگونه coronavirus در سراسر ایتالیا, او در بر داشت که یکی از دلایل شیوع این بیماری وجود دارد و ثابت شده است به طوری کاملا فاجعه آمیز است زیرا افراد جوان سفر بین شغل خود را در شهرهای بزرگ و بزرگتر خود و بستگان و خانه. این معمول است برای افراد جوان مشغول به کار در میلان به زندگی با خانواده خود در روستاهای اطراف و رفت و آمد به این شهر—که در نهایت آنها را بزرگ خط لوله از بیماری به افراد مسن و آسیب پذیر تر بستگان. “این کمک را به انتقال اولیه که ممکن است آمده اند به میلان از خارج از کشور به این جوامع با درصد بالایی از افراد مسن” او به من گفت.

یک مستند می تواند احساس به طرز مرموزی سخت گیرانه و یا کاملا استبدادی و اجرای سراسر کشور پناهگاه در محل ماموریت در ایالات متحده خواهد بود یک حقوقی باتلاق. بنابراین به جای انتظار برای دیدن اگر فدرال و ایالتی و محلی تقاضای آن آمریکایی ها باید در تعهد از holing خود را در خانه.

بله در مستند کاملا رک و پوست کنده داره. یک هفته در و من در حال حاضر بیمار از Netflix بکشد. ماکارونی و لوبیا قدیمی بسیار به سرعت. تغییر بین اتاق انجام نمی دهد بسیار به دور cabin fever. اما هر کسی که می رود کمی دیوانه در خانه گیر کرده است صرفه جویی بی حد و حصر تعدادی از زندگی است.

این امر به ویژه درست است اگر شما زندگی می کنند در جایی است که هنوز به طور کامل در حالت بحران. “حتی اگر شما در یک شهر که نمی تواند به بسیاری از عفونت های شما هنوز هم باید مصرف این نوع اقدامات می گوید:” ویلیام Hanage یک دانشگاه هاروارد اپیدمیولوژی. “این است که در اوایل. اگر [ما] را مدیریت برای جلوگیری از عفونت اتفاق می افتد در حال حاضر [ما] رفتن به صرفه جویی صدها هزار نفر از مردم در پایین خط.”

در مکان های که در حال حاضر سخت است-آمار coronavirus اوایل مستندات موفق شده اند در چرخی را در شیوع. Hanage به من گفت که در حالی که چینی ها در شهر ووهان و گوانگژو هر دو در جای خود قرار داده کنترل دقیق بر روی جنبش گوانگژو تا به حال به مراتب کمتر از موارد هنگامی که این انجام می شد و قادر به نگه داشتن عفونت نرخ به طور قابل توجهی بیشتر قابل کنترل است.

حقیقت ناگوار است که خودخواسته مستند ممکن نخواهد بود برای همه. بسیاری از آمریکایی ها نمی توانند به سادگی زوم به کار جلسات و قوز بیش از لپ تاپ در تخت. اما تصمیم خود را برای تنها ماندن در خانه اگر شما می توانید آنها را کمک می کند ، “این یک محاسبه ساده” Hanage به من گفت. “افرادی که نمی توانید از خانه کار می کنند در حال محافظت شده توسط افرادی که در حال کار از خانه پس از کار-از-خانه مردم کمک به جلوگیری از خود را از آلوده شدن و گرفتن یک تخت ICU است که کسانی که افراد دیگر نیاز است.”

در هفته های آینده بیشتر در بسیاری از شهرها و ایالات متحده ممکن است شروع به اجبار فقط در مورد هر کس به در خانه بماند. اما تا آن زمان نمی توان مثل من.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>