دوپینگ مورد افزایش مییابد شانس هیچ, روسی, آهنگ ورزشکاران در بازی های المپیک

ورزش مقامات افزایش امکان به طور کامل به استثنای روسیه, آهنگ ورزشکاران از این سال بازی های المپیک در پی موجی از رسوایی دوپینگ که کشور را فرا گرفته.

دو و میدانی یکپارچگی واحد که دسته دوپینگ مربوط به مسائل جهانی دو و میدانی به نام به حفظ تعلیق یک سیستم طراحی شده برای اجازه می دهد تا تمیز روسی ورزشکاران به رقابت به عنوان خنثی در رویدادهای بین المللی.

AIU گفت: این پیشنهاد پس از گرفتن پاسخ مناسب از روسیه و میدانی فدراسیون (RusAF) در خصوص پرونده مربوط به جعل اسناد و مدارک برای بالا جهنده Danil لیسنکو. RusAF شده است به حالت تعلیق جهانی دو و میدانی پس از 2015 به دلیل دوپینگ طرح که همچنین منجر به کمیته بین المللی المپیک به طور رسمی بان روسیه از سال 2018 و در حال حاضر بازی های المپیک 2020.

این لیسنکو مورد پس از بسیاری از عمده تحریم ها در آن بسیار گسترده تر مورد تحویل داده شده بود و پس از روسیه ادعا کرده به تغییر راه خود را. اما RusAF هرگز تا به حال تعلیق آن برداشته چرا که آن را به حال اتمام تمام مراحل در یک AIU به کارگردانی نقشه راه بازگشت به انطباق.

که با بازی کردن AIU گفت: آن را داده است RusAF بیش از هشت هفته به پاسخ در لیسنکو مورد و آن را به حال انجام داده است تا در راه معنی دار.

“یک مسئول عضو فدراسیون در شرایطی باید اذعان کرد این اتهامات و نشان داده ندامت خود را برای انجام اما RusAF انتخاب کرده است به انجام نه” AIU نوشت: در انتشار اخبار. “به جای RusAF است به طول های بزرگ رفته برای انکار هر گونه دخالت در این موضوع سرزنش دیگران و حمله روند. این رویکرد عمیقا مورد برای AIU هیئت مدیره به نظر می رسد نشان می دهد که رهبری فعلی فدراسیون صرفا ادامه سابق است.”

AIU نیز خواستار جهانی دو و میدانی به نظر اخراج روسیه از عضویت در آن است. اما ملموس ترین تحریم خواهد بود تعلیق و میدانی را خنثی ورزشکار برنامه مشابه نسخه از آن کمیته بین المللی المپیک است که با استفاده از اجازه می دهد ده ها تن از روس ها به رقابت در سایر حوادث المپیک با وجود رسمی این کشور ممنوع.

سی و روس ها رقابت در مسیر قهرمانی جهان به عنوان خنثی سال گذشته در قطر پس از عبور از طریق یک پروسه بررسی برای اثبات آنها تا به حال نشده است تحت تاثیر روسیه دوپینگ طرح. تعداد مشابه می توان انتظار اعلام می شود واجد شرایط برای توکیو, بازی, اگر جهان دو و میدانی آسانسور تعلیق بررسی برنامه.

در حال حاضر که به نظر می رسد کمتر احتمال دارد. این آبشار در خط با پیگیری فدراسیون به طور کلی پاسخ به رسوایی دوپینگ, است که بسیار دقیق تر از آن است که کمیته بین المللی المپیک و چندین ورزش دیگر. در امتناع از آسانسور روسیه تعلیق جهانی دو و میدانی است و اخیرا با اشاره به شواهدی که روسیه دستکاری تست اطلاعات برگزار شد و در آن آزمایشگاه به عنوان اثبات این که این کشور به طور کامل اصلاح شود.

در تحقیقات خود را به دستکاری اطلاعات سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ گفت: دستکاری نهفته توانایی به دنبال برخی از موارد است.

تماشای این همه بازی در حال بالا آهنگ ستاره مانند سه بار قهرمان جهان بالا جهنده ماریا Lasitskene است که یک منتقد شدید از مقامات ورزشی در کشور است.

Lasitskene نیست مشکوک از هر خطا, اما می تواند خودش را پیدا تماشای بازی های المپیک اگر این ممنوعیت باقی می ماند در بازی.

“ما همه در مکث در حال حاضر,” او گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه هفته گذشته است. “من نمی دانم چه به انتظار و یا برای امید. همه من می توانید انجام دهید این است که امید صبر و قطار است.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>