داگ ساندرز یکی از مهمترین شخصیت های رنگارنگ در زمین گلف

داگ ساندرز آورده flamboyance به گلف مد از زمان خود جلوتر رنگارنگ شخصیت شناخته شده به عنوان مقدار برای 20 بار او برنده در تور PGA را به عنوان رشته اصلی که کردم دور.

ساندرز درگذشت صبح یکشنبه در هوستون PGA Tour تایید از طریق یک متن از ساندرز’ همسر سابق Scotty. او 86.

ساندرز هنوز یک کار در زمانی که او برای اولین بار برنده PGA Tour رویداد در سال 1956 در کانادا باز در یک حذفی در برابر داو Finsterwald و بهترین سال بود و در سال 1961 هنگامی که او برنده پنج بار به پایان رسید و سوم در تور PGA ،

اما او بهترین و شناخته شده برای چهار نفر دوم پس از اتمام در رشته های به یاد ماندنی ترین در سنت اندروز در سال 1970 انگلیسی باز است. او تنها نیاز به پر نهایی سوراخ البته به ضرب و شتم جک نیکلاس و ساندرز بود سه فوت دور. او jabbed در زدن توپ و آن را از دست رفته و نیکلاس ضرب و شتم او روز بعد در یک حذفی.

“اگر من یک استاد زبان انگلیسی, من فکر نمی کنم من می توانم پیدا کردن صفت ها برای توصیف چگونه من احساس زمانی که من از دست رفته است که کوتاه یک” ساندرز گفت: بعد از حذفی, که در آن نیکلاس ضرب و شتم او توسط یک شات. “اما این که گلف و این شیفتگی از این بازی است.”

ساندرز نیز به پایان رسید یک شات پشت سر نیکلاس در سال 1966 انگلیس باز در Muirfield. او تا به حال یک شات منجر رفتن به دور نهایی سال 1961 در ایالات متحده باز در اوکلند تپه به پایان رسید و یکی در پشت ژن Littler و او به پایان رسید یک شات پشت باب Rosburg در سال 1959 PGA قهرمانی در مینیاپولیس باشگاه گلف.

از دست دادن به نیکلاس در جای خود با دیگر نزدیک نتواند در گلف مانند اسکات Hoch در سال 1989 کارشناسی ارشد. ساندرز پس از ذکر والتر هاگن گفت: هیچ کس به یاد می آورد که پس از اتمام دوم.

“اما آنها هنوز هم از من بپرسید اگر من تا به حال در مورد فکر می کنم که توپ من از دست رفته را به نفع خود 1970 باز در سنت اندروز” او گفت:. “من به آنها می گویم گاهی اوقات آن را عبور از ذهن من برای پنج دقیقه.”

اما هرگز وجود هر گونه اشتباه Sanders, شناخته شده به عنوان “طاووس از Fairways” خود را برای عید پاک تخم مرغ مجموعه ای از رنگ میپوشید در زمین گلف و حتی پس از او انجام شد رقابت.

“دو شایع ترین سوالات در تور بودند, ‘چه آرنولد پالمر ساقه ؟’ و ‘چه داگ ساندرز پوشیدن؟'” ساندرز گفت: خلاصه گلف در سال 2007.

تامی پیچ یک بار گفت: از ساندرز “مرد به نظر می رسد مانند یک jukebox با پا.”

نیز نادیده گرفته بودند خود را 20 پیروزی در تور PGA گذشته بود که 1972 Kemper باز توسط یک شات بیش از لی Trevino. او برنده در برخی از بزرگتر نقاط در تور مانند استعمار غربی باز و دورال. هنگامی که او برنده کانادا در سال 1956 آن را 29 سال قبل از یکی دیگر از تازه — اسکات Verplank — برنده در تور PGA.

ساندرز در یک جام رایدر در سال 1967 در هوستون با بن هوگان کاپیتان از آنچه در نظر گرفته شده است یکی از بهترین تیم آمریکا از این دوره از مسابقات است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

او متولد هیوئیتاون Ga., و بازی گلف در فلوریدا.

ساندرز در آنجا ماند و پس از فعال دیگر رقابت حمایت داگ ساندرز افراد مشهور کلاسیک به مدت شش سال و یک تاریخ و گلف قهرمانی در هوستون.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر