“سراشیبی” بررسی: بی اثر بازسازی از “نیروی Majeure”

Julia LouisDreyfus and Will Ferrell in the film DOWNHILL
شکست “سراشیبی” با بازی جولیا لوئیس-دریفوس و ویل فرل ساکن در آن بیش از حد آسان معنا که شخصیت می تواند به رسمیت شناخته شده و تعریف شده توسط خود را تایپ کنید.عکس توسط Jaap Buitendijk

این incoherence “سراشیبی” این بازسازی توسط Nat Faxon و جیم راش, سوئدی مدیر Ruben Östlund 2014, درام “نیروی Majeure” مشهود است از شروع. یک خانواده آمریکایی به Stantons—Billie (جولیا لوئیس-دریفوس) و پیت (ویل فرل) و فرزندان خود فین (Julian خاکستری) و امرسون (آمون یعقوب فورد)—وارد در اتریش اسکی رفت و آمد مکرر. آنها به عنوان پیاده شدن از اتوبوس تور, Billie متوجه است که وجود دارد هیچ دیگر کودکان در میان ازدحام مسافرانی; لحظاتی بعد آنها استقبال شارلوت (Miranda Otto) یک pushily مشتاق اتریش میزبان که در مورد مشتریان به اطلاع Stantons که آن را به یک محل برای کودکان, اما, نه “به ایبیزا کوه های آلپ” لذت گنبد برای بزرگسالان که در آن او flamboyantly افسار گسیخته در نظر دارد تا مطمئن شوید که بیلی و پیت برخی از لذت. (او نمایش خود قصد سرعت دادن به Billie یک جفت دلچسب بوسه بر روی گونه و به طور تصادفی بر روی هدف دادن پیت یکی بر لب.)

که برنامه ریزی شده این سفر ؟ این فیلم قرار است در روز در حال حاضر و نه در زمان قبل از عصر اینترنت از کلمه از دهان و انتشار کتابهای راهنمای. پیت واقعی املاک و اجرایی; Billie یک وکیل است. به نظر می رسد که آنها می خواهم که تحقیق مقصد خود را حداقل کمی قبل از رزرو آن است. در این فرض بسیار مجموعه چنین سردرگم و توسعه نیافته نکات (آیا پیت اتهام و ترک Billie از حلقه ؟ او دروغ؟) که این فیلم تقریبا بیش از زمانی که آن را آغاز کرده است.

پیت بر روی تلفن همراه خود را هنگامی که Stantons دریافت کردن اتوبوس (و Billie است در مذمت او برای بودن در آن); او پیام کوتاه خود را جوانتر از همکاران ژاک (ژاک جنگل) است که در تعطیلات خود به خودی و ضربه یک—با او به طور مشابه, دوست دختر جوان, رویز (Zoe چائو) که آزاده خوی در عجول و بی پروا شواهد خود Instagram posts. پیت به ظاهر حسد خود را بدون فرزند همکار سبکبار سبک زندگی و آشکارا محبت رابطه است. او همچنین آرزوی بعضی از پسر-ish شرکت و دروغ به بیلی که ژاک گرفتن در تماس با او در زمانی که در واقع آن را معکوس. در پیت باعث ژاک و روزی در نهایت تغییر برنامه های خود را برای پیوستن به Stantons.

این است که همه می گویند که ازدواج Billie و پیت دچار مشکل است و از ابتدا در راه است که هر دو به شدت کلیشه ای و به شدت بد تعریف شده است. این Stantons هیچ سیاست بدون فرهنگ هیچ سابقه خانوادگی هیچ طیف وسیعی از تجربه هیچ منافع هیچ عادات هیچ عبارات هیچ سبک—هیچ ماده و بدون عمق است. آنها generic سفید upper-middle-class فیلم موجودات و لوئیس-دریفوس و فرل در سمت چپ برای پر کردن پوچی از نقش خود با ذخایر خود را از حرکت و بیان همدلی و کنجکاوی است.

این رویداد به ارمغان می آورد که رابطه زن و شوهر مشکلات به سر همان است که در “نیروی Majeure”: در حالی که خانواده نشسته است و در یک هوای کوهستان عرشه کنترل می فرستد بهمن برف barreling پایین شیب ظاهرا درست در عرشه جرقه وحشت در میان گردشگران—و در هر دو فيلم paterfamilias منازعه تلفن خود را و پیچ و مهره به جای ماندن در جدول به سعی کنید برای محافظت از خانواده اش. (در “نیروی Majeure” او سوابق بهمن; در “سراشیبی” او نیست.) در هر دو جنسیت مرد به ظاهر غریزی نمایش نامردی ثابت می کند فورا خورنده به ازدواج است.

هر دو فیلم در حال تغییرات در یک موضوع توسط ارنست همینگوی—به طور خاص یکی در “کوتاه زندگی شاد فرانسیس April” یک سال 1936 داستان (در اصل منتشر شده در جهان وطنی) در مورد یک زن و شوهر ثروتمند آمریکایی socialites در یک قیمت بالا سفر شکار در آفریقا که در آن فرانسیس در حضور یک شارژ شیر و مهره در برای مشاهده کامل متن و همسرش, مارگوت; سفید شکارچی رابرت ویلسون که در حال اجرا شکار; و محلی مردان سیاه و سفید که ویلسون بسیار قرار داده-بر کارکنان. همینگوی داستان به سرعت و عمیقا تجزیه و شوهر صمیمی اسرار و کسانی که خود را مجموعه نهادی سازمان از افراد ثروتمند را از سافاری و کارکنان که برای آنها کار روانشناسی نامردی و شجاعت و روانی و لایههای عاشقانه پیامدهای هر دو به ذکر است حتی زندگی درونی شکار و زخمی حیوانات. (برای ثبت مراتب بهتر سینمایی درام از “نیروی Majeure” و “سراشیبی” بر اساس همین موضوع از همینگوی است جولیا Loktev 2011 درام “که غریب سیاره است.”)

وجود یک تصور اشتباه محبوب در سراسر توییتر که “نیروی Majeure” است که در واقع یک کمدی. “نیروی Majeure” یک طنز اما آن عنصر کمدی بیشتر derisive از خنده دار. (سهام آن با این کیفیت و با این فیلم Michael Haneke, آنها Östlund اغلب به نظر می رسد ضربه زدن است.) “نیروی Majeure” ماسک های آن سطحی و scattershot مسخره بورژوایی اخلاقی کنوانسیون با سرد سبک است که برگ های خود شخصیت صفات فردی و منافع و تمایلات و خواسته فقط به عنوان Faxon و بثورات انجام دهد. در Östlund رویکرد این است که لوازم یدکی و سفت و سخت رزرو معنی اطوار و اخلاق آن نقش faux طرفی که ماسک فیلمسازان تسهیلات به وضوح ماسک خود را به عنوان تمسخر و تحلیل و ماسک خود را تحقیر به عنوان نقد.

با “سراشیبی” Faxon و راش (به علاوه آنها همکاری نویسنده جسی آرمسترانگ) prismatically تقسیم “نیروی Majeure” به دو رشته مجزا—faux جامعه شناختی نقد می شود خالص و سخت داخلی ملودرام و عنصر مسخره می کردن و از antic کمدی است که اعمال می شود به داستان مانند مسخره برچسب. شخصیت شارلوت پرتاب کردن به شدت لهجه malapropisms (اطلاع رسانی Stantons که آنها می تواند رسیدن به شهر بعدی در “ساعت بیست”) همراه با کلیشه های اروپایی licentiousness (توصیف جنسیت به هیچ صمیمی تر از دست دادن) و بیلی تلاش خود در یک محیط عمومی به پایان می رسد با خالص هر چند خفیف کمدی بزن و بکوب.

این ملودرام است که هسته اصلی این فیلم و در اینجا Faxon و بثورات گذشت از همه بیشتر grievously به مسطح کلیشه. کمی شناخته شده است از آنچه که در بین بیلی و پیت از شروع فیلم که او را تحقیر برای پیت پس از بزدلانه نشان دادن این است که به جای یک عنصر در ازدواج خود را به کل داستان. زمانی که پیت بازگشت به میز پیدا کردن Billie و پسران ازدحام در ترور به عنوان برف ضربات دور او ترکیبات خود عمل نامردی با دو انکار—امتناع از اعتراف کنم که آنچه آنها می خواهم که از طریق چیزی جدی و یا که او می خواهم در حال غرق خانواده و اجرا کنید. این اقدام gaslighting خود خانواده را افزایش می دهد به یکی از قابل توجه حاضر در این فیلم که ملودرام veers به سمت کمدی و سپس به شدت به ترحم—یک صحنه که در آن بیلی در حضور دوستان در تماس پسران به ارائه نسخه خود را از آنچه پیت را در طول بهمن.

این لحظه ای است که می تواند مجموعه ای از فیلم های جدید و عجیب و غریب جهت. به جای آن می ایستد جدا و خارج از غرفه به عنوان یک صرف طرح نقطه است که کاهش یافته است به عنوان به سرعت به عنوان آن را ارائه شده است. (آن میآید تا دوباره بعد, به همین راحتی, به طور خلاصه و inconsequentially.) شکست Faxon و بثورات آینه است که از Östlund در “نیروی Majeure”: خیلی آسان معنا که آنها می توانید تشخیص و تعریف شخصیت خود را تایپ کنید. فقط به عنوان اصلی دراماتیک لحظه در هر دو فیلم یک whiteout با صفحه نمایش جزئیات محو شده توسط یک مجموعه از برف شخصیت و milieux که “سراشیبی” فیلمسازان مجسم به طور مشابه به blanked توسط شدیدا کنترل ساخت. آنها می دانند که این افراد را به خوبی به طوری که آنها فکر می کنم که آشنایی نژاد چیزی به عنوان زیبا و وحشتناک به عنوان Östlund تحقیر: بی تفاوتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>