Dwyane Wade مراتب قدرشناسی خود را در نیوجرسی بازنشستگی مراسم در میامی

میامی—Dwyane Wade رفت و از طریق یک لیست طولانی از تشکر yous به او تحویل 20 دقیقه سخنرانی در نیوجرسی بازنشستگی مراسم شنبه شب ذکر همه از کسب و کار خود را مدیریت و گرمای میامی توپ پسران به پت رایلی.

“من می تواند رفته اند در یک ساعت” وید گفت: پس از مراسم در حاصل کار دو تیم از گرما را 124-105 پیروزی کلیولند کاوالیرز. “این است که در مورد من اما این است که در مورد همه ما در همان زمان — شهرستان میامی هم تیمی در طول سال هر کس که قربانی روت شده و گریه کرد. همه ما این کار را با هم. من نمی انجام این کار توسط خودم.”

در اب راه رفتن را با کمک به افراشتن خود شماره 3 نیوجرسی به تیر که در آن پیوست بازنشسته کشباف چهار گرما بازیکنان — آلونزو عزاداری Tim Hardaway شکیل اونیل و Chris Bosh.

این مراسم بود centrepiece در سه روز جشن وید 16-سال NBA حرفه ای که شامل سه قهرمانی فصل گرما. وید که در حال حاضر زندگی در لس آنجلس, بازگشت به عرصه ای برای اولین بار پس از نهایی بازی خانگی در آوریل 2019.

“مرد حلق آویز از سقف و در راه او هرگز فراموش نخواهد شد” رایلی به جمعیت گفت.

وید reminisced در مورد برداشت او کمک مارکت ضرب و شتم, کنتاکی, سکس مادر آلما در مسابقات NCAA. ماه بعد رایلی و گرما در زمان وید با پنجمین کلی انتخاب در سال 2003 پیش نویس و تماشاچی در میامی عرصه که شب غرش تصویب خود را در انتخاب.

“در آن لحظه من احساس عشق” وید به جمعیت گفت. “بود که برای اولین بار از بسیاری از لحظات ما را با هم به اشتراک. قدردانی خود را و عشق هرگز مرا ترک کرد. اگر یک کلمه است یکی احساس من می خواهم برای انتقال به شما امشب آن قدردانی است.”

وید بسته سخنرانی خود را با نقل خود, دوست, دوست اواخر Kobe Bryant.

“کوبه گفت: مهم ترین چیز این است که سعی کنید برای الهام بخشیدن به دیگران به طوری که آنها می تواند در هر آنچه که آنها را انتخاب کنید برای انجام” وید به جمعیت گفت. “من امیدوارم که من الهام گرفته از همه شما.”

وید بازی 14 1/2 از او در 16 فصل NBA با گرما. او سال 2006 NBA Finals MVP و 13 همه ستاره بازی.

آخر این هفته جشن نیز شامل ادای احترام سخنرانی جمعه شب و یک نشان از یک فیلم مستند در یکشنبه.

“ما در حال جشن با عظمت و میراث است که در زندگی برای همیشه لطفا برای” گرما مربی Erik Spoelstra گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>