کنتاکی شرقی است زیر آب, اما شما احتمالا متوجه نیست

بن Childers

مادر من در واقع من در ران او در زمان یک نفس عمیق بکشید و پا کردن ما ایوان به یخی سیلاب. من 2 سال است.

آن را مارس سال 1974 و باران شده بود pummeling لیلی کنتاکی برای دو هفته. زمین تبدیل شده بود به طوری اشباع شده که سیل آمد همه در یک بار. آن زمان مادر من تا به حال پیمایش ما از طریق کمر-بالا مخلوط سرشار نهر آب و فاضلاب و زباله به زمین بالاتر, پدر من ساخته شده بود آن را به خانه از محل کار که در آن او در بر داشت آب از رسیدن به ویندوز تریلر ما. اعضای خانواده آمد به کمک و دیوانه وار انباشت اشیاء بدست آمده برخی از وسایل ما را به یک فلز قایق پارویی. هنگامی که سیل فروکش من پدر و مادر سالم چه آنها می توانند, اما پس از روز از پارو گل آنها دریافتند که کف کوره و لوازم نابود شده بود. مادرم می گوید این اولین بار بود که او تا به حال دیدم پدر من یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و مکانیک خودرو, گریه.

مرکزی آپالاچیا تجربه فاجعه بار جاری شدن سیل بار دیگر. در دو هفته اول ماه فوریه بیش از هشت اینچ آب سقوط کرد و باعث کامبرلند و کنتاکی رودخانه برای رسیدن به بالاترین سطح در 40 سال است. بیش از 200 خانه آسیب دیده اند و نزدیک به 100 بیشتر ویران شده اند. شده اند وجود دارد بیش از 100 بالا-آب نجات. در وهیتلی شهرستان که در آن من از یک 74 ساله غرق در اتومبیل خود بعد از او سعی کردم به درایو را از طریق آب بالا برای رسیدن به شغل خود به عنوان یک گارد امنیتی در یک معدن زغال سنگ.

من شرط می بندم اکثر آمریکایی ها هیچ ایده ای در این فاجعه طبیعی اتفاق می افتد شده است. هنگامی که می آید به مردم روستایی—که آیا آنها در کنتاکی, کالیفرنیا, مونتانا یا میشیگان—رسانه ها بیشتر بالا انداختن. عمومی به عنوان یک کل است که هیچ بهتر به مردم به نظر می رسد باید کمی همدردی برای این مناطق روستایی است. من پرسید: “چرا مردم زندگی می کنند وجود دارد به هر حال است؟” این احساسات نیست به کارگردانی تنها در آپالاچیا. در سال 2017 جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: افراد بیکار در مناطق روستایی نیویورک که خود را بهترین راه حل خواهد بود به حرکت به یک شهر. او به آنها مهربان خود را برکت و گفت: “من قصد دارم به توضیح: شما می توانید ترک.”

اما مردم در مناطق روستایی و ارزش جوامع خود را فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری. حتی پس از پدر و مادر من تقریبا همه چیز را از دست آنها ماند برای بالا بردن خانواده خود را در لیلی. پدر و مادر من و بسیاری از مردم دیگر که من از گفتن آنها نیاز آسمان شب undimmed توسط چراغ های شهر. آنها نمی تواند درست نفس کشیدن در مکان هایی که فاقد تپه ها و مراتع. مادری خود توپوگرافی است که در خون و استخوان.

ساکنان مناطق روستایی نه تنها آنهایی که قدر محیط زیست, البته, اما, خارج از دید, خارج از ذهن ذهنیت می توانید نگه دارید و زمانی که مردم از دست دادن ارتباط خود را به طبیعت است. اگر معدن ذغال سنگ نیست بلعیدن کوه در مقابل خانه خود را و سپس آن را آسان به ترک تمام چراغ. اگر خانه خود را ندارد در حال انجام دور توسط سیلاب, آن را سخت به احساس عواقب ناشی از تغییر آب و هوا. مردمی در مکان روستایی نیست ایمنی بدن به این قطع ارتباط. آنها می گویند که آنها در مورد مراقبت از زمین و در عین حال آنها اغلب انتخاب سیاستمداران که ارزش سود بیش از محیط زیست است. روستایی رای دهندگان حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده است حتی اگر او تعیین شده توسط تعدادی از گروه های زیست محیطی به عنوان “بدترین رئیس جمهور در تاریخ است.”

این داستان ما از دست اتصال به طبیعت و راه آن را بر مردم روستایی است یکی از جدید. از لحظه ای که اروپایی ها وارد امریکا آنها تلاش برای اهلی جهان طبیعی است. هنگامی که سپرده از منابع طبیعی کشف شد, تداوم ایده های وحشی و افرادی که در آنجا زندگی می کردند به عنوان “دیگر” behooved صنعت بزرگ. رسانه ها تنها به تشدید این تصویر از مردم روستایی به عنوان احمق تنبل کثیف و بی ارزش است. اتفاقی زندگی مردم در یک اتفاقی گیرد. آمریکایی ها ادعا می کنند به عشق طبیعی جهان, اما ما اغلب نفی افرادی که زندگی می کنند نزدیک به آن است. توهین عبارات مانند وسط هیچ جا و روگذر کشور هستند و زبان رایج در مکالمات روزمره و پخش اخبار.

علاوه بر این که تحریک کننده کلیشه ای از مردم روستایی به عنوان پست تر و جداگانه نیز اجازه آمریکایی ها به اثرات تغییر آب و هوا در این منطقه کمتر به طور جدی به اجازه ویرانی لغزش دور بماند. با چشم پوشی به مردم روستاها و ما در حال تبدیل چشم خود را به تغییر آب و هوا.

یک مطالعه منتشر شده در اواخر سال 2018 توسط آمریکا هواشناسی جامعه نشان داد که رکورد مرطوب و خشک جادوها اتفاق می افتد در سراسر جهان است و حوادث متصل به تغییر آب و هوا. مطالعه پیش بینی شده که آب و هوایی شدید را افزایش می دهد در آینده به این معنی که سیل مانند نوع است که به تازگی آمار آپالاچیا ادامه خواهد داد.

در Harlan County, ساکنان یک تریلر پارک کرده بود برای فرار از سیلاب ها تنها با لباس در پشت خود و نوزادان خود را بر روی باسن خود را. دور نیست در پاینویل بتنی-و-فلزی floodgates که تا به حال نصب شده است در حدود 30 سال پیش بسته شد برای اولین بار آب بندی کردن شهر از خطر اما ترک حومه اطراف آن به غرق.

در سراسر منطقه بارش سنگین باعث شده sinkholes و راک اسلاید که آسیب دیده اند خانه ها و راه ها را مسدود و از خط خارج کردن یک قطار. دو موتور و اتومبیل های مختلف لود شده با اتانول سقوط به رودخانه شنی. ساکنان وجود دارد به من بگویید که ریخته سوخت ناشی از کوه و رودخانه به رایت برای دو روز. تصور کنید اگر خلیج سان فرانسیسکو و یا رودخانه هادسون سوخته برای دو روز; تصاویر از فروغ خواهد به ما بمباران 24 ساعته کانال های خبری فعالان خواهد مارس و خوب مردم در سراسر جهان را جمع آوری پول برای کمک به کسانی که تحت تاثیر قرار است.

در مورد 1 میلیارد دلار ریخت و پس از یک آتش سوزی از بین رفته بخشی از نوتردام در بهار گذشته. به درستی به عنوان کلیسای مقدس و طبقه فضا. اما 25 میلیون هکتار از استرالیا که به تازگی سوخته کمتر مقدس. برآورد 1 میلیارد حیوانات و حداقل 30 مردم روستایی که جان در استرالیا آتش سوزی باید در نظر گرفته شود قیمتی کمتر از اسپارس از یک کلیسای جامع مطمئنا. در عین حال مقامات استرالیا گزارش حدود 500 میلیون دلار در کمک های مالی. در کنتاکی روزنامه های محلی گزارش دادند که در وهیتلی شهرستان پایدار بیش از 1 میلیون دلار خسارت از سیل. مردم در حال دریافت کمک از صلیب سرخ و مقدار زیادی از مردم محلی در حال نشان دادن تا آماده به بیل کردن گل و لای و یا خدمت به مواد غذایی وجود ندارد اما تلاش ملی برای کمک به, به این دلیل که ملت را متوجه نمی کند.

بسته بندی ذهن ما در اطراف فجایع زیست محیطی می تواند دشوار است; برخی از پیدا کردن آن را آسان تر به سادگی به دور نگاه کنید. برای مثال زمانی که برگ برنده دولت به تازگی نورد پاک-آب حفاظت محیط زیست محکوم کرد این تصمیم در حالی که کشاورزان و شرکت های استخراج معدن استقبال کردند. اکثر مردم به نظر می رسید به آن توجه داشته باشید و پس از آن حرکت می کند. پس از همه چند تا از ما از یک رابطه واقعی با زندگی بدن از آب است. به عنوان یک کودک من تا به حال سالم و احترام برای ما رودخانه آرام در بانک ها که در آن من و آن آب سبز که در آن ما صید و قلم سنگ. اما من هم درک آب توانایی برخاستن در برابر ما است.

هواشناسان پیش بینی می کنند بیشتر باران مرکزی آپالاچیا و در حال حاضر آن را در حال حرکت به آلاباما و می سی سی پی. کشور و مردم می دانند که آنها را فراموش نخواهد شد; آنها تقریبا همیشه هستند. اما ما نمی توانیم چشم پوشی از جهان طبیعی دیگر هیچ. صدای ما و ما رای می تواند یک تفاوت واقعی. ما باید مانند مادر من همه کسانی که سال پیش رو یخی سیلاب: ما باید یک نفس عمیق بکشید و سپس اولین گام.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>