اد کشاورز, White Sox گوینده سابق پارچ می میرد و در 70

شیکاگو—اد کشاورز ریشه برای White Sox در حال رشد در شیکاگو سمت جنوب و در ادامه برای تبدیل شدن به یک ستاره مسکن برای آنها.

جایی که او واقعا خود را در رادیو غرفه سه دهه گذشته. آیا او تماس بدون hitters chronicling یک فصل قهرمانی در سال 2005 و یا به سادگی با گفتن داستان های سرگرم کننده کشاورز بود دعوت صدای آورده است که شنوندگان همراه برای سوار شدن.

جوراب سفید گفت: او یکشنبه شب در لس آنجلس در سن 70 عوارض زیر از یک بیماری است.

“او فقط مثل یک جزء اصلی در مناظر جوراب سفید,” سابق White Sox ستاره پل Konerko گفت: پنج شنبه.

کشاورز متولد شد و در حومه پارک همیشه سبز. او ستاره دار در بیس بال و بسکتبال در سنت ریتا بالا رفت و به زمین برای هشت تیم بیش از 11 فصل رفتن 30-43 عصر و 75 موجب صرفه جویی در.

کشاورز بهترین سال شد با جوراب سفید از 1979-81. او یک ستاره در سال 1980 هنگامی که او را نجات داد 30 بازی — سپس یک رکورد است.

کشاورز مشغول به کار به عنوان یک عمده-لیگ دیده بانی برای Baltimore Orioles و صرف زمان در جوراب سفید مقابل دفتر قبل از پیوستن به رادیو غرفه به صورت پاره وقت در سال 1991. او حل و فصل به عنوان تمام وقت تحلیلگر در کنار گوینده جان رونی از سال 1992 تا 2005. کشاورز فرض play-by-play وظایف در سال 2006 و خود را به اتمام 29 فصل در غرفه در 2019.

“او به نام هیچ-hitters کامل بازی و البته یک سری جهانی قهرمانی” White Sox رئیس جری رینسدرف در بیانیه ای گفت. “تجربه خود را به عنوان یک عمده-لیگ all-star پارچ خود را معوج حس clubhouse طنز عشق خود را از بیس بال و شور و شوق خود را برای White Sox در ترکیب برای ایجاد White Sox برنامه های رادیویی صدا از تابستان برای میلیون ها نفر از طرفداران. Ed رشد یک فن چاپ در سمت جنوب شیکاگو و وفاداری خود را نشان داد هر شب در رادیو به عنوان استقبال از او خود را “دوستان” به پخش.”

کشاورز به نام کامل بازی توسط علامت گذاری به عنوان Buehrle در برابر خلیج تمپا در سال 2009 و فیلیپ هامبر در سیاتل در سال 2012 به عنوان به خوبی به عنوان Hall of Famer جیم Thome را 500 هومر. فقط به عنوان قابل توجه به عنوان رویدادهای او شاهد بودند که روابط او توسعه یافته و تاثیر او در غرفه و حق رای دادن.

Darrin جکسون را پخش شریک پس از سال 2009 به یاد می آورد کشاورز آوردن او به همراه گلف با رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش است.

“همه او بود قرار دادن یک تماس تلفنی و می گویند,” من می خواهم به همراه با شما و برخی از بازی گلف,'” گفت: Jackson سابق outfielder که پیوند با کشاورز توسعه یافته هنگامی که او برای White Sox در سال 1994. “(بوش) گفت: “به ارمغان بیاورد Darrin همراه و ما به شما بازی.’ من فکر نمی کنم شما می توانید از یک دوست است که تا به حال بالاتر یو پی اس از اد کشاورز بود و من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدار با بسیاری از آنها را.”

یک فشرد تا جکسون گفت: غرفه یک مکان منحصر به فرد با کشاورز است.

“وجود دارد هیچ کس در شیکاگو یا هر جای دیگری که می تواند در بیشتر طرفداران جدید به این سازمان از اد کشاورز,” او گفت:. “شما می تواند یک کاردینال فن. شما می تواند یک فن از هر کسی و از او می خواهم که شما در غرفه ما و شما می تواند تبدیل فورا. او که مرد. … این چیزی بود که به ویژه در اطراف خواهد بود.”

Konerko یاد کشاورز وفادار Notre Dame football fan تنظیم یک تور از مدرسه امکانات برای آنها وجود دارد.

“دوازده سال بعد, من می خواهم به راه رفتن در فقط در یک حالت عادی سه شنبه و او را مانند” آیا شما شده است در این زمینه در نوتردام?'” Konerko گفت. “او در dishing از آن به مردم است. … اما من می خواهم بگویم بهترین قسمت در مورد ادی او می تواند آن را.”

کشاورز, زمان از دست رفته در فصل گذشته به دلایل بهداشتی. او به نام بهار آموزش بازی در این سال قبل از بازگشت به کالیفرنیا در ماه فوریه است.

کشاورز مبارزه سندرم بیماری کلیوی — یک اختلال ارثی است که باعث می شود بدن برای بزرگ شدن و از دست دادن عملکرد کلینیک مایو — و شد یک مدافع برای اهدای عضو پس از پیوند از برادر خود در سال 1991. او خدمت در هیئت مدیره این سندرم بیماری کلیوی بنیاد پژوهش و شهادت قبل از مجلس نمایندگان ایالات متحده در مورد این بیماری در سال 1995. او همچنین پشتیبانی از ایالت ایلینویز در ارگان های کمک کننده برنامه است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“بخش سخت این است” جکسون گفت. “من می دانم آنچه اد شده است برخورد با او و خانواده اش — پس از فصل گذشته. و من می دانم که چقدر سخت کار می کرد به آماده شود برای این سال است. او قوی بود. او به آینده.”

کشاورز جان سالم به در با همسر باربارا و دختر Shanda.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>