الیزابت وارن تاریخ و زمان آخرین پایه

Melina مارا / واشنگتن پست / گتی

منچستر N. H.—داخل یک آبجوسازی محلی در اینجا ده ها تن از الیزابت وارن حامیان حاضر به باور این همه ممکن است بیش از, به زودی. جرعه جرعه آبجو صنایع دستی (یا seltzer آب) این وارن diehards جمع آوری شده در برخی موارد به سادگی می تواند نزدیک به یکدیگر است. ده مایل دورتر در Goffstown هفت دموکراتیک نامزدها را به زودی برای بحث در سنت آنسلم ، کم همهمه مکالمه شکست برای سخنان نماینده جیم مک گاورن ماساچوست یکی از وارن منطقه عملیاتی. “ما یک روز زن و شوهر ترک,” او گفت ، “ما می توانیم برنده این.”

در یک جدول در نزدیکی پشت نوار من ملاقات کریستین ریس, دستیار استاد در Colby-سایر دانشکده در نزدیکی لندن. از او می خواهم ضربه زدن بر روی درب برای وارن از ماه اوت, و اذعان کرد که او فقط خوشحال بود که یک شب. (شوهر او خانه خود 1-سال-است.) “بسیاری از همکاران من نمی خواهم به واقعا بحث در مورد که آنها در حال حمایت از” ریس به من گفت. او گفت که او تنها به تازگی شروع به توجه وارن علائم در محله خود—و یا هر کمپین نشانه هایی که برای ماده. “اما من احساس می کنم خوب است. ما چهار,” او گفت:. “ما آن را کشف کردن.”

که شب جمعه آینده یک مقام سوم در پایان مبهم آیووا انجمن وارن بود به سختی ستاره از بحث است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دریافت پیشتاز درمان (در قالب حملات) و سناتور ctq از مینه سوتا افتخار ترین پست-بحث شتاب پس از یک عملکرد قوی, بالا بردن $2.5 میلیون در 24 ساعت. اما وارن—که به نظر می رسد به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به سفید کالج تحصیل رای دهندگان که نیوهمپشایر بیش از سهم عادلانه خود را از نیاز به یک پایان قوی در این توطئه و اگر او امیدوار به پیروزی نامزدی. اگر استراتژی است که رفتن به محل کار در هر نقطه آن را برای رفتن به کار در اینجا. اما اگر آن را نمی کند?

وارن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در سریع گام اجرای برنامه های دقیق—برنامه ای برای شکستن بزرگ فن آوری, ارائه بدهی به پورتوریکو, انصراف از وام های دانشجویی, مالیات بر ثروت uber غنی و موسسه مدیکر برای همه است. اما به عنوان دموکراتیک زمینه winnowed در سقوط او چرخد و به استدلال او بر این باور ممکن است مهم به رای دهندگان: که او نامزد که می تواند متحد حزب دموکرات و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به منظور وحدت, نامزد, هر چند وارن به شروع به جمع آوری بیشتر نمایندگان; که در آن او پس از اتمام در نیوهمپشایر خواهد تاثیر قابل توجهی در چه مدت او می تواند باقی بماند در این مسابقه است. زمانی که ریس شروع به درب ضربه زدن را به نمایندگی خود را در ماه اوت وارن شد رای گیری در 15 درصد در دولت, در حاشیه خطا از سناتور برنی ساندرز ورمونت و هشت امتیاز پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به megyn kelly. در اواسط ماه اکتبر در حمایت از او تا به حال تا این حد رواج نزدیک به 27 درصد—موقعیت خود را به عنوان یک پیشتاز هر دو در نیوهمپشایر و در سراسر کشور.

اما پس از آن آمد وارن ناگهانی اسلاید های steadying از Sanders, کمپین و احیا Buttigieg نامزدی. وارن کمپین صدا زنگ در اواخر دسامبر که در آن ممکن است دست به جمع آوری کمک های مالی سه ماهه خود را هدف قبل از دوره نقاهت را به پایان برساند با $21.2 میلیون دلار در سه ماهه چهارم—$3 میلیون خجالتی قبلی او علامت و 13 میلیون دلار کمتر از ساندرز مبارزات انتخاباتی. که اخبار این بود blunted با حمایت از او زمانی اولیه حریف Julián Castro.

روی صحنه در بحث مدیر Linsey دیویس فشرده Buttigieg در اختلاف نژادی در ماری جوانا بازداشت در جنوب خم زمانی که او شهردار بود. او گریختم سوال بازگشت به پاسخ متمرکز بر روی یک صفحه بحث نژادپرستی سیستماتیک. دیویس تبدیل به وارن و پرسید که آیا Buttigieg پاسخ کافی بود.

“نه” وارن پاسخ داد.

“اوه!” یک نفر در منچستر, سازمان دیده بان حزب گفت. “به نظر می رسد که او لحظه” Jerold پالسون 60 سال آن را حرفه ای و وارن حامی که سفر کرده بود تا از واشنگتن دی سی به کرباس برای او خم شد و به من گفت.

آن حدود 10 p. m. و مردم در حال شروع به چکه کردن با یک ساعت هنوز چپ در بحث. من از ریس اگر چه او تا به حال دیده می شود تا به آن نقطه بود به اندازه کافی برای برخی از رای دهندگان. “نه” او گفت:. “افرادی که لحن هستند که در حال حاضر مراقبت است.”

نامزدهای پینگ ponged در سراسر کشور در روز شنبه به عنوان برف flurried کردن و در نهایت قبل از ورود در هفته capstone رویداد: نیوهمپشایر حزب دموکرات سالانه مک اینتایر-شاهین 100-باشگاه شام. خارج از Southern New Hampshire University عرصه انجماد حامیان فریاد زد متخاصم پرداختند. “بوت-EDGE-لبه!” و “برنی! برنی!” و وارن امضا “رویای بزرگ مبارزه سخت!” برخی از برنی هواداران دست از شکلات داغ.

در داخل عرصه مشاهیر از دولت حزب دموکرات و لیبرال برجسته—سابق نیوهمپشایر فرماندار جان لینچ فیلمساز مایکل مور—نشسته بودند در اطراف یک مرحله پوشیدن لباس رسمی و شام خوردن. در ضمن در غرفه طرفداران هر نامزد هم پیوسته بود در بخش های مختلف با نشانه چراغ و noisemakers در آزمون سازماندهی ممکن است. وارن به نظر میرسد که بزرگترین گروه از طرفداران.

من با مت Gatzke به عنوان او راه رفتن به Buttigieg منطقه. 61 ساله و تجارت-انجمن مدیر تا به حال فقط به تازگی تصمیم به حمایت از شهردار سابق; هر چند او به من گفت که او هنوز هم علاقه مند در وارن و Klobuchar. او گفت: همسایگان خود صرفا به دنبال “رهبری قوی.” اما او نگرانی در مورد شور و شوق به طور کلی در دولت است. “من هنوز هم به اجرا بیش از حد بسیاری از مردم که می گویند,” من فقط رفتن برای رای دادن به دلیل آن هیچ فرقی نمی کند.'” او برس که ذهنیت است. “شما نیاز به درگیر در این فرآیند و ببینید چقدر تاثیر شما می توانید” او به من گفت.

هر نامزد حدود 10 دقیقه به آدرس جمعیت است. Buttigieg هزینههای شد با شعارهای “وال استریت پیت” از ساندرز بخش به عنوان او صحبت کرد و تنها نامزد برای دریافت بوس. بایدن که ارائه خود را به عنوان ترین electable نامزد کرده بود dimly روشن بریدن از حامیان ساندویچ بین دو وارن نیروها. در عرصه ای که در آن تشویق شد ارز خود حساب کم بود در بودجه.

هنگامی که او در زمان مرحله وارن کردم جمعیت به آن ، “آن سه سال پیش که دیروز میچ مک کانل تن به تن من کردن کف از کشور ایالات متحده آمریکا برای خواندن یک نامه از Coretta اسکات کینگ” او آغاز شد. این بیانیه مک کانل ساخته شده در مورد وارن شد rallying cry—که “زنان خالکوبی بر روی بدن خود را,” او گفت: “با این وجود او همچنان ادامه داشت.” او در مبارزات انتخاباتی آغاز شده و با مبارزه با آن خواهد بود تا پایان.

وارن چیزی چند از دیگر نامزدها بود شنبه شب: او طرفداران هر نامزد بخش به کف زدن برای او. “وجود دارد بسیاری از مردم که صحبت در مورد آنچه که مسابقه نیست, شایسته پیروزی و یا چه نوع از مردم نمی توانید برنده شوید,” او گفت ، “راه من آن را ببینید, آنها در حال رفتن به نگه داشتن گفت که درست تا ما را در مبارزه با ما باقی بماند و ما پیروزی است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>