در ماه اوت 2013, رئیس جمهور سوریه, بشار اسد, راه اندازی یک حمله شیمیایی در دژ شورشی از آل غوطه در حومه دمشق. بیش از 1400 غیرنظامی در آن روز کشته شدند. هزاران نفر از مرگ بیماران مبتلا به آب گرفتگی به موقت بیمارستان—یکی از آنها زیرزمینی شناخته شده به مردم به سادگی به عنوان “غار.” در تونل های تاریک که قنات بیمارستان 29 ساله و اطفال مشغول به کار خستگی ناپذیر برای نجات زندگی کودکان است. نام او دکتر امانی Ballour و او را در معرض خطر زندگی خود را برای کار در غار به مدت پنج سال. در سال 2018 و او را به زور تخلیه به ترکیه است. سه ماه بعد در یک بشردوستانه بین المللی, کنفرانس او خواهد بود به نام به مقام شهادت به عنوان یک شاهد به جنگ جنایات رژیم اسد در غوطه شرقی.

دکتر Ballour و کادر پزشکی افراد از Feras فیاض جایزه اسکار-نامزد دریافت جایزه مستند غارهای دلخراش cinéma vérité حساب یکی از دژهای خدمات اورژانس در جنگ زده ها قرار گرفتند. فیاض را پیگیری کوتاه مستند برای اولین بار شاهد عینی, برای اولین بار در اقیانوس اطلس امروز. در آن دکتر Ballour در تلاش برای تنظیم به زندگی در ترکیه در حالی که ایجاد نقش جدید خود به عنوان یک مدافع برای سوریه در صحنه بین المللی است. او امیدوار به بازگشت به طبابت روزی اما در حال حاضر او خالی از سکنه است او سال ها در غار جایی که او تحت درمان بسیاری از کودکان مبتلا به آسیب به سر از جمله یک کودک است که درد و رنج بسیار از مادرش پرسید دکتر Ballour برای قرار دادن او را از بدبختی خود را.

“همه کار پزشکی تبدیل شده است رنج می برند” دکتر Ballour می گوید: در این فیلم است. “من نمی توانم کار مثل من استفاده می شود به. قبل از من تا به حال تمایل به کمک به مردم … حالا من شکسته ناپایدار است و نه قادر به ادغام در جامعه است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی