Eminem غیر منتظره Cameo در سال 2020 اسکار

Eminem performs onstage.
Eminem انجام در طول 92 سالانه جوایز اسکار در تئاتر دالبی در لس آنجلس.عکس توسط Noel غرب / نیویورک تایمز / Redux

در طول یکشنبه شب مراسم اسکار در یک بخش پرداخت ادای احترام به “تاثیر موسیقی” در فیلم لین-مانوئل میراندا به نقل از مدیر جان هیوز که در سال 1985 ویژه “آیا شما (فراموش نکنید که در مورد من)” آهنگ اسکاتلند جدید موج باند ذهن ساده در باز و بسته شدن اعتبارات از “باشگاه صبحانه.” “شما نمی تواند به این آهنگ از فیلم, و شما نمی تواند فیلم را از آهنگ” هیوز گفت. میراندا ظاهر شد و همراه با یک مونتاژ فیلم از “The Breakfast Club,” “کسب و کار مخاطره آمیز,” “Footloose” و دیگر موسیقایی به جلو فیلم با پایان دادن به یک کلیپ از “8 مایل” یک سال 2002 فیلم در مورد یک جوان سفید رپر, بازی های برگزار شده توسط Eminem, تلاش برای راه اندازی کار خود را در دیترویت در اواسط دهه نود است. یک جوان برت رینولدز به نظر می رسد روی صفحه در یک صحنه از “رستگاری.” “گاهی اوقات شما را مجبور به از دست دادن خود را جلو شما می توانید پیدا کردن هر چیزی” او توصیه.

سپس ناگهان امینم خودش بود که روی صحنه ریشو و در لباس سیاه و سفید ضخیم طلا طناب تندرست در اطراف گردن خود را انجام “خود را از دست بدهند” یک آهنگ از “8 مایل است.” ظاهر نشده است. دوربین panned به مخاطبان. Idina Menzel ساخته شده befuddled و کمی موهن چهره. Brie Larson خندید. مارتین اسکورسیزی به نظر می رسد به خواب. Billie Eilish و برادر Finneas به هر طرف چشم. اما اکثریت جمعیت بود hollering همراه—رقص در که خیلی با آب و تاب راه افرادی که صندلی محدود در formalwear مجبور به حرکت می کند اما هنوز برگزاری نمایشگاه برخی از هیجان واقعی. این آشکار بود که بسیاری از مردم می دانستند کلمات و آماده شد به دهان آنها را به دوربین.

“از دست دادن خود را” شیپور خاموشی تا پاک به آمریکا mythos که گاهی اوقات آن را احساس به عنوان اگر آن را می تواند یک جایگزین سرود ملی: آهنگ مبرم نصیحت, یک, خندیدن مثل یک قول می دهم که اگر شما سخت کار می کنند و پس از آن کار سخت تر ازهر چیزی ممکن است. (هر دو ایده و زبان در حال تکرار در “من شات” یکی از محبوب ترین آهنگ ها از موسیقی “همیلتون”—که البته معاملات نیز با بنیادی آمریکا حکایت.) “خود را از دست بدهند” است تا فورا و بی وقفه جاذب در بخشی به دلیل آن را تشویق می کند نوع خود بهبود همه ما به شدت می خواهم به این باور است که هنوز هم ممکن است حتی به عنوان ما روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که شاید از آن نیست و شاید هرگز. (از آن است که بی رحمانه و خنده دار طنز که اسکار برجسته چنین اختصاص داده شده و خوش نوای سرمایه داری در یک شب هنگامی که “انگل” قدرتمند تفسیر در کلاس برنده بهترین تصویر.) در گروه کر Eminem raps از خیره کننده بالقوه تعبیه شده در هر یک از ما:

شما better lose yourself in the music the moment
شما آن را خود شما بهتر از هرگز اجازه دهید آن را بروید
شما فقط یک شات از دست ندهید و شانس خود را برای ضربه
این فرصت می آید یک بار در طول عمر

در سال 2003 “از دست دادن خود را” برنده جایزه اسکار بهترین ترانه اصلی ضرب و شتم آهنگ پل سیمون و U2. Barbra Streisand ارائه این جایزه اشاره کرد, “آهنگ همه چیز شگفت انگیز!” این اولین بار بود که یک آهنگ رپ تا به حال برنده در این رده است. امینم بعد گفت که او فکر نمی کنم او تا به حال شانس. او در خانه چرت زدن (“من فکر کردم که برای بازیگران گفت:” یک خبرنگار در سال 2007 مصاحبه برای نمایش رادیویی “پشت تخته.” او همچنین نشان نمی دهد تا به اولین مراسم Grammy او دعوت شده بود; “چگونه به وجود آمده است نمی توان یک رپ آلبوم بهترین آلبوم دسته” او شکایت احساسات است که تکرار شد و بیست سال پس از Eminem اولین نامزدی این سال بهترین رپ آلبوم برنده, Tyler, the Creator.) لوئیس Resto یکی از امینم همکاری نویسندگان در “از دست دادن خودتان” پذیرفته شد. Resto که تا به حال طولانی مو فرفری, عینک چند بند از منجق گردنبند و یک دیترویت پیستونز نیوجرسی و جارچی. “او سمفونی در سر خود را,” او گفت: از امینم. “او یک مرد خوب قلب خوب است.”

به نظر می رسید به عنوان اگر فرهنگستان که در تلاش برای تعادل Eminem حضور در روز یکشنبه—که به سرعت تقبیح به عنوان مزخرف و بی ربط—با درخواست Billie Eilish به انجام بیتلز “دیروز” در حالی که یک در بیاد مونتاژ نورد. او تفسیر شد انجام نگرفته و ظریف اگر تقریبا بیش از حد unsentimental. (Paul McCartney که انجام شده و سنگ اصلی نسخه است که شاید بزرگترین در جهان زندگی می کنند به عنوان مثال از اینکه چگونه احساسات خالص را می توان اعزام به متناوب به پایان می رسد.) Eilish—که هجده و به تازگی جاروب دسته عمده در جایزه گرمی از جمله آلبوم سال رکورد سال, آهنگ سال و بهترین هنرمند جدید—شده است feverishly تحسین توسط بزرگسالان تمام زمستان; در یکشنبه, E! اخبار فرش قرمز مفسر هیجان پیشنهاد کرد که شاید او تا به حال حتی اختراع یک نوع کاملا جدید از موسیقی است.

برخی از Eilish را تحسین احساس می کند توجیه می شود اما یک درصد افزایش آن را مبهم از کوره در رفته—نفس نصایح huffed توسط بزرگسالان است که باید در نهایت در بر داشت یک نوجوان-ager است که نمی توان آنها را بترساند و یا شاید باعث ترس آنها فقط به اندازه کافی. Eilish گاهی بازیگران به عنوان یک countercultural شکل: او با قاطعیت رد rote جنسی زن پاپ ستاره بودند پس بنابراین بی وقفه در معرض و موسیقی او تاریک است و مبتکر. اما او هنوز هم در کار آشنا فرهنگی حالت (زمانی که من متخاصم هفده ساله من رنگ مو من با جنون وحشت عینک غول تی شرت و گفت: “Duh” خیلی بیش از حد) که گاهی اوقات باعث می شود آن را احساس زودرس به اعلام یک رادیکال پاپ هنر. (کت و شلوار ممکن است فوق العاده بزرگ, اما آن است که هنوز Chanel.)

مدت کوتاهی پس از عملکرد او در این سال Eminem توییتی یک توضیح برای حضور او نوشتن “نگاه اگر شما تا به حال یکی دیگر از شات یکی دیگر از فرصت… با تشکر برای داشتن من @TheAcademy. با عرض پوزش آن زمان من 18 سال به از اینجا دریافت کنید.” بدون در نظر گرفتن چگونه غیر منتظره (و یا زمانی گیج کننده) عملکرد من با این وجود آن را به صورت شیرین و جدی coda. بودن هجده و unimpressed هیجان است اما چهل و هفت و فروتن است بسیار بزرگ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>