اما علاوه بر خوش آمدید به آستن فیلم کانن

تمرکز امکانات

این صدا ممکن است مانند یک مضحک شکایت اما علاقمندان به سینما شده اند بیبهره از جین آستن سازگاری دیر است. بله تقریبا همه از نویسنده مشهور آثار متعهد شده است به فیلم در یک نقطه و یا دیگر; آغاز رونق در ’90s و زد به اوایل 2000s بازده جمله به یاد ماندنی تلاش به عنوان Ang Lee را حس و حساسیت, Douglas McGrath است اماPatricia Rozema را منسفیلد پارکو جو رایت Pride & Prejudice. اما در سال های اخیر برجسته تر زبانى بازدید—نیم دل آستن biopic یک فیلم در مورد یک Austen book club دیگری در مورد یک آستن پارک. در 13 سال گذشته تنها Whit Stillman فوق العاده , عشق و دوستی, بر اساس یکی از آستن حداقل شناخته شده کار می کند واقعا متصل می شود.

که همه این است که به می گویند که آن زمان برای آستن برای بازگشت به صفحه نمایش بزرگ و پاییز de Wilde است اما شواهد از آشنا جذابیت است که می تواند با چنین پروژه. باز کردن اعتبارات در حال حاضر به عنوان یک متکبر دوره—اما.—شاید نشان می دهد که این خواهد بود که نهایی سینمایی کلمه در 1815 رمان یا شاید فقط حرکت در این فیلم وضعیت به عنوان یک دوره قطعه. در هر صورت, عنوان کارت شسته و رفته پیش نمایش از آنچه شرح زیر است: نه روال ترجمه آستن کار گفت: با فقط به اندازه کافی استعداد و توجه به جزئیات به آن را به ایستادگی کردن.

د وایلد, پس زمینه عکاسی و موسیقی فیلم; او ساخته شده است یک توانمند شهرت در طول چند دهه برای تصاویر است که آشکار است و ماندگار. که باعث می شود او یک انتخاب هوشمند برای از نو خلق آستن شهر داستانی از Highbury به جامعه روستایی است که اما Woodhouse (با بازی Anya Taylor-Joy) ریاست بیش مانند یک gossipy خرده دیکتاتور. آن را به یک جهان که در آن لباس مناسب و رفتار خوب اهمیت است که در آن شخصیت خود را اعلام کل شخصیت فقط با راه رفتن به یک اتاق که در آن برش توهین و عمیقا مشاهدات شخصی می نستله در اکثر بی هدف بحث کوچک.

تنظیم de Wilde conjures است بنابراین مناسب ظریف و سخت. به نظر می رسد مانند یک قرار دادی کیک عروسی, یک سری از خوب شهرکهای در نورد فارسی, حومه شهر, هر سرشار آراسته اتاق در رنگ های مختلف سایه نقاشی با مداد رنگی. د وایلد نمی inject اما یا فضای آن با غم انگیز, بر باد رفته, شور و شوق بعد از چند دهه به عنوان رایت را برای خود Pride & Prejudice. این محل که در آن ادب عشق و نفرت با صدای بلند نمایش احساسات یک بطری جامعه است که آسان به تهمت ناروا زدن به حدی که فردگرا آقای نایتلی (Johnny Flynn) است نگاه نگران زمانی که او جرات به راه رفتن خارج به جای سفر با حمل و نقل.

تمرکز امکانات

در ضخامت از این روی حیله و تزویر محیط زیست است اما یک 21 ساله های اجتماعی پروانه ای که خرج می کند روز خود ساخت, دوستان, آرام بخش اعصاب خود را فرسوده بود اما آشفته پدر (بیل اهالی) و تلاش برای مرتب کردن مردم در اطراف او به هر چه رمانتیک جفت او فکر می کند ممکن است گرفتن. آستن داستان تواریخ اما رشد فراتر از حماقت و خودخواهی است, اما آن را نیز یک جشن کف لنگر توسط یک شخصیت که نویسنده فکر “هیچ کس جز خودم را بسیار دوست دارم.” یک دلیل وجود دارد کتاب نقشه برداری پس منظمی بر روی مادی دره دختران Amy Heckerling را Clueless (برای همیشه شاهکار مدرن آستن سازگاری)—آن موفق به قرار دادن همدردی و طنز را به یکی از لذت بخش روایت است.

خیلی از طرح de Wilde فیلم حول اما دوست جدید هریت اسمیت (یک winningly بی دست و پا Mia Goth) که می شود او آخرین خواستگاری چشم انداز. مختلف fops و احمق رانش در داخل و خارج از دایره اجتماعی از جمله preening قائم مقام آقای التون (بسیار خنده دار جاش اوکانر) و از خود راضی شیک پوش فرانک چرچیل (Callum Turner). فلین عملکرد به عنوان آقای نایتلی قوی است و دور یک بازی بزرگ برای Taylor-Joy دقیق و گزنده جذابیت; مانند هر خوب Austenian قهرمان او ارائه می دهد بینش و نقد از حاشیه قبل از موجد خسارت به صرفه جویی در روز.

بینندگان از هر قبلی اما (یا در واقع Clueless) می دانید که در آن عمل عنوان شده است اما د وایلد و فیلمنامه النور Catton آیا عجله ندارد به یک نتیجه گیری—و حتی اگر هر فریم از این فیلم به عنوان زیبا به عنوان ممکن است آنها نمی یدکی زخم های عاطفی در طول راه. به جای آن د وایلد, معصوم, زیبایی به معنای دومی نیمی از اما تاکید می چگونه کوچکترین اختلال (یک لحظه از خشونت یک رقص کاهش یافته است) می توانید با ارسال امواج شوک از طریق اما با دقت کالیبره شده وجود دارد. نهایی صحنه های قدرتمند در سکون نسبی خود را; این است که هیچ وحشی عاشقانه گوتیک اما یک داستان که در آن حقیقی ترین رضایت می آید از همه چیز اتصالات هم کاملا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>