انگلیسی راگبی در آشفتگی به عنوان فصل لغو زیر پرواز بالا

انگلیسی راگبی فرو شد به بحران مالی و عدم قطعیت در روز جمعه پس از فصل لغو شد در تمام سطوح پایین به بالا پرواز لیگ برتر به دلیل شیوع کروناویروس.

راگبی اتحادیه فوتبال مدیران در “بحث فعال” با لیگ برتر تیم مورد نحوه مدیریت پایان فصل در حالی که هنوز نمی دانستند که بازی می تواند از سر گرفته میان خاموش کردن ورزش در کشور است.

در حالی که RFU تصمیم می تواند منجر به برخی از تیم های در حال سقوط به تباهی مالی — برخی در زمان نخست وزیری جمعه اعلام کرد که آنها باید اجرا شود از 25 درصد کاهش پرداخت در سراسر club — یک طرف اثر خواهد بود و احساس در ردیف دوم قهرمانی به عنوان تیم به دنبال به دست آوردن ارتقاء به سودآور نخست وزیری و جایگزینی عربها یک تیم است که در حال حاضر شده است پروری به سقوط برای نقض حقوق و دستمزد-کلاه مقررات.

نیوکاسل شاهین که یک رکورد کامل در این فصل از 15 بازی نگه 18 نقطه سرب در مسابقات قهرمانی بودند و در دوره را به پایان برساند برای اولین بار با برخی از سهولت با هفت بازی هنوز هم به بازی.

“ما در حال کار از طریق پیامدهای پایان فصل در اوایل و تحریک کامل فرایند برای اطمینان از عادلانه و متعادل نتایج برای این بازی گفت:” لایحه Sweeney این RFU ارشد اجرایی است.

“ما خواهد شد و ارتباط این نتایج در اواسط ماه آوریل است. در حالی که ما می خواهم به ارائه پاسخ در حال حاضر ما نیاز به برخی از زمان برای به دست آوردن آن را در بهترین منافع از این بازی است. مطمئن باشید ما در حال کار بر روی این عنوان یک اولویت است.”

Sweeney گفت: RFU ثروتمندترین اتحادیه جهانی راگبی است “انجام اقدامات مالی برای حفاظت از کسب و کار ما را قادر به بررسی تمام گزینه ها و برنامه ها به ارائه پشتیبانی برای باشگاه در این زمان دشوار است.”

اما او گذاشته لخت بحران مواجه RFU حتی در بالا از این بازی به دلیل به تعویق افتادن چنین رویدادهایی مانند شش کشور و عمده بازی های باشگاه که در Twickenham, خانه زبان انگلیسی راگبی.

“در این وضعیت فوق العاده ای ما در حال کار را از طریق طیف وسیعی از پتانسیل مالی حالات وابسته به طور عمده در طول این بحران” Sweeney گفت. “این در حال حاضر بودجه به یک از دست دادن-ساخت سال در عرض چهار سال از چرخه با توجه به هزینه های 2019 جام جهانی راگبی کمپین و تنها میزبانی دو خانه شش کشور بازی.

“از دست دادن در حال حاضر خواهد شد قابل ملاحظه ای بیشتر به عنوان ما با چالش های مشابه به کسب و کار در سراسر کشور است. وجود خوبی نیز ممکن است بسیار دراز مدت پیامدهای مالی که ما در حال بررسی در حال حاضر.”

لغو این فصل تحت تاثیر قرار همه, لیگ, جام حذفی و شهرستان راگبی در انگلستان به جز برای نخست وزیری است که متوقف شده است به مدت پنج هفته و هنوز نه بازی به بازی در فصل به طور منظم. دور نهایی از وسایل در حال برنامه ریزی برای ژوئن 6, با نخست وزیری نهایی برنامه ریزی شده برای دو هفته بعد.

این RFU قبلا به حالت تعلیق در تمام راگبی فعالیت حداقل تا مارس 14, در حالی که نخست وزیری است که با توجه به شروع دوباره در آخر هفته آغاز در آوریل 24, سرگیری تاریخ است که به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است با دولت بریتانیا ارائه مشاوره در برابر تجمع جرم.

زنبورهای گلاستر و Worcester میان بالا پرواز تیم اعلام کاهش پرداخت در مورد آنها بالغ بر 25 درصد از بازیکنان و مقامات حقوق. برخی از پایین پرداخت می شود اعضای هیات بودند از مطالعه حذف از کاهش.

“من نمی تواند بیشتر افتخار پاسخ خود را درک و عزم و اراده برای کمک به باشگاه در این تست زمان” زنبورهای اجرایی Stephen Vaughan گفت.

“این فوق العاده بار که تماس به صورت فوق العاده و قوی اقدامات است. ما نمی دانیم که با قطعیت گفت چه مدت این کاهش را در جای خود باشد اما ما در بررسی وضعیت بر اساس مداوم.”

بعد جمعه راگبی ویلز اتحادیه همچنین اعلام کرد که رها کردن تمام لیگ ها و جام حذفی, مسابقات, گفت, وجود خواهد داشت بدون ارتقاء یا سقوط در این فصل است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“در پایان ما تا به حال به تصمیم گیری برای اطمینان از ما بخشی از ما در حفظ ویلز جوامع” WRU اجرایی مارتین فیلیپس گفت.

“ما می دانیم که باشگاه های نا امید خواهد شد اما همچنین امیدواریم که آنها را درک و با توجه به این شرایط است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>