اریک Drooker را “ترمینال گراند سنترال”

Eric Drookers Grand Central Terminal

داستان از هر گونه بحران است گفت: در بخشی از طریق تصاویر. در هفته های پس از coronavirus به نظر می رسد Stateside شهرستانها در سراسر کشور دیده می شود کسب و کار خود و مترو و فضاهای عمومی تبدیل به ارواح خود را عادی میکند. یک چنین فضای ویژه در اریک Drooker را پوشش ترمینال مرکزی—یک ساختمان است که در هر روز عادی می بیند صدها هزار نفر از مردم رفتن را از طریق درهای خود را. ما به تازگی Drooker در مورد چگونه او و هنر او متاثر شده اند قرنطینه.

هنرمندان و نویسندگان تمایل به کار به تنهایی. آیا شما همیشه کار از خانه و یا روال خود را معطوف پس از همه گیر?

من به طور معمول کار در خانه و هفت روز هفته در انفرادی استودیو بنابراین زندگی روزمره من که خیلی تغییر نکرده است . . . در عین حال. (زمانی که من قدم به این شهر آن یک داستان متفاوت است.) در طول سال ها من تکمیل برخی از بهترین هنر در طولانی طوفان و کولاک و انسان ساخته شده فاجعه است.

این تصویر تداعی هنر عمومی ایجاد شده در زیر این نسخهها کار پیشرفت دولت در طول رکود بزرگ. این بیماری همه گیر را تغییر مفاهیم خود را از آنچه هنر عمومی باید مانند نگاه در زمان بحران ؟

من همیشه عاشق هنر عمومی از نوزده-سی سالگی. من کشیده شده نه تنها به دموکراتیک زیبایی از W. P. A. اما به مفهوم عمومی کار می کند. در طول قرارداد جدید دولت آمریکا در واقع به استخدام هنرمندان برای ایجاد grand آثار در مکان های عمومی. و این آزمایش بسیار موفق; آن را به کمک به هزاران نفر از آمریکایی ها—معنی و به میلیون ها نفر—و کمک کشیدن این کشور از رکود بزرگ. در دهه های اخیر مفاهیمی مانند “فضای عمومی” و “بهداشت عمومی” اغلب به عنوان مارک سوسیالیستی اما بسیاری از تصاویر من تحت تاثیر هنر آن دوران است.

وجود هنرمندان چه کسی به شما به نوبه خود برای آرامش در زمان تحول?

فرانسیسکو گویا بلافاصله به ذهن می آید; من خودم از بازگشت در زمان جنجال و هیاهو به قلم. Pieter Bruegel, جیمز بالدوین و به تازگی امیل فلک باید به من کمک کرد از طریق بسیاری از یک شب تاریک. و من به عنوان الهام بخش به عنوان پسر بعدی توسط بیل شکسپیر است. او فکر نوشته اند برخی از بهترین نمایشنامه (“شاه لیر,” “مکبث”) در حالی که تئاتر بسته بودند در شیوع طاعون.

چه شده است شما منبع اصلی اخبار برای همه گیر?

من خواندن یک طیف گسترده ای از روزنامه ها و به خصوص مطبوعات خارجی که به طور کلی می دهد متنوع تر و گرد و تصویر مربوطه از رسانه های ایالات متحده.

پایین را نگاه کنید برای دیگر را پوشش می دهد که منتشر شد در طول زمان بحران:

“9/11/2001” توسط Art Spiegelman و فرانسوا Mouly

“مرثیه” توسط Ana خوان

“مصمم” توسط آدریان Tomine


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>