فرار از قرنطینه با غربی فیلم

باز محدودهسنگ محک / اورت مجموعه

تقریبا در هر ثانیه عمل در هوارد هاکس را در سال 1948 فیلم Red Riverیکی از هالیوود بزرگترین وسترن طول می کشد محل در خارج. حماسه حساب 1000 مایل گاو رانندگی از تگزاس به کانزاس, این فیلم به دنبال گله دار توماس Dunson (با بازی جان وین) و دست پرورده متی Garth (مونتگمری کلیفت) به حرکت آنها گاو خود را به شمال در یک خطر ناک مارس. هنگامی که سفر خود را به پایان می آید, Garth قدم به یک ساختمان و به نظر می رسد تا در حیرت. “یک بام خنده دار است,” او گشت. “ما شده اند تحت یک در سه ماه.”

من تا به حال قرار دادن بر روی رودخانه سرخکه در دسترس است به جریان در معیار کانال های مبهم میل به دیده بان کلاسیک غربی است. کلیفت خط کاملا خلاصه آنچه که من به دنبال: حداقل claustrophobic فیلم ممکن است با مناظر جارو و یک حس قوی از خطر و ماجراجویی است. در طول هفته گذشته من شده است با بلعیدن یکی از فیلم آمریکایی صنعت قدیمی ترین ژانرهای هر دو آشنا با استانداردهای و بعد از آن بازنگری شاهکارهای چون وسترن پیشنهاد خالص سینمایی فرار از واقعیات—از ما محکم خانه به مناظر که وحشی, در معرض و بی حد و حصر.

وسترن شده اند در اطراف تا زمانی که هالیوود خود را پس وجود دارد بسیاری از دوره ها به حفاری اگر شما نیاز به چیزی به تماشای در حالی که منزوی. برای من خیلی گسترده تر درخواست تجدید نظر از نوع در حال حاضر است زیبایی: وسترن گذرد آنقدر در اطراف منزل است که عمل ساده از رفتن داخل است که ارزش یادآوری است. رودخانه سرخ است موبی دیک–esque حکایت از افراطی ذهنیت مورد نیاز در مرز آمریکا با Dunson بازیگران به عنوان یک اخاب مانند ضدقهرمان هل دادن مردان خود را فراتر از محدودیت های خود را برای رسیدن به اهداف خود. اما آن را نیز فقط یک فیلم خوب در مورد گرفتن واقعا پیاده روی طولانی در خارج. چه می تواند بیشتر تسکین دهنده?

بازیگران Eli Wallach, Clint Eastwood, Lee Van Cleef عمل اجتماعی فاصله در مجموعه ای از سرجیو لئون را خوب, بد و زشت. (ایالات هنرمندان / بلوار غروب آفتاب / گتی ایماژ)

فراتر از Red Riverبسیاری دیگر از کلاسیک این سبک در دسترس هستند در معیار را در جریان خدمات. Delmer Daves را 1957 ناخن-گازگیر 3:10 to Yuma است که کمتر در مورد تصاویری با شکوه و بیشتر در مورد زمان فعل و انفعال بین آن دو منجر گلن فورد و ون vickery motorsports, اما آن را هنوز هم پیشرفت در این دور از آن آریزونا تنظیم. جان فورد برنده جایزه اسکار دلیجانکه کمک به راه اندازی Wayne حرفه ای به عنوان یک مربع-جاوید everyman, یکی دیگر از آوردن روایت سفر را از طریق قلمرو دشمن است. مانند بسیاری از این فیلم های قدیمی تر آن را نیز متکی بر توصیفاتی از آمریکایی های بومی به عنوان وحشی.

چنین دودویی مفاهیم از قهرمانان و خائنانی پخته شده است به این نوع از ابتدا که آیا از طریق قوس در مورد انجام gooding کشاورزان ایستاده به amoral راهزنان و یا قطعه مورد “کابوی در برابر سرخپوستان.” در بسیاری از وسترن کلاسیک, بومیان آمریکایی ها یک چهره شیطانی یک نژادپرست نماد عاری از عمیق تر شخصیت پردازی. چنین ساده انگارانه داستان سرایی سایه افکنده ژانر فراتر از آن استفاده مکرر از کلیشه. Red Riverهر چند وقت کار بدنام است برای آن شنگول نتیجه آن Dunson و Garth را تلخ رقابت شفا است توسط یک شخصیت در زور اسلحه آنها را وادار به تأمل در عشق خود را برای یکدیگر. این قطعنامه بیش از حد مرتب اما در این زمان از, افراطی, عدم قطعیت, من پیدا کردم خودم قدردانی از داستان با ابهام finales.

اگر شما رشد خسته از سیاه-و-سفید moralism از هالیوود در عصر طلایی نگاه کنید به بعد از دهه کلاسیک غربی کاهش یافت و از سبک و فیلم جدید به دنبال پیچیدگی است. دو تا از سرجیو لئون را وسترن اسپاگتی—خوب و بد و زشت و روزی روزگاری در غرب—در حال حاضر جریان در آمازون نخست (دومی نیز در Netflix بکشد). فیلم برداری در ایتالیا در دهه 1960 آنها برخی از زرق و برق دار ترین عکاسی در تاریخ سینما. کلینت ایستوود گسترده آثار مفصل به عنوان یک مدیر این است که همیشه به ارزش چک کردن بیش از حد از جمله The Outlaw Josey Wales, رنگ پریده سوارو بهترین عکس برنده اپوس Unforgiven; به عنوان یک فیلمساز او برتری در مصاحبه بدبینانه چشم به سمت مرز ابر مرد او پس از بازی.

وجود دارد مقدار زیادی از های اخیر علاقه مندی های شما ممکن است دیده می شود در تئاتر, فیلم هایی که می خواهید برآوردن نیاز برای مسحور چشم انداز و التماس یک تجربه است که بسیاری از آنها رشد دلتنگ برای رفتن به سینما. فکر می کنم از فیلم هایی مانند کوین کاستنر را باز محدودهیک نقاشی داستان کابوی ها ایستاده به زمین بارون یا جان مک لین بسیار دستکمگرفتهشده آهسته غربخیره کننده و غم انگیز وتفریحی براندازی از نوع آلفا-نر قهرمانی.

همانطور که مردم به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه آنها ممکن است توجه خود را به دهانه توجه به رشد کوتاه تر است. جریان ثابت از اخبار می توانید آن را دشوار است به تمرکز بر روی هر چیزی بیش از حد طولانی. برای من فرو بردن به وسترن کمک کرده است به من قرض بدهید ساختار به مشاهده رژیم غذایی, اما خود درمانی اصلی قدرت برای هر کسی نهفته در باز کردن یک پنجره به جهان دور از خود ما است. شاید بعد از نوع من سرمایه گذاری خواهد بود فضای فیلم—که در آن داستان سرایی بصری است که بسیار بیشتر آخرتی. اما به دلیل interstellar اکتشاف نیاز به بسیاری از فضاهای محصور در حال حاضر من احساس می کنم خوشحال رومینگ بیشتر دودستی زمین فانتزی: بزرگ آمریکایی در خارج از منزل.

در اینجا بیشتر وسترن شما می توانید جریان امروز:

در Netflix بکشد

Wyatt Earp (1994)
True Grit (1969)
جهنم یا آب بالا (2016)

در Hulu

حوصله قطع (2011)
خواهران و برادران (2018)
The Revenant (2015)

در نخست تصویری

The Man Who Shot Liberty Valance (1962)
The Magnificent Seven (1960)

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>