ESPN می پرسد پرداخت بالاترین شخصیت های تلویزیونی را به 15% کاهش پرداخت

والت دیزنی Co.’s تلاش برای کاهش هزینه ها و سوار کردن coronavirus بحران است با هدف قرار دادن شبکه ESPN را در هوا شخصیت.

پس از یک شیب افت در زمان نخست بینندگان ESPN است درخواست خود را 100 بالاترین پرداخت کارکنان را کاهش پرداخت از 15 درصد است. این یک درخواست نیست یک تقاضا از آنجا که اکثر در هوا شخصیتهای مانند Stephen A. Smith تحت قرارداد.

با زندگی ورزشی تعطیل توسط ویروس, ESPN است hustled برای پیدا کردن جایگزین های برنامه نویسی مانند ورزشی, فیلم های مستند. این شبکه از جمله مربوط به کانال های مورد استخدام 6,500 مردم است. شرکت گسترده دیزنی قرار است هزاران نفر از کارگران کردند.

این بیماری همه گیر است که احساس در سراسر شرکت: دیزنی پارک ها بسته آن کشتی های کروز در حال لنگر انداخت و آن را جدیدترین فیلم ها در برزخ با تئاتر بسته شده است. این بحران فقط به عنوان دیزنی منصوب باب Chapek به عنوان رئیس جدید آن اجرایی و دیرین مدیر عامل Bob Iger در حال حاضر رئیس اجرایی ساخته شده برنامه ای برای خروج در ماه دسامبر 2021.

دیزنی مدیران در حال حاضر گفته شده است آنها را به حقوق و دستمزد کاهش از 25 درصد به 50 درصد است. هزاران نفر از دیگر کارگران از جمله کسانی که در پارک, فروشگاه کارکنان و فیلم و تلویزیون تولید کارکنان را در پرداخت نشده furloughs آغاز مارس 19.

رتبه بندی برای شبکه های ورزشی در حال پایین 57 درصد از مارس 13 و سقوط 70 درصد در هفته اول ماه مارس زمانی که ESPN برنامه ریزی شده بود به چهار نهایی از زنان کالج بسکتبال و لیگ اصلی بیس بال.

نیویورک پست روز دوشنبه گفت که اسمیت اسکات Van Pelt و حیاتی در میان کسانی که پذیرش کاهش است. این روزنامه در گزارش سال گذشته که اسمیت در خط برای تبدیل شدن به بالاترین پرداخت در هوا استعداد در ESPN سابقه, با حقوق و دستمزد در 8 میلیون دلار (آمریکا) به 10 میلیون دلار متغیر است.

نیویورک تایمز گزارش داد که Iger خواسته است تا کارکنان به تجدید نظر در چگونه آنها انجام کسب و کار مانند تولید تلویزیون خلبانان و استفاده از فضای اداری. انواع گزارش های قبلی در پیشنهاد کاهش حقوق و دستمزد در ای اس پی ان.

روز دوشنبه این شرکت نیز گفت: این یک وارد شده به 5 میلیارد دلار خط اعتباری با تعدادی از بانک ها. که به شرح زیر 6 میلیارد دلار فروش توجه داشته باشید ماه گذشته.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>