ESPN می تواند فشار در اطراف دانا سفید و UFC, اما آنچه در مورد راجر Goodell و NFL?

لغو UFC 249 مدارک ارائه شده که شبکه های, در این مورد, ESPN, در معرض عموم و فشار سیاسی است.

با برخی از گرسنگی برای زنده ورزشی, برنامه نویسی, در حالی که احتمالا به بیماری همه گیر کوروناویروس ESPN در نهایت گفت: شریک زندگی خود را, UFC, رئیس دانا, سفید که “نبود زمان مناسب برای انواع دلایل” برای UFC 249 برگزار می شود, در یک کازینو خارج فرسنو, کالیفرنیا.

این “دلایل” آب پز کردن به یک: ESPN نگاه می بدجور بد است اگر آن را پخش سفید UFC کارت. با نادیده گرفتن کارشناسان پزشکی و برگزاری این رویداد UFC و ESPN خواهد بود cavalierly قرار دادن هر کس درگیر در UFC 249 در خطر ابتلا به کوروناویروس. حتی تلویزیون مناسب و در نهایت پروموتر نمی خواهم بیشتر مرگ در دست خود.

در این طرح بزرگ ورزشی چشم انداز, UFC کم است در زنجیره غذایی. پس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر NFL در حال حاضر هل دادن سخت به ماندن در آن برنامه bulldozes آینده به شروع فصل آن زمان حتی اگر coronavirus است که هنوز هم تحت تاثیر نقاط کشور با یک لیست در حال رشد از مرگ و میر?

این چیزی است که نیست غرق به سران رسانه ها مبلغان که در ادامه این اسطوره ورزشی در حال بزرگ healer با قدرت برای متحد کردن مردم و بالا کشیدن همه ارواح.

که کلمات بیهوده و احمقانه. یک سنگ ، ورزشی هست و همیشه خواهد بود سرد پایین-خط کسب و کار. و هیچ بزرگتر ورزشی کسب و کار از لیگ ملی فوتبال.

این یک چیز برای ESPN مناسب برای فشار در اطراف و دیکته به UFC کاملا دیگری برای رهبر در سراسر جهان و یا هر یک از NFL تلویزیون همکاران به ارائه حکم به راجر Goodell & Co. وجود دارد بسیاری از عناصر را در نظر بگیرید در اینجا.

NFL شبکه همکاران (CBS, Fox ESPN, NBC, NFL Network) باید منافع مقرره در دیدن NFL در زمان شروع. شبکه پرداخت لیگ میلیاردها دلار هزینه حقوق به هوا بازی ها.

به منظور به را تشکیل می دهند که مهره شبکه شارژ بالا دلار به شرکت هایی که تبلیغ محصولات خود را در طول بازی. هیچ بازی بدون تبلیغات درآمد.

هستند شبکه های تلویزیونی برای رفتن به معده را به عقب براند در NFL زمانی که آنها بیش از حد پول زیادی در خطر است ؟ از نظر مالی صحبت NFL بسیار برای به دست آوردن با شروع فصل در زمان به جای داشتن به شدت تغییر می دهد برنامه خود را. وجود دارد همچنین می تواند یک بند در قرارداد که در آن NFL را دریافت نمی پرداخت کامل اگر هر دو برنامه را تغییر و یا تکمیل 16-بازی به طور منظم فصل تخته سنگ است تحویل داده است.

اگر کارشناسان پزشکی نیست در مورد این که آیا آن را بی خطر است به بازی حتی اگر بازی را در محل خالی در استادیوم وجود دارد شکی نیست که سیاستمداران نمی توان در قرارداد یا; به خصوص اگر MLB NBA و NHL هنوز باز برای کسب و کار در ماه سپتامبر.

در صورتی که مورد, و, NFL هنوز هم می خواهد به اتهام جلوتر Goodell تصمیم گیری را تبدیل به یک موضوع مهم به احتمال زیاد بحث شده و بحث توسط رئیس جمهور و احتمالی خود را حریف است. آن را تبدیل به یک نقطه اشتعال.

قرار داده است که حتی فشار بیشتر و روشن تر نور افکن در NFL و شبکه همکاران.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

در عین حال اگر Goodell جذب منفی بمب کاهش یافته است در لیگ و تصمیم می گیرد NFL شروع در زمان حتی با برخی از کارشناسان گفت: این کشور هنوز هم در مواجهه با یک بحران بهداشتی آن تعجب نمی خواهد — به ESPN و یا هر یک از لیگ را از تلویزیون همکاران.

حتی برای آنها می دانند که Goodell ain’t no دانا سفید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>