ESPN به روز رسانی برنامه های برنامه نویسی

ESPNs Updated Programming Schedule
جان Atashian / Alamy عکس سهام

4:00 A. M. “جنون مارس ساعت”: مطمئن باشید آنچه که ما به طور کلی فکر می کنم به عنوان “جنون ماه مارس” ممکن است اتفاق می افتد, این سال, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که در ماه مارس است که ارزش گرفتن دیوانه در مورد (جهانی همه گیر و مالیات). N. C. A. A. خواهد شد به احتمال زیاد ما را وادار به تغییر نام این نشان می دهد بسیار به زودی.

5:00 A. M. “U. F. C. انجیر—صبر ظاهرا U. F. C. حوادث لغو شد در حال حاضر بیش از حد”: اوه.

7:00 A. M. “هوستون ستاره”: یک فیلم مستند در مورد کاملا گسترده Houston Astros ثبت نام-سرقت رسوایی که به نظر می رسید واقعا مهم چند هفته پیش. اوه خدای من این بود که تنها چند هفته پیش ؟

9:00 A. M. “تام بردی بحث”: ما اعضا سرزنش تام بردی برای امضای قرارداد با Tampa Bay Buccaneers قبل از اینکه تیم از سر بازی محروم کردن آنها از یکی از چند مشروع جالب چیزهایی که آنها را ترک کرده بود به حدس و گمان در مورد.

10:00 A. M. “بیلی جوئل در Madison Square Garden”: این اتفاق در یک محل که در آن ورزش نیز اتفاق می افتد بنابراین آن را می شمارد. به علاوه “تنها راه شما هستند” لگد الاغ.

11:30 A. M. “Still”: است که تقریبا هر, ورزش, هنوز لغو? بله! بحث ما در مورد چه مقدار از آن را بمکد.

1:30 P. M. “Stephen A. Smith Yells”: مرد باید سمت چپ چیزی است که او فکر می کند با ارزش است فریاد در مورد ، و یا حداقل او بهتر است در هر شرایط قرارداد خود را.

2:00 P. M. “نسکار”: سازمان دیده بان Jimmie Johnson رانندگی در اطراف آتلانتا موتور جاده سریع السیر خود را به مدت یک ساعت در آنچه ما وکلا باید مطمئن باشید ما هنوز هم می تواند از لحاظ فنی ترویج به عنوان یک نسکار رویداد! خدمه اش را برای جلوگیری از هر گونه تماس فیزیکی مستقیم با او در هر C. D. C. W. H. O. توصیه.

3:00 P. M. “زنان کوچک”: نگاه کنید این فیلم عالی بود. و اگر آن را طول می کشد تمام ورزشی در پایان به افرادی غیر از زن روشن رشته به تماشای آن و می دانم که پس از آن می شود.

6:00 P. M. “15 آوریل سال 1968 Houston Astros در مقابل متس نیویورک Matchup”: این یک بازی واقعا انقلابی است که فقط به عنوان به ما یاد می دهد در مورد بیس بال امروز به عنوان آن بود زمانی که آن را در ابتدا بازی بیش از پنجاه سال پیش است. اما مهم تر آن بود که بیست و چهار نوبت و حدود شش ساعت ،

12:00 A. M. “15 آوریل سال 1968 Houston Astros در مقابل متس نیویورک Postgame نشان می دهد”: همه بازیکنان از این تیم ها که هنوز زنده هستند بحث در مورد چگونه بازیکنان امروز ندارد و از هر لحاظ برای بازی.

1:00 A. M. B-رول های خالی استادیوم”: به یاد داشته باشید زمانی که شما برای اولین بار شاهد یک تصویر از یک ورزشگاه است که نگاه مانند آن را باید پر از طرفداران اما به جای آن به طور کامل خالی ؟ به یاد داشته باشید آنچه نامطلوب و تجربه عاطفی که بود ؟ خوب امیدوارم از دیدن تقریبا همان تصویر در حدود شصت و سه بار در یک ردیف نمی خواهد کاهش تجربه در همه به دلیل این است که تقریبا همه این است.

2:30 A. M. “عفو وقفه”: این بچه ها هنوز تا بسیاری از نظرات در مورد 1987 Edmonton Oilers. ما که ما فقط اجازه دهید آنها را در مورد آن صحبت کنید.

3:00 A. M. “برنامه نویسی پرداخت می شود”: منظورم این بود که بسیاری از مردم واقعا تماشای ESPN در سه صبح برای شروع? نه مثل این ساعت خواهد بود به خصوص معامله بزرگ است که همه ما می گویید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>