حتی Facebook است حسرت برای اینترنت آن را نابود

تکنولوژی غول فن آوری های جدید عجیب و غریب اجتماعی-رسانه ای برنامه یک عهد به قدرت آن است. شاتر / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 10 مرداد 1399
شاتر / اطلس

وجود دارد یک برنامه جدید و زمانی که نیست وجود دارد ؟ این یکی است که به نام E. gg و به نظر می رسد مانند یک مخلوط از وبلاگ Tumblr و GeoCities: صفحه "درباره" ویژگی های یک رقص-کودک GIF در برابر یک پس زمینه از یک شب پرستاره آسمان با متن عمدا تهوع سایه هایلایت زرد و سبز. آن را "خام و اکتشافی روح" از "اوایل اینترنت" و reminisces در مورد روز "manically-چشمک زدن GIFs," دیجیتال کتاب مهمان و حواس پرت وب سایت های شخصی.

E. gg کاربران ارائه می دهد توانایی برای ایجاد آشپزی-y دنبال کلاژ دیجیتال که در آن خواستار "بوم است." این تیم در پشت آن یک سری از پرسش های لفظی از مقدمه: "اگر مردم می تواند احساسات خود را آزادانه تر است ؟ می تواند ما را بیشتر برای اتاق های عجیب و غریب و خارج از ضرب و شتم? به کنترل خلاق به مردم؟" بر خلاف تقریبا همه جریان های اجتماعی-رسانه های آن نمایش داده نخواهد شد "مثل" می شمارد و یا اجازه می دهد نظرات.

کمی وجود دارد که نشان می دهد که این چیز عجیب و غریب ایجاد شده توسط Facebook شرکت که کشته دمدمی فوق العاده شخصی و وب سایت های شخصی و ساخته شده و هر کس "پروفایل" نگاه تقریبا یکسان است. و هر چند نفر که از آن ساخته شده به وضوح poking سرگرم کننده در کارفرمایان خود را یک بیت آن این است که یک Facebook محصول. Facebook در خانه برنامه انکوباتور—محصول جدید آزمایش تیم—راه اندازی محدود تست بتا برای E. gg در روز سه شنبه, روز قبل از مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت در مقابل اعضای کنگره که خود شرکت است و نه درگیر در شیوه های ضد رقابتی برای سرکوب رقبای خود. محصول صحبت می کند به سادگی به Facebook را آشکار طرز فکر برای 16 سال گذشته: تمام جهان باید متصل تحت Facebook ' چتر و رقبای ایده ها وجود داشته باشد به اختصاص برای این منظور که آیا به عنوان بخشی از یک هسته یا خدمات در حال حاضر به عنوان یک دلتنگ پروژه حیوان خانگی.

E. GG

در طول جلسه روز گذشته اعضای قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست رنگ یک تصویر فوتی و فوری از Facebook به عنوان یک غول gobbling تا وب سایت اجتماعی قبل از آن بود و حتی پاک کردن آنچه که وب سایت می تواند شده اند.

در این زمینه E. gg سرگرم کننده است به نگاهی است, اما آن را نیز اسکن به عنوان یک لفظی ورزش برای اثبات یک نقطه. زمانی که من رسیده به Facebook به شنیدن بیشتر در مورد چرا E. gg ایجاد شد و من کارگردانی شد به گزارش اخیر—به سفارش Facebook—نشان می دهد که "حدود یک سوم از [این] top 100 بیشترین دانلود برنامه های جدید هستند کسانی که در هر سال است." به عبارت دیگر وجود دارد که در انحصار انسان توجه و وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای خلاقیت upstarts. Ime Archibong سر از محصول جدید آزمایش تیم تصریح کرد: این نقطه در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای گفت: "سال گذشته این فرد به طور متوسط به حال 93 برنامه های نصب شده بر روی تلفن خود را و با استفاده از 41 در هر ماه ... همه از این انتخاب و رقابت سوخت نوآوری است."

در این جلسه نماینده جو Neguse کلرادو hounded زوکربرگ بیش تحکیم اجتماعی-رسانه های بازار, لیست, Myspace Friendster و اورکات و Cyworld به عنوان نمونه از Facebook رقبا وجود داشت که در سال 2004—زمانی که شرکت راه اندازی شد—اما یا وجود ندارد یا مهم نیست در حال حاضر. زوکربرگ مخالفت با مفهوم, پاسخ, "کنگره و کسانی که برخی از رقبا و آن را تنها بدست رقابتی تر پس."

برخی از Facebook سخت ترین سوال دیروز از نماینده جری Nadler نیویورک که فشرده زوکربرگ در این شرکت در سال 2012 کسب Instagram. او به نقل از ایمیل های به دست آمده توسط کمیته فرعی که در آن زوکربرگ به نظر می رسد برای شناسایی Instagram به عنوان یک تهدید رقابتی و در نظر گرفتن این تهدید به عنوان یک دلیل اصلی برای دستیابی به این پلت فرم در آن صورت آشکار نقض قانون ضد تراست. Nadler بود تنها عضو این کمیته به آشکارا نشان می دهد که Instagram باید چرخید از Facebook به عنوان یک شرکت مستقل.

در دفاع از خود زوکربرگ استدلال کرد که "تقریبا هیچ" فکر Instagram به عنوان یک "کل شبکه های اجتماعی" در سال 2012 است. این فقط یک عکس به اشتراک گذاری برنامه اما Facebook ساخته شده آن را به یک نیروی عظیم منهدم کننده. منطقی پیگیری سوال رفت, ناگفته: ممکن است Instagram را تبدیل به چیزی جالب تر از Facebook ملک با بیش از 1 میلیارد کاربر و همه از همان مقیاس بزرگ اعتدال مشکلات به عنوان پدر و مادر خود شرکت ؟ نه وجود دارد بحث های زیادی از روش های بسیاری که Facebook جهش یافته Instagram برای عملکرد بیشتر شبیه Facebook خود بیگانه موسسان آن و گره برنامه با هم نفرت انگیز در راه است.

Facebook آنقدر بزرگ است که کمیته فرعی ندارد زمان برای پرداختن به همه جهات آن را کار کرده است برای کپی کردن و یا مصرف رقبا. این 16 میلیارد دلار کسب, پیام, مشاعره واتساپ در سال 2014 به سختی بالا آمد. نماینده وال Demings از فلوریدا به نقل از ایمیل است که در آن Facebook کارکنان مورد بحث قطع Pinterest دسترسی به برخی Facebook, خدمات, اما یک تصمیم که نبود ذکر شده در این جلسه بود که مشابه حرکت 2013—تایید شده توسط زوکربرگ شخصا به قطع تاک دسترسی برای کاربران Facebook لیست دوستان. معشوق فرم کوتاه تصویری برنامه تلاش برای رشد و تعطیل در اوایل 2017. در این جلسه همچنین به سختی لمس در Facebook تلاش برای خرید اسنپ چت و یا متعاقب آن تقلید از برنامه های هسته ای ویژگی های. و هیچ نماینده مجلس در مورد خواسته Facebook جدید تصویری-برنامه ویرایش قرقره که Facebook گزارش پرداخت Infinite ستاره به سوئیچ بیش به.

هنوز قضیه اساسی از نمایندگان بازجویی در این جلسه روشن بود: ما هیچ ایده چه چیزی این وب سایت اجتماعی می تواند مانند نگاه اگر یک ابرقدرت ساخته نشده بود آن همه به دنبال همان. پس از 16 سال thumbs-یو پی اس و پیرو شمارش و حمایت و نوشته های آن را تقریبا غیر ممکن است تصور کنید.

E. gg را در صفحه "درباره" لیست یک تعداد انگشت شماری از اصول هدایت از جمله "خلاقیت به عنوان آن را تنها پاداش." این یک حرکت محوری از نامزدی انگیزه است که پدر و مادر خود شرکت مدون یک آزادی خریداری شده توسط این ثروت عظیم این سیستم انباشته اند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب