شواهدی وجود دارد که محافظه کار دانش آموزان واقعا خود سانسور

AFP مشارکت کننده / گتی

من استدلال می کنند که قبل از دانشگاه, سخنرانی تهدید از یک دوجین جهت با استناد به نمرات از حوادث است که تضعیف فرهنگ آزادی بیان و گفت و گو در مورد نیاز به دنبال حقیقت و یادگیری است.

علمی جفری آدم Sachs است بنا کردن یک موقعیت متضاد در Niskanen مرکز. تعداد کمی از حکایات “مجاز شده است به مجموعه ای از شرایط عمومی بحث” او یک بار نوشت. او همچنین استدلال کرد که “به جای سقوط به هرج و مرج 2018 شد یک سال آرامش نسبی در دانشگاه. کمتر وجود دارد deplatformings کمتر اخراج استادان و خشونت کمتر در مقایسه با سال 2017. نیز وجود دارد بیشتر گفت و گو احترام بیشتر برای دانشکده حقوق آزادی بیان و افزایش تحمل در هر دو سمت راست و سمت چپ.”

ساکس و من به تماشای همان تناقضاتی آشکار در های مختلف دانشگاه و درو بسیار متفاوت گیری در مورد پیامدهای آن برای پردیس زندگی.

در حال حاضر وجود دارد شواهد جدید در بحث.

در بهار گذشته سه استاد در دانشگاه کارولینای شمالی مورد بررسی دانشجویان برای به دست آوردن یک حس پردیس آب و هوا. به جای تمرکز بر روی گسسته مجادلات مانند زمان در سال 2015 زمانی که UNC, دانشجو, معترضان کنترل ضبط از یک اتاق که در آن یک روزنامه نگار صحبت شد و یا زمان در سال 2019 زمانی که یک UNC دانشجو حمله یک سیستم حمل ضد سقط جنین فعال آنها به دنبال درک روز به روز در مقطع کارشناسی تجارب است. نتایج حاصل از این بررسی مقطر از بیش از 1000 پاسخ به ایمیل پرسشنامه را نمی توان اعمال شده به هر دانشگاه در امریکا, اما انجام یافته روشن کردن آنچه اتفاق می افتد در یک بسیار گزینشی نهاد عمومی در نوسان دولتی که در آن بیش از 20 ، 000 دانشجویان مشغول به تحصیل هستند.

خبر خوب: در کلاس های که در آن سیاست می آید تا تعدادی زیادی از خود-شناسایی لیبرال و محافظه کار دانش آموزان می گویند که مدرسان تشویق مشارکت از هر دو طرف و می خواهید به یادگیری از دیدگاه های مختلف نشان می دهد که نگرانی در مورد ارومیه-تلقین تلاش های بی پایه هستند. در واقع دانش آموزان گزارش شده است که آنها نگرانی کمتر مورد سرزنش از دانشکده بیش از همسالان.

که ما به ارمغان می آورد به اخبار بد:

  • در حالی که اکثریت به نفع بیشتر دیدگاه تنوع و رایگان-گفتار هنجارهای تعصب جناح تقریبا یک چهارم از دانش آموزان بر این باورند که درست به سکوت و یا سرکوب برخی از به طور گسترده ای برگزار شد که دیدگاه آنها گمان اشتباه است.
  • دانش آموزان در سراسر سیاسی دیدگاه تعامل در کلاس درس خود سانسوری.
  • دانش آموزان بندر تفرقه کلیشه ها در مورد همکلاسی با باورهای مختلف و اقلیت قابل توجهی نیست باز به تعامل اجتماعی با همکلاسی ها که نمی به اشتراک گذاری نظرات خود را.
  • توهین به نظرات در مورد سیاسی محافظه کاران مشترک هستند.

برای اندازه گیری دانش آموز تحمل برای نمایش که با آنها اختلاف نظر دارند, محققان در انتخاب مسائل جاری جنجال در دانشگاه–سرنوشت یک مؤتلفه مجسمه اقدام مثبت در پذیرش مهاجرت, مراقبت های بهداشتی, تغییر آب و هوا و آیا مسیحی نانوا باید مجبور به ایجاد کیک برای مراسم عروسی در برابر خود خواهد شد–و ارائه دانش آموزان با جریان اصلی موقعیت است که یک لیبرال یا محافظه کار همکلاسی ممکن است نگه دارید. پاسخ دهندگان خواسته شد تا نشان دهد که در میان کسانی که مواضع آنها یافت می شود بیشتر قابل اعتراض است.

بعد از آنها خواسته شد: اگر در مواجهه با یک به خصوص اعتراض دیدگاه مناسب چگونه می شود آن را به یک سری از اقدامات مانند پرسیدن یک سوال سختی انتشار مخالفت یا بیشتر اقدامات شدید? هشدار دهنده 25.5 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفت: این امر می تواند مناسب برای “ایجاد انسداد طوری که یک دانشگاه سخنران حمایت از این ایده نمی تواند آدرس یک مخاطب.” این اقتدارگرا نمایش برگزار شد و حدود 19 درصد از خود-شناسایی لیبرال ها 3 درصد تعدیل می شود و 3 درصد از محافظه کاران است. بیش از 3 درصد از لیبرال ها و 1 درصد از محافظه کاران فکر کردم این امر می تواند مناسب برای “yell ناسزا در یک دانش آموز” برای حمایت از اعتراض ایده.

همچنین نگران بودند که دانشجویان که گزارش شده نگهداری می شود نظر خود را در کلاس درس حتی اگر نظر مربوط به کلاس زیرا آنها نگران عواقب احتمالی از ابراز آن است. تقریبا 68 درصد از محافظه کاران سانسور خود را در این راه همراه با حدود 49 درصد از میانه و 24 درصد از لیبرال ها.

ابراز منفور نمایش “می توانید نشان می دهد بحرانی نقاط کور در غالب الگوهای فکری” نویسندگان این گزارش توجه داشته باشید و حتی هنگامی که یک نظر اشتباه است, آن رد اجازه می دهد تا هر دو طرف “را بهتر درک چرا درست مشاهده باید درست باشد.” اما “نسبت قابل توجهی از پاسخ دهندگان ترس اجتماعی تحریم و یا حتی آشکار درجه بندی مجازات برای به اشتراک گذاری نظرات خود را.” بیشتر چه, تقریبا یک چهارم از محافظه کار دانش آموزان گزارش شده است که بیش از کمی نگران است که همسالان خواهد شکایت علیه آنها برای سخنرانی مربوط به یک کلاس آنها در کنار هم.

این گزارش فراهم می کند قوی و تایید است که محافظه کاران در صورت خصمانه پردیس.

در میان دانش آموزان که خود شناسایی به عنوان لیبرال و برخی 10 درصد گفت: آنها شنیدن “بی احترامی نامناسب و یا نظرات توهین آمیز” در مورد دانشجویان خارجی حداقل چند بار در یک ترم 14 درصد گفت: آنها از شنیدن توهین به نظرات در مورد مسلمانان 20 درصد گفت: آنها با شنیدن چنین نظرات در مورد آمریکایی های آفریقایی 20 درصد گفت: آنها با شنیدن چنین نظرات در مورد مسیحیان 21 درصد گفت: آنها با شنیدن چنین نظرات در مورد تجاوز افراد و 57 درصد گفت: آنها با شنیدن چنین نظرات در مورد محافظه کاران است. در میان میانه, 68 درصد گفت که شنیدن آنها “بی احترامی نامناسب و یا نظرات توهین آمیز” در مورد محافظه کاران حداقل چند بار در یک ترم است.

از محافظه کاران ممکن است به انزوای اجتماعی. حدود 92 درصد از محافظه کاران گفت: آنها خواهد بود دوستان با یک لیبرال و فقط 3 درصد گفت که آنها نمی خواهد که یک لیبرال ، در میان لیبرال ها تقریبا یک چهارم گفت: آنها نمی خواهد که یک محافظه کار ، خواهد UNC بود یک جای بهتر و بدون محافظه کاران? حدود 22 درصد از لیبرالها گفت: بله. می شود آن را به مکانی بهتر و بدون لیبرال ؟ تقریبا 15 درصد از محافظه کاران فکر می کردم.

“خود-شناسایی محافظه کار دانش آموزان در واقع صورت مجزا چالش های مربوط به دیدگاه بیان در UNC” نویسندگان نتیجه گیری. آنها اصرار “گفتگو در مورد چگونه پردیس می تواند تبدیل به پذیرش بیشتر از محافظه کار دانش آموزان و همچنین تمایل بیشتری به شنیدن و تعامل با ایده های محافظه کار.” پس از همه آنها می پرسند “چه کسی اختلاف است که دانشگاه ها باید به مکان های که در آن هر یک ایده در نظر گرفته شده است در شرایط خاص خود و نه prejudged? که در آن صمیمانه برگزار شد و نتیجه گیری را می توان ارائه شده تا به صورت شدید و مدنی contestation? که در آن دانش آموزان در نظر گرفته شود استدلال در ایمان خوب است و که در آن آنها احساس ارزش و احترام حتی باید از آنها به نوبه خود اشتباه است؟”

به عنوان مهم نویسندگان به درستی تاکید می کند که “راه را اشتباه تفسیر ما گزارش خواهد بود به آن را ببینید به عنوان حفره لیبرال ها در برابر محافظه کاران” نه فقط به این دلیل که بسیاری از لیبرالها و میانه های بندر مشابه نگرانی در مورد به اشتراک گذاری جدی views اما همچنین به این دلیل حتی اگر “سیاسی خصومت پدیدار نامتناسب از سیاسی چپ در UNC” که خصومت می آید از یک اقلیت و نه اکثریت لیبرال ها. تحمل دانش آموزان متعلق به یک صلیب-ایدئولوژیک اکثریت. در حالی که تقسیم در سیاست هر دو بیمار هستند-در خدمت اقلیت جناح تحمل بازرسان.

خودسانسوری در میان چندین دلایل قابل توجهی را به این باور است که آزادی بیان تحت تهدید آمریکا دانشگاه, آسیب رساندن به کارشناسی آموزش و پرورش است. من سعی کنید برای جلوگیری از بحث از “بحران” از آنجا که من اعتقاد دارم که آزادی بیان است که دائما در معرض تهدید و نیاز به ثابت هوشیاری برای حفظ. اما با این حال ما برچسب وضعیت موجود در امریکا اساتید باید آگاه باشید از این مشکلات است.

UNC مطالعه نویسندگان هشدار می دهند که حسن نیت مدرسان:

به راحتی می تواند موفق به درک مهم رایگان-بیان مسائل است که ممکن است بلافاصله آشکار در دوره های خود را. دانشجو ابراز نگرانی در مورد دیدگاه های سیاسی بسیار شایع و رایج مکانیسم مقابله ای است که به برداشت و خود سانسور. یک کلاس درس سکوت که یک مربی ممکن است درک به عنوان توافق ضمنی (و یا شاید بی حال بی تفاوتی) ممکن است حداقل برای برخی از دانش آموزان در واقع از نگرانی در مورد عواقب ناشی از ابراز ديدگاه خاص.

بنابراین آنها وکیل است که UNC مربیان باید بیشتر عمدی و صریح در مورد رویکرد خود را به آزادی بیان به طوری که دانش آموزان غافل از دانشکده پشتیبانی از آن آگاه تر هستند. شاید UNC است به نحوی غیر عادی. اما اندازه آن آن مشخصات دانش آموز و سال من از گزارش های مختلف در دانشگاه ها منجر به مشکوک است که آن را تا حدودی نماینده کالج های انتخابی که دانش آموزان خوب بکار بردن نامتناسب نفوذ در سراسر جامعه پس از فارغ التحصیلی.

رایگان-گفتار طرفداران تا به حال موفقیت در سال های اخیر در این مورد به صورت رایگان-گفتار هنجارهای اصلاح گفتار, کد حفاظت از حوادث و کاهش تعداد disinvited بلندگو. مطالعات بیشتر می تواند کمک به این طرفداران شناسایی که دانشگاه ها به طور خاص نیاز به توجه خود را و کمک به آنها در توانمندسازی تحمل آموزان در درگیری با تحمل همکلاسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>