A football player colliding head first with another player with sparks flying around the head.
تصویر توسط جرمی لئونگ

چند سال پیش محققان در SUNY بوفالو از انجام یک مطالعه از بیست و یک مرد که تا به حال بازی یا فوتبال حرفه ای با لوایح بوفالو یا حرفه ای هاکی با Buffalo Sabres. مردان در سن از محدوده اواسط سی سالگی به اوایل دهه هفتاد بودند مورد مطالعه جامع در تمام جنبه های بهداشتی خود را. معلوم شد که در مقایسه با بیست و یک مرد که می خواهم درگیر در شنا, دوچرخه سواری و یا در حال اجرا آنها دچار بالینی اضطراب در یک نرخ بالاتر. آنها به ویژه در نگران کردن ذهن خود را. آنها آگاه از یک نوع زوال عقل, به نام مزمن از سانحه انسفالوپاتی یا C. T. E. بود که دچار بسیاری از بازیکنان در N. F. L. N. H. L. بیماری شده بود موضوع پوشش رسانه ای گسترده. آن می تواند ناشی از ضربات مکرر به سر—دقیقا همان نوع از ضربات آنها رنج می برد در حالی که بازی ورزشی حرفه ای.

و در عین حال بوفالو محققان دریافتند که ex-نرم افزار ورزشکاران با وجود ترس خود بودند بیشتر در معرض ابتلا به شروع زودرس زوال عقل نسبت به آنهایی که ورزش بدون تماس با. هر چند مطالعه کوچک آن ارائه شد و توسط رسانه ها به عنوان اطمینان اثبات این که نگرانی بیش از C. T. E. پر از شکوفه شد. (“UB مطالعه ex-صورتحساب Sabres می یابد CTE ‘بسیار نادر تر از ما فکر کردم” یک تیتر بخوانید.) در توییتر ناظران شروع به میدان کردن بلافاصله. در یک طرف بودند و منتقدان که دیدم این مطالعه به عنوان N. F. L. تبلیغات; آنها اشاره کرد که SUNY بوفالو بود به لوایح بوفالو پزشک تیم و این که تحقیق شده بود و با بودجه دولتی توسط رالف ویلسون تیم بنیانگذار و مالک. بری Willer مطالعه را محقق سرب, بازی دفاع, به tweeting, که, کوچک دیگر مطالعات وارد شده بود در نتایج مشابه; او برچسب اتهام از ویلسون نفوذ “#fakenews,” اشاره به این که مالک فوت کرده چند سال پیش از آن. سابق Buffalo Bills ایمنی رایگان به نام جف نیکسون—یکی از بازیکنان در مطالعه—waded به توییتر بحث توصیف گمانه زنی در مورد صنعت تعصب به عنوان “تئوری های توطئه است.” یک کاربر توییتر با رسیدگی ConcernedMom9 اعتراض: “تئوری های توطئه? تعداد زیادی از ادبیات در منابع مالی است.” او به نقل از یک پست وبلاگ توسط Daniel گلدبرگ یک bioethicist در دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس که ذکر شده تحقیقات نشان می دهد که روابط با صنعت “بسیار محتمل” به تعصب پزشکان و دانشمندان است.

فوتبال است و هر دو بدنام و گرامی برای آن unapologetic, brute-force خشونت است. برای چند دهه یک زنگ پله در این زمینه در نظر گرفته شد عادی—حتی یک نشان افتخار. همه می دانستند که whacks به سر می تواند عواقب داشته باشد اما نگرانی بود و عمدتا متعلق به متوسط یا شدید صدمات ناشی از ضربه مغزی یا T. B. I. s که می تواند یک فرد به طور دائم دچار اختلال در کما و یا حتی بدتر. سپس در اواسط دهه نود تصویر شروع به تغییر. پزشکان و روانشناسان شروع به درک که یک تصادم یک فرم خفیف T. B. I. شد یک بیماری جدی پزشکی در حق خود: سرگیجه, افسردگی, بی خوابی و از دست دادن حافظه و سایر علائم می تواند معطل برای ماه ها و حتی سال. بیشتر نگران کننده توسط این اواخر دو هزار شواهد جدید پیشنهاد شده است که قرار گرفتن در معرض مکرر به subconcussive اثرات که نیست ثبت نام به عنوان مشکل در حال حاضر ممکن است در نتیجه C. T. E. بعد از آن در زندگی است.

در سال 1928 یک گزارش پزشکی شرح داده شده بوکسورهای با “پانچ مست سندرم است.” علائم آنچه که بعدها به نام زوال عقل pugilistica (لرزان راه رفتن, لکنت زبان, لرزش زوال ذهنی) به دست می آمد به طور گسترده ای درک به عنوان نتیجه تکرار نسبتا خفیف ضربه به سر. در سال 1949 یک متخصص مغز و اعصاب به چاپ یک مقاله با عنوان “Punch-drunk سندرم: مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی از بوکسورهای”—اولین استفاده از واژه C. T. E. بیش از چند دهه گاهی اوقات پیشنهاد کرد که زوال عقل pugilistica ممکن است رخ بازیکنان حرفه ای فوتبال ، اما چنین نگرانی را بلافاصله تبدیل راه مردم را دیدم بوکس و فوتبال. ورزش در حال حاضر خطرناک; کمی بیشتر در معرض خطر مهم نیست.

سپس در سال 2002 یک neuropathologist در پیتسبورگ به نام بنت Omalu بررسی مغز مایک وبستر یک N. F. L. Hall of Famer که درگذشت از حمله قلبی پس از مرموز مارپیچ به بیماری های روانی و بی خانمانی. از طریق یک میکروسکوپ Omalu که بعدها با بازی ویل اسمیت در 2015 فیلم “ضربه مغزی” دیدم غیر طبیعی توده های پروتئینی به نام تائو; آنها نگاه مانند ضایعات که تا به حال دیده شده است در punch-drunk بوکسورهای. این بود که او بر این باور شواهد C. T. E. در وبستر مغز است. شبیه توده بودند به زودی شناسایی شده در مغز از دیگر سابق N. F. L. ورزشکاران که مرده بود در تکان دهنده خودکشی. C. T. E. ضایعات یافت شده اند در مغز هاکی و فوتبال و راگبی, بازیکن به عنوان به خوبی. در قبل از دهه علاقه به بوکس تا به حال کاهش یافته است; برخی از بینندگان قرار داده بودند با این خشونت دیگران بالا pay-per-view هزینه. فوتبال در حال حاضر محبوب ترین, خطرناک ترین تماشاگر آمریکایی ، در این زمینه نگرانی های ایمنی ثبت شده وضوح بیشتر.

بدن از شواهد ارتباط ضربه به سر به C. T. E. در حال حاضر محکم. “آن را مانند سیگار کشیدن و سرطان” بروس میلر متخصص مغز و اعصاب و آلزایمر, متخصص در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو به من گفت. “آن را به عنوان روشن به عنوان روز است.” و در عین حال دقیق مکانیسم های که از طریق آن تکرار ضربات به سر و نتیجه چند دهه بعد در تاو تجمع و عصبی علائم ناشناخته باقی می ماند. نه هر کس در معرض تکرار ضربه به سر را توسعه دراز مدت مشکلات عصبی; خطر در هر یک از بازیکنان به نظر می رسد توزیع نابرابر در راه همان است که برخی از مادام العمر افراد سیگاری به سرطان ریه در کنید و دیگران ندارند. (هیچ کدام از بازیکنان مورد مطالعه توسط بوفالو محققان در حال توسعه علائم آشکار C. T. E.; از سوی دیگر بسیاری از آنها هنوز جوان و چون آنها هنوز زنده بودند و مغز خود را نمی تواند مورد بررسی قرار تاو ایجاد می کند.) همچنین مشخص نیست که چگونه بسیاری از ورزشکاران بیش از همه در معرض خطر هستند. شيوع C. T. E. ها در نرم افزار-فوتبال جمعیت ناشناخته است—برآورد متفاوت با نزدیک دو درصد حداقل و دیگران پانزده—همانطور که شيوع آن در جامعه به عنوان یک کل (افراد ضربه به سر در راه های دیگر بیش از حد) اگر چه انتظار عمومی این است که آن نادر است. وجود دارد حتی کمتر وضوح در مورد C. T. E. خطر در میان دانشگاه, دبیرستان و ورزشکاران جوان.

در سال گذشته Fisher-Price مجبور شد به یاد Rock ‘n بازی دارای جای خواب wildly محبوب تاشو تخت که در آن نوزادان دراز در شیب اندکی. این شیب معلوم شد خطرناک; اگر سر نوزاد کاهش یافت و به جلو و یا اگر او نورد به سمت و یا بر روی معده او راه هوایی خود را می تواند تبدیل به مسدود شده است. حداقل سی و دو نوزادان مرده بود در Rock ‘n بازی پس 2011. این تصمیم به خاطر جای خواب مهم بود—نزدیک به پنج میلیون فروخته شده بود—اما آن را نیز بدون عارضه است. هنگامی که پدر و مادر خرید یک جای خواب آنها انتظار آن را می شود کاملا امن است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک قابل قبول مخاطره آمیز گهواره.

بالا تاثیر ورزش اشغال مکان های مختلف در چشم انداز از خطر است. خود را از خطرات بخشی از جاذبه خود را. ما آمده ایم تا بدانند که فوتبال خطرناک تر از ما فکر و در عین حال ما همیشه فکر می کردم این خطرناک است. بازیکنان و مربیان و والدین باید در حال حاضر از خود بپرسید یک سری از سوالات دشوار با آمورف پاسخ. چقدر خطر بیش از حد است ؟ چقدر دانش علمی کافی است که این اطلاعات هنوز هم در حال ظهور است ؟ چقدر شما باید بدانید که قبل از ساخت تا ذهن خود را ؟

ConcernedMom9 یک مادر اقامت در خانه پدر و مادر در یک شهر روستایی کوچک در غرب میانه. چند سال پیش او و همسرش ثبت نام خود را پسر سوم گریدر جوانان در مقابله با فوتبال. (مقابله با-فوتبال لیگ وجود دارد برای کودکان به عنوان جوان به عنوان پنج.) آنها می دانستند که فوتبال یک کلاه ایمنی-برخورد بدن-کبودی ، اما پس از آن بود که ارائه شده از طریق آنها به عهده گرفت که این امر می تواند کم ریسک و با بازی در یک سن مناسب با حداقل مضر راه است. آنها برای بیشتر قسمت ها اعتنا نمیکند.

که تغییر سرعت. در شیوه های ConcernedMom9 دیدم که چگونه مربیان ترغیب پسران برای هر بشکه به یک دیگر به زور و اجبار به عنوان امکان پذیر است. اواخر بعد از ظهر در طول مقابله با مته او شنیده گوش – تقسیم کرک: پسر او تا به حال شکست ماسک صورت با یک بزرگتر حریف تندرست عقب مانده است. پشت کلاه را زده زمین. آن دوم خود را کلاه به کلاه تاثیر تمرین. یک مربی بريدن او به پا خود را, اما پسر ندبه در درد قادر به راه رفتن کردن این زمینه است. هیچ کس متوقف تمرین و یا ارائه کمک های پزشکی. او را در شوک از حاشیه مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

برای هفته بعد از آن پسر دچار سردرد و خستگی است. زمین زیر تحت تأثیر او هنگامی که او چشمان خود را بسته; چراغ روشن و صداهای بلند او را م; او تلاش می کرد با ریاضی و خواندن در مدرسه است. آن را در زمان بیش از یک ماه علائم فرو نشست. در ضمن مادر او در مورد خواندن تکان مغزی و C. T. E. در N. F. L. او آموخته است که دو نفر دیگر از بچه ها در را لیگ تا به حال تکان مغزی; این برنامه عدم آموزش و نظارت بر این موضوع وحشت زده او. او گله و شکایت به مدرسه منطقه و توییتر پیوست که در آن او به زودی در ارتباط با دیگران بودند که پیگیری های مربوط به ورزش آسیب های مغزی.

اگر چه پسر او نقل مکان کرد و در از فوتبال, سال پیش, او تبدیل به بخشی از یک جامعه متمرکز بر روی سر-آسیب مسئله است. اجتماعی-دوستان رسانه شامل دو مادرانی که در زمینه یک دست کت و شلوار در برابر پاپ وارنر برای زود هنگام مرگ از فرزندان خود را که به بازی فوتبال جوانان بودند و مبتلا به C. T. E. در postmortem. (مورد اخراج شد توسط یک قاضی در ماه دسامبر گذشته.) پس از ژوئن 2012, ConcernedMom9 توییتی است یک صد و شصت و یک هزار بار. بیش از قهوه صبح او هنوز هم اسهال گوگل و شبکه ای از ارتباطات را برای تحولات مربوطه به پست گاهی اوقات پرس و جو PubMed, پژوهش, پایگاه داده برای مطالعات مربوط. “اگر یک مقاله جدید نشان می دهد من فقط صدای جیر جیر آن را,” او به من گفت. در یک نمونه از چهل و هشت ساعت دوره او ممکن است لینک های به اشتراک گذاری نقل قول ها و رسانهها از رسانه های داستان است که طیف وسیعی از اخلال (“داوطلب والیبال مربی متهم به سرقت لباس زیر از بازیکنان زن”) سیاسی (دولت لایحه ای را که ممنوعیت جوانان مقابله با فوتبال قبل از کلاس هشتم). او curates آنچه به نظر می رسد مانند یک جریان بی پایان از گزارش آسیب های بسیاری مربوط به انقباض غیر ارادی ماهیچه القا ضربات به سر (“”ناظم کادری Concussed پس از مصرف Big Hits برابر بلوز”). لحظات علمی بحث مانند بحث در اطراف SUNY بوفالو مطالعه باب در جریان است.

آنلاین بحث در مورد ورزش های مربوط به ضربه به سر می تواند گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک fistfight: یک طرف ممکن است تمسخر یافته ها در مورد C. T. E. از این بیماری به عنوان “علم آشغال” و “هیستری” در حالی که دیگر disparages N. F. L. وابسته دانشمندان به عنوان “shills” که انتشار صنعت “صحبت کردن امتیاز است.” رسوایی به نظر می رسد به فوران به صورت منظم اضافه کردن به جو بی اعتمادی. در ماه اکتبر برای مثال ورزشی وب سایت ورزشی برجسته تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دو محقق که سوال علمی یکپارچگی برجسته T. B. I. مرکز در دانشگاه کارولینای شمالی چپل هیل که دریافت کمک های مالی از N. F. L.; این محقق و همکارانش توصیف اتهاماتی را بی اساس در حالی که یک گروه غیر انتفاعی است که با تمرکز بر تمامیت علمی در دانشگاه ورزش خواستار تحقیقات مستقل. در ماه ژانویه واشنگتن پست از ویژگی های مورد بنت Omalu نشان داد که دیگر پیشرو C. T. E. کارشناسان او را به عنوان کسی که “به طور معمول بزرگ نمایی دستاوردهای خود را و به طور چشمگیری overstates خطرات شناخته شده از C. T. E. و ورزش های سوخت رسانی تصورات غلط در مورد این بیماری است.”

حتی در غیاب رسوایی علم C. T. E. مانند جذب تماشاگر ورزش خود را. آن را به طور همزمان قانع کننده ستیز و ناقص است. پس از Omalu و همکارانش گزارش اولیه مورد C. T. E. در وبستر یک رقیب گروه تحقیقاتی در دانشگاه بوستون با همکاری هم تصادم میراث بنیاد غیر انتفاعی است که solicits مغز کمک های مالی از ورزشکاران در فوتبال و دیگر برخورد های ورزشی. V. A.-M. U.-C. L. F. مغز بانک شد بزرگترین مخزن تمرکز بر C. T. E. و دیگر صدمات ناشی از ضربه مغزی. در کالبد شکافی پس از کالبد شکافی یک تیم به رهبری توسط ان McKee, یک neuropathologist در B. U. و V. A. بوستون یک بیمارستان اجرا شده توسط وزارت امور جانبازان پیدا کرده تاو توده و نشانه هایی از neurodegeneration. در سال 2017, در Journal of the American Medical Association, the V. A.-B. U. تیم گزارش در مغز بیش از دو صد مرحوم بازیکنان فوتبال آمریکایی از جمله یک صد و یازده سابق N. F. L. ورزشکاران است. محققان دریافتند که یک صد و ده نفر از بازیکنان فوتبال به حال دچار C. T. E.

B. U. نشریه منتشر شد مقاله توصیف پژوهش; تیتر آن اعلام کرد “C. T. E. موجود در 99 درصد از سابق N. F. L. بازیکنان مورد بررسی قرار گرفت.” بیشتر عناوین به دنبال آن در رسانه های دیگر اجازه داده است که گاه به گاه خوانندگان به استنباط است که نود و نه نفر از صد بازیکن فوتبال محکوم شدند. اما مطالعه و تحلیل کرده بود متمرکز تنها در یک خاص زیر مجموعه N. F. L. بازنشستگان گرفته بودند از جمله تحولات چشمگیر در خلق و خوی و رفتار و وضعيت شناختی که آنها و یا عزیزان خود را اهدا کرد مغز خود را برای مطالعه است. (محققان اذعان تعصبات مجموعه داده ها را در خود JAMA مقاله است.) ویلیام بر یک اعصاب در دانشگاه نیویورک و سابق تیم پزشک برای New York Jets—که در اوایل دهه دو هزار مورد انتقاد قرار N. F. L. خود را برای مدیریت تکان مغزی و در حال حاضر فراهم می کند شهادت متخصص در دعوی قضایی مربوط به ضربات مغزی و C. T. E.—به من گفت که در نظر او هر چند ضربه به سر در فوتبال استفاده می شود غفلت موضوع آونگ در حال حاضر چرخش در جهت مخالف است. “افرادی که ضربه به سر با یک توپ در حال آمدن به من گفت:” آنها تصادم و آنها در حال رفتن به دریافت C. T. E.,” او گفت:.

تقریبا همیشه دژنراتیو مغز بیماری های قابل توجهی در حال حاضر چالش های پژوهش. برخی از عصبی زحمات—تومورهای مغزی آنوریسم—می توان از خارج از جمجمه با اشعه ایکس و یا CAT اسکن. اما در حال حاضر هیچ مغز-تکنولوژی تصویربرداری می تواند قابل اعتماد تشخیص منحصر به فرد تاو ضايعات مشخصه C. T. E.; آنها فقط می تواند پس از مرگ در کالبد شکافی. (برخی از اختلاف باقی مانده در مورد چگونه به درستی شناسایی تاو ضایعات در وهله اول است.) سال ها یا حتی دهه ها ممکن است بگذرد بین آسیب زا و آسیب به سر و شروع علائم—افسردگی, اضطراب, خشم, پرخاشگری, زوال عقل—که می تواند ناشی از C. T. E., اما همچنین می تواند در نتیجه از دیگر بیماری های نامربوط.

در حال حاضر این پیچیدگی را به برخی سوالات در مورد بیماری دندان شکن. اگر subconcussive ضربات باعث C. T. E., چقدر تاثیر بیش از حد است ؟ چگونه تاو توده مربوط به نشانگان بالينی—آیا این ضایعات به طور کامل توضیح خلق و خو و حافظه ، (احتمالا نه; انواع دیگر اختلالات مغزی مانند التهاب یا آسیب به سیم کشی عصبی از آسیب به سر ممکن است نقش بازی کند.) در حالت ایده آل در حالی که در تلاش برای پاسخ به این پرسش محققان نیز سوار یک دهه مطالعه طولانی که در آن آنها با استفاده از سنسور برای اندازه گیری بازیکنان فوتبال’ قرار گرفتن در معرض سر بازدید; آنها را اسکن بازیکنان مغز نظارت بر سلامت خود را تا زمانی که فوت کرد و پس از آن انجام کالبد شکافی. چنین مطالعه خواهد بود فوق العاده گران قیمت و وقت گیر است. وجود دارد هیچ چیز مانند آن را در افق.

این عدم قطعیت در تصادم و C. T. E. تحقیق نمونه از هر تحقیق علمی از بیماری های انسان است. آنها همچنین ارائه یک فرصت برای کسانی که می خواهند برای دفاع از فوتبال از مخالفان آن. به عنوان ESPN روزنامه نگاران علامت Fainaru-Wada و استیو Fainaru جزئیات در کتاب خود “لیگ انکار” از سال 2013 N. F. L. تلاش برای بی اعتبار ساختن Omalu اولیه تشخیص C. T. E. خواستار آن است که او عقب خود را گزارش. ابتدا در سال 2003 لیگ را از آسیب مغزی تروماتیک خفیف کمیته تولید شانزده مقاله علمی است که در میان چیزهای دیگر شانه ای بالا انداخت تکان مغزی به عنوان بی اهمیت آسیب و یا پیشنهادی که به لطف یک “بالابر روند” منجر به لیگ های بزرگ, N. F. L. بازیکنان ممکن است کمتر مستعد ابتلا به صدمات مغزی از افراد در جمعیت عمومی است. ناظران استدلال کرده اند که N. F. L. شد “تولید شک” با تامین مالی اریب علم است. N. F. L.—که مدعی است که کمیته تحقیق “سازگار بود با پزشکی و درک علمی از این مسائل پیچیده در زمان” — معتقد است که آن را همواره به دنبال پیشبرد علم از ضربه به سر.

N. F. L. ادامه داد: برای حمایت از مطالعات آسیب به سر, اما در راه است که باید احساس خطر برخی از محققان. در سال 2012 را اعلام کرد که این امر کمک سی میلیون دلار به موسسه ملی بهداشت به صورت “نامحدود” تحقیقات مستقل—اما پس از آن تلاش برای جلوگیری موسسه از اعطای بیش از نیمی از این پول به اعصاب در B. U. H. T. E. گروه پژوهشی. N. I. H. رسید پرداخت برای مطالعه به طور مستقل. (دیگر C. T. E. مرتبط با کار در B. U. پشتیبانی شده, در بخش, توسط میلیون ها نفر در N. F. L. کمک های مالی.) N. F. L. بعد پراکنده تخصیص نیافته و شانزده میلیون دلار به دولت های دیگر-پشتیبانی پروژه های تحقیقاتی.

برای کسانی که نگران C. T. E., لیگ, بودجه است, یک شمشیر دو لبه است. در سال 2016 لیگ اعلام کرد قصد دارد به ریختن شصت میلیون دلار به کلاه تحقیقات و پیشرفته مغز-تکنولوژی تصویربرداری; یکی دیگر از چهل میلیون نفر را به علوم اعصاب و مطالعات. (برخی از این پول پس از اعطا شده به دانشگاه هاروارد پروژه به نام N. F. L. طولانیکه آهنگ های دراز مدت سلامت مغز در بازنشسته N. F. L. بازیکنان و کانادا نظارت شبکه که تعداد و مطالعات تکان مغزی در ورزشکاران است.) که در سال بودجه در N. I. H. برای مطالعه تمام صدمات ناشی از ضربه مغزی بود, یک صد و پنج میلیون دلار است. مسلما لیگ بودجه فشار داده و آن را outsized نفوذ در این زمینه است. در سال 2018 کاتلین Bachynski بود که یک محقق در اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک در زمان انتشار یک Op-Ed در لس آنجلس تایمز با عنوان “N. F. L. روباه در Henhouse فوتبال-آسیب های پژوهش است.” “آن خواهد بود و باید با بالا بردن ابرو اگر حتی اکثر اختصاصی, انجام, سرطان ریه محققان پذیرفته پول از فیلیپ موریس به صندوق مطالعات خود” او استدلال می کند. سر-تروما و پژوهش بودجه توسط N. F. L. او معتقد است “اساسا در تضاد.”

وجود سیستم گسترده ای از اتصالات بین های ورزشی-آسیب محققان و منافع شرکت های بزرگ. فراتر از N. F. L. N. H. L. N. C. A. A., and U. S. A. فوتبال نیز روابط گسترده ای با دانشمندان. بسیاری از سر و تروما محققان به عنوان علمی مشاوران یا بالینی مشاوران به کالج و یا تیم های حرفه ای و یا لیگ یا دریافت کمک های مالی از وابسته به سازمان های خیریه. بسیاری از کار در دانشگاه ها که مشتق درآمد قابل توجهی از N. C. A. A. فوتبال است. برخی به عنوان پرداخت شهود متخصص برای یک طرف یا طرف دیگر در تصادم پرونده های حقوقی علیه N. F. L. N. H. L. و در یک سطح بنیادی بسیاری از ورزش-پزشکی پزشکان باید محبت بزرگ برای دو و میدانی. هدف آنها معمولا برای حفظ ورزشکاران سالم به اندازه کافی به ماندن در بازی.

به عنوان ConcernedMom9 به درستی اشاره در توییتر مجموعه زیادی از شواهد نشان می دهد که حتی در صورت عدم وجود در عوض معاملات مطالعات اسپانسر شده از طرف بازیکنان صنعت—شرکت های دارویی و مواد غذایی و شرکت های تولید کنندگان مواد شیمیایی و غیره—تمایل به رسیدن به پاسخ مطلوب به آنها. در سال 2009 یک موسسه گزارش پزشکی هشدار داد که “منافع مالی ممکن است بی جهت نفوذ حرفه ای’ قضاوت در مورد اولیه منافع یا اهداف پزشکی است.” در یک تجزیه و تحلیل برای مثال نود و چهار درصد از بررسی مقالات توسط دانشمندان با روابط به صنعت دخانیات به این نتیجه رسیدند که دود دست دوم نیست برای سلامتی مضر در مقایسه با سیزده درصد از بررسی های مستقل نویسندگان. (اثرات صنعت بودجه نیست همیشه این بزرگ است.) در خوبی اجرا موسسات تحقیقاتی قوانین باید به جلوگیری از تأمین کنندگان مالی از شکل چگونه مطالعات طراحی انجام تحلیل نوشته و منتشر شده است. اما حتی اگر چنین پادمان در محل هستند هنوز هم وجود دارد یک خطر thatclose روابط با صنعت ممکن است سایه چگونه محققان نگاهی به داده ها. (برخی از منتقدان نشان می دهد که سازمان های غیر انتفاعی ممکن است منابع تعصب بیش از حد: محققان در B. U. همکاری نزدیک با یک گروه حمایت از تصادم میراث بنیاد است که با حمایت خانواده هایی که عزیزان باید دچار ترومای مغزی.)

به طور کلی پزشکی ethicists تماس محققان به چشم پوشی صنعت کمک های مالی در دسترس نباشد. دانیل گلدبرگ به ethicist که ConcernedMom9 اشاره به من گفت که آن را یک “ایده بد” به سر-ضربه محققان به قبول کمک مالی از N. F. L. “اگر دانشمندان نمی تواند افزایش غیر, صنعت, پول,” او گفت: عملا فریاد به تلفن “و سپس به جای انتشار اریب نتایج آنها نباید انجام تحقیقات!” (لیگ به نوبه خود می گوید که قصد دارد به ادامه حمایت “جدی و تاثیرگذار تحقیقات پزشکی” صرف نظر از نتایج کار آن وجوه است.) بسیاری از محققان را به بودجه که در آن آنها می توانید آن را پیدا کنید. “پول که مورد نیاز برای تحقیقات و برنامه های بالینی برای آمدن از جایی اما شما نمی خواهید به قبول پول است که دارای محدودیت در آن” کریستوفر Giza متخصص مغز و اعصاب اطفال در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس به من گفت. جیزه مدیر BrainSPORT در U. C. L. A. مغز-درمان آسیب و برنامه های که پشتیبانی می کند در بخشی از ده میلیون دلار هدیه از استیو تیش با مالک و رئیس New York Giants. این برنامه بخشی از یک $52.5 میلیون چند مرکز تصادم مطالعه حمایت شده توسط N. C. A. A. و وزارت دفاع است. جیزه نیز دریافت بودجه از N. I. H. در خط با U. C. L. A. سیاست های او را ندارد کمک های مالی با پیش شرط که تجاوز خود را در دانشگاهی استقلال, و او به طور کامل افشا منابع بودجه خود را.

جیزه اشغال وسط زمین در جهان C. T. E. پژوهش است. او انکار کند که C. T. E. وجود دارد و گفت که آن را “کاملا محتمل” است که آن را باعث آسیب های مغزی اما او با احتیاط از اعتیاد به مواد مخدره رسانه. در تجزیه و تحلیل C. T. E. تبدیل به قطبی. “هنگامی که ما مرتب کردن بر اساس از نیروی مردم را به طرف یک راه یا دیگری آن تار به نظر ما آنچه که حقیقت واقعی است,” او گفت:. در توییتر در ضمن خود را در صنعت ارتباطات فرار نیست توجه کنید. زمانی که در یک داستان خبری در سال گذشته Giza اظهار نظر که لینک بین جوانان فوتبال و در دراز مدت آسیب مغزی دشوار است برای اثبات سابق حرفه ای بازیکن هاکی به نام دانیل Carcillo که خود را بخشی از یک کلاس اقدام تصادم طرح دعوی در دادگاه در برابر N. H. L., توییتی, “او می تواند اعتماد کرد؟” (جیزه و Carcillo باید پس از ساخته شده جبران.)

در نوزده-پنجاه برجسته امار شناس به نام رونالد فیشر استدلال کرد که سیگار نمی تواند باعث سرطان ریه است. او حدس زده یک کشف نشده عامل سوم شاید ژنتیکی هر دو ناشی از سرطان ریه و, اتفاقی, راند و مردم را به طلب ، آدم M. Finkel محیط زیست-سلامت دانشمند و متخصص در ارزیابی ریسک در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی توصیف این منطق به عنوان “فیشر مغالطه”: “این فقط یک راه برای موج دست خود را در اطراف و چشم پوشی از آنچه در مقابل چشمان” او به من گفت. در Finkel نظر بسیاری از C. T. E. بورس در حال تکان دادن دست خود را در اطراف. برخی مثلا این باورند که سوء مصرف مواد مخدر نه ضربه به سر ممکن است باعث این بیماری است. وجود ندارد بسیاری از شواهد برای حمایت از این ایده اما برای لحظه ای آن را غیر ممکن به رد. این احتمالی است که در پایان به عوامل متعددی خواهد داشت برای کمک به C. T. E., دلیل بیماری تقریبا همیشه چند عاملی. اما هنوز هم نمی تبرئه مغزي به عنوان عمده مقصر است.

به حدی اختلاف بیش C. T. E. نشان دهنده دو دیدگاه متفاوت است که از آن ما می توانید مشاهده بیماری است. پزشکان تمایل به تمرکز بر روی یک بیمار در یک زمان هنگامی که مواجه با شواهد ناقص یک پزشک ممکن است ترجیح می دهند به خودداری از حدس و گمان برای جلوگیری از ساخت یک تشخیص نادرست. در مقابل Finkel گفت: بهداشت عمومی تحلیلگران تمایل به تصمیم گیری بر اساس احتمالات وزن خطرات و فواید مصرف محافظ اقدامات در تلاش برای مداخله قبل از آن خیلی دیر است. آن را ممکن است پنجاه سال تحقیقات برای کشف کردن دقیقا چه ضربه به سر علت C. T. E. “عمومی سلامت فرد هرگز می گویند: ” ما می توانید صبر کنید پنجاه سال’ بدون فکر کردن در مورد عواقب ناشی از قرار دادن این تصمیم برای آن طولانی” Finkel گفت. او استدلال می کند که فوتبال ریشه دوانده در زندگی آمریکایی است که C. T. E. بهترین طریق لنز دیده می شود از سلامت عمومی است.

چند سال پیش در دانشگاه هاروارد فوتبال بازیکنان بهداشت مطالعه—که به تازگی اعلام نیاز بررسی هزاران N. F. L. بازنشستگان که ورزشکاران با دیگر مشاغل نشان داد شدیدتر اختلالات شناختی—می خواستم برای ارزیابی اینکه آیا در نظریه O. S. H. A. می تواند نقش مهمی در حفاظت از ورزشکاران حرفه ای از ضربه به سر. (مطالعه بودجه توسط N. F. L. بازیکنان’ Association.) رهبران آن استخدام Finkel استفاده می شود که به رئیس نظارتی رسمی در O. S. H. A. استفاده از اطلاعات در سال 2017 B. U. گزارش شده بود که پس از مرگ تشخیص داده شد, یک صد و ده N. F. L. بازیکنان با C. T. E.—Finkel و عصب شناسی کوین Bieniek ساخته بازگشت-از-پاکت تلاش برای تقریبی کمترین خطر ممکن است از C. T. E. در لیگ. آنها آغاز شده توسط فرض محافظه کارانه است که B. U. شناسایی شده بود در هر صورت C. T. E. بود که یا همیشه رخ می دهد در میان N. F. L. ورزشکاران فعال از نوزده-شصت تا اواسط دو هزار نفر است. سپس آنها را در مقایسه B. U. شماره به تعداد بازیکنان شرکت کننده در این دوره همان زمان. O. S. H. A. قدرتمند برای تنظیم در کار خطرات است که به کارگران حداقل یک در هزار احتمال تبدیل شدن به طور جدی بیمار; Finkel و Bieniek تخمین زده می شود که خطر ابتلا به C. T. E. در میان بازیکنان حرفه ای فوتبال است که حداقل جایی بین شش هزار و هفده در یک هزار نفر است. اگر درست شيوع C. T. E. می افتد جایی در این محدوده حداقل برآورد بیماری خواهد بود نادر به اندازه کافی برای فرار از کوچک مطالعات چنین به عنوان یکی از های انجام شده در SUNY بوفالو در حالی که باقی مانده جدی بهداشت شغلی مشکل است. (البته وجود دارد بسیاری از راه های ورود در خطر برآورد. با استفاده از یک روش جایگزین—یکی متمرکز نیست و در این طرح از حداقل خطر اما در بسیاری از بازیکنان که فوت کرده اند به دلیل C. T. E.—Finkel محاسبه شده است که شیوع این اختلال ممکن است نزدیک به پانزده درصد است. محققان دیگر را وارد و حتی بالاتر اعداد.)

پدر و مادر در تلاش برای ارزیابی خطرات فوتبال جوانان ممکن است پیدا کردن خود را تندرست بین این دیدگاه های مختلف از بیماری—فیلدینگ مشاوره از یک پزشک یک روز و یک مکان عمومی-بهداشت حمایت بعدی. در وب سایت برای فوتبال مهم—مبارزات انتخاباتی آغاز شده توسط ملی فوتبال پایه—یک بخش در مورد C. T. E. است از تجدید چاپ یک برگه آماده شده توسط یک پانل از neuropsychologists بسیاری از آنها وابسته حرفه ای و یا مدرسه ورزشی تیم ها و لیگ ها; سایت تصدیق میکند که “به نظر می رسد مناسب به اقدامات مناسب” برای جلوگیری از ضربه به سر در حالی که اشاره کرد که “هیچ clear-cut, قطعی علت و معلول رابطه تاسیس شده است” بین ضربات به سر و C. T. E. در ضمن در پاییز گذشته این تصادم میراث بنیاد تصویری منتشر شده با عنوان “مقابله می توانید صبر کنید.” P. S. A. نشان می دهد که پدر و مادر باید در فوتبال جوانان همان راه آنها نگاه سیگار—ویدئو نشان می دهد بازیکنان جوان ایستاده در این زمینه و روشنایی بالا و سپس هشدار می دهد که شروع کودکان و نوجوانان در مقابله با فوتبال در سن پنج سالگی به جای چهارده برگ آنها ده برابر بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه C. T. E. (آن را سخت بدانید که چگونه برای قضاوت چنین ادعا می کنند از آنجا که مطلق خطرات ناشناخته باقی می ماند.) در یک Op-Ed پیش بینی P. S. A., رابرت کانتو این بنیاد از بنیانگذاران و محقق در B. U. ساخته شده عمومی-بهداشت استدلال: جراح عمومی, نوشت, باید, ممنوعیت مقابله با فوتبال برای کودکان خردسال است.

در حال حاضر کلاسیک بیت کمدین جورج کارلین عهده مقایسه بیس بال و فوتبال. بیس بال, او اشاره کرد که “پارک”; فوتبال در یک “زمین.” بیس بال شروع می شود: “در فصل جدید زندگی”; فوتبال آغاز می شود “در پاییز هنگامی که همه چیز در حال مرگ است.” در این بازی باید کاملا اهداف متفاوت است. “در فوتبال هدف این است که برای کارفرمایی در غیر این صورت شناخته شده به عنوان زمینه به طور کلی به هدف خود هوایی حمله riddling دفاع با ضربه به رسیور خود را با دقت کشنده به رغم حمله رعد اسا حتی اگر او را به استفاده از تفنگ ساچمهای” کارلین گفت. “با گلوله عبور می کند و بمب های او راه پیمایی نیروهای نظامی خود را به قلمرو دشمن توازن در این حمله هوایی با یک پایدار زمین حمله که مشت سوراخ در جلو دیوار از دشمن خط دفاعی.” هدف در بازی بیس بال, مقابل, است “برای رفتن به صفحه اصلی! و به امن! . . . . امن در خانه!”

در ماه نوامبر Bachynski عمومی-بهداشت محقق که به نام N. F. L. “فاکس در henhouse” از تصادم تحقیقات منتشر شده “هیچ بازی برای پسران به بازی: تاریخ فوتبال جوانان و ریشه های بحران بهداشت عمومی.” پدر و مادر, بازیکنان, طرفداران و پزشکان Bachynski می نویسد: همیشه کشتی با خشونت از فوتبال و عواقب آن است. در اوایل نوزده-صدها نفر, بازیکنان, درگذشت, در سوگ آیوی لیگ بازی که یک منتقد به عنوان “پسر-killing آموزش و پرورش prostituting, نبرد گلادیاتوران ورزش است.” با سازماندهی قوانین جدید و معرفی بالشتک محافظ و کلاه مقامات سعی کردم به بازی امن تر; Bachynski نشان می دهد که این تغییرات توسط emboldening بازیکنان ممکن است در واقع از آن ساخته شده کمتر. در هر صورت فوتبال باقی مانده عینک ترکیب balletic فضل با پس برخوردی حمله—بسیار زیاد آن محبوبیت “عمیقا به خشونت است که ارائه این بازی خطرناک است.”

در نوزده-پنجاه زمانی که فوتبال برنامه برای کودکان کمتر از دبیرستان سن برای اولین بار شروع به دست آوردن زمین, بسیاری از پزشکان و تمرکز به طور عمده در استخوان و مفاصل آسیب استدلال کرد که خطرات بیش از حد بزرگ است. مدافعان استدلال کرد که این بازی می تواند امن تا زمانی که بچه ها تحت نظارت مربیان ورزشی مربیان و پزشکان به تازگی در حال ظهور در زمینه پزشکی ورزشی. همواره این چهره های قدرت مرد بودند: فوتبال بود و هنوز جنسیتی—”یک معنی” Bachynski می نویسد: “از آموزش پسران برای تبدیل شدن به مردان است.” در یک ورزش است که به عنوان شخصیت-ساختمان و قادر به القا سختی حتی میهن پرستی ممکن بود برای برخی از مقدار از خطر دیده می شود به عنوان یک دارایی.

ارزیابی خطر مانند موازنه یک معادله: مزایای رفتن در یک طرف خطرات دیگر. C. T. E. تهدید به بی ثبات کردن یک معادله است که در گذشته اجازه داده است بیش از سه میلیون آمریکایی کودکان و نوجوانان به بازی مقابله با فوتبال در هر سال. خطر ابتلا به آسیب های فیزیکی مانند پاهای شکسته و پاره شده رباط ها استفاده می شود به نظر می رسد قابل قبول با توجه به شایستگی از این بازی است. اما در حال حاضر بازیکنان و بزرگسالان خود نگهبان باید ترکیب نامشخص چشم انداز جبران ناپذیر آسیب مغزی است که نشان می دهد خود را در دهه های بعد به محاسبات خود را. این یک چیز را زخمی و در لحظه دیگر به زندگی می کنند برای سال با شبح از آسیب ممکن است هنوز هم آمده است. و C. T. E. ممکن است تغییر خطر معادلات از بازیکنان جوان بیشتر است. این درست است که جوانان و بالا-مدرسه فوتبال تمایل به شامل برخورد با نیروی کمتر و با شدت از آنهایی که در کالج و حرفه ای ورزش. اما بچه های مغز هنوز به بلوغ; در مقایسه با بزرگسالان سر خود را بزرگتر و در حالی که گردن خود را عضلات ضعیف تر هستند. این بیومکانیکی آسیب پذیری آنها را بیشتر مستعد ابتلا به تکرار صدمات سر تر از بزرگسالان است.

در بسیاری از خطر معادلات خاص متغیرهای باید بدون اختصاص داده ارزش. آن را نمی ممکن است به انجام یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده است که اقدامات دراز مدت اثرات ضربه بر سر کودکان; در صورت عدم وجود چنین آزمایشی موجود شواهد طولانی مدت عصبی آسیب در فوتبال جوانان مخلوط است. ویسکانسین-بر اساس مطالعه نشان داد که بازی بالا-مدرسه فوتبال در اواسط نوزده-پنجاه نبود ارتباط به طور متوسط بالاتر بروز اختلالات شناختی و افسردگی در سن. (اما این بازی تغییر کرده است در بسیاری از جهات از آن به بعد.) در مقابل در آخرین مقاله منتشر شده در پاییز سال 2019 ، B. U. گزارش گروه شناسایی C. T. E. در حداقل هجده ورزشکار سابق بود که فقط بازی های جوانان یا بالا-مدرسه فوتبال از جمله یک نوجوان-ager که پس از تحمل دو تکان مغزی در یک هفته. بیش از همه مغز-بانک تجزیه و تحلیل نشان می دهد که خطر مبتلا به C. T. E. در مرگ به طور کلی با افزایش هر سال اضافی از بازی مقابله با فوتبال. یک دلیل وجود دارد که بهداشت عمومی تحلیلگران هنگامی که مواجه با ناقص اطلاعات علمی تمایل به سمت بدبینی: آنها وظیفه سپرده حفاظت از شهروندان به طوری که آنها گمراه در کنار ایمنی. پدر و مادر ممکن است پیدا کردن خود را در یک موقعیت مشابه.

این امکان وجود دارد که برای بسیاری از مردم تنظیمات در اینجا وجود دارد و می تواند توازن فوتبال خطر معادله است. N. F. L. به تصویب قوانین جدید و پروتکل های ایمنی به منظور کاهش صدمات سر: در سال 2013 به عنوان مثال آن را ممنوع بازیکنان از شروع به تماس با مخالفان با استفاده از تاج کلاه. (تعداد گزارش تصادم در لیگ کمی افزایش یافت در سال گذشته, پس از کاهش از سال 2017 تا 2018.) در سال های اخیر هر دولت تصویب قوانین با هدف بهبود مدیریت تکان مغزی در جوانان ورزش است. U. S. A., فوتبال, حاکم, بدن, برای, از, بازی, ترویج “سر” تکنیک های مقابله; آن را نیز معرفی تصادم آموزش ایمنی برای لیگ جوانان. اما هیچ کس نمی داند که اگر این تغییرات به اندازه کافی خواهد بود. چند قانونگذاران ایالتی از جمله آنهایی که در نیویورک و ماساچوست با توجه به ممنوعیت جوانان مقابله با فوتبال زیر سن دوازده در دسترس نباشد.

این پاییز گذشته به عنوان فصل فوتبال رو در جریان ConcernedMom9 توییتی در مورد اخبار است که در آن مربیان ادعا کرد که تغییرات این بازی تا به حال ساخته شده آن را امن تر از همیشه است. “آنچه که ما انتظار داریم مربیان به ادعا؟,” او نوشت. او سوال که آیا لیگ های محلی به درستی قرار دادن ایمنی اصلاحات به عمل. در طول زمان او را به درک جدیدی از فوتبال را به خطرات. تحقیقات بوده است پیدا کردن که ضربه به سر نیز یک عامل خطر برای بیماری آلزایمر, پارکینسون و دیگر دژنراتیو مغز اختلالات; با توجه به تاریخچه پزشکی در درخت خانواده او بخواهد او می خواهم شناخته شده این قبل از ثبت پسر او برای فوتبال جوانان. او بار خوانده شده داستان های جدید در مورد آسیب های جدی در میان حرفه ای و آماتور بازیکنان—تکان مغزی, آسیب های نخاعی, پاره spleens—و فکر می کند که چگونه خطرات ورزش در حال حاضر گسترش به قلمرو ذهن هل دادن برخی از بازیکنان سابق به برگشت ناپذیر مه از تاریکی و فراموشی. “وجود دارد به اندازه کافی قتل عام وجود دارد که شخصا من سوال چه این بازی انجام شده است در بخش عمومی-سیستم مدرسه بدون تغییرات معنی دار,” او گفت:. بازی تغییر نکرده. او.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی