منحصر به فرد: آمازون تایید شده Coronavirus مورد در آمریکا انبار

کارلوس Jasso / ایسنا

کارگران در آمازون انبار در کوئینز نیویورک دریافت متن شب چهارشنبه که آنها بلند می ترسید ممکن است آمده: “ما در حال نوشتن به شما اجازه می دانم که یک مورد مثبت از coronavirus (COVID-19) پیدا شد در تاسیسات ما امروز.”

این است که تحقق یک تهدید عمده برای آمازون عملیات. میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور در حال منزوی در داخل خانه های خود را, بسیاری از آنها با تکیه بر این شرکت برای ارائه کالاهای اساسی. آمازون در حال حاضر در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا و برخی از کارکنان احساس می کنند که ناعادلانه در معرض خطر کار در انبارها پر از سایر کارگران است. معلوم نیست چگونه تحویل می توانید در ادامه اگر کارگران که مرتب سازی بر اساس بسته و کشتی آمریکایی’ کالا شروع به گرفتن بیمار در droves.

هر چند دو دفتر کارگران در آمازون در سیاتل ستاد تشخیص داده شده اند با COVID-19, این اولین مورد تایید شده از این بیماری در میان این شرکت ساعتی انبار کارکنان در ایالات متحده است. این کارگران را تشکیل می دهند اکثر آمازون 600,000-نیروی کار قوی.

با توجه به متن که ارسال شد توسط یک عضو از کارگران گروه به نام Amazonians ایالات مدیریت ارسال در روز-کارگران تغییر صفحه اصلی به منظور ضد عفونی کردن مرتب سازی تاسیسات شناخته شده به عنوان DBK1. Jonathan Bailey یک کارمند که انواع بسته بندی در کوئینز تسهیلات به من گفت که کارگران مطلع نمی شد از مثبت مورد توسط آمازون مدیریت; او آموخته است که آن را از سایر کارکنان. او گفت: کارگران معتقد بودند که آنها هنوز هم انتظار برای گزارش های خود را برای شیفت شب. در یک ایمیل به اقیانوس اطلس, آمازون از این رد کرد و گفت که آن را به اطلاع همه همکاران در مورد تست مثبت و کارگران نمی رود به در آمد خود را برای شیفت شب.

رنا Lunak یک آمازون سخنگو تایید کرد به اقیانوس اطلس است که وجود دارد یک مورد مثبت در تاسیسات را فاش کردن هویت فرد. “ما در حال حمایت از فردی که در حال حاضر در قرنطینه” او گفت:. “علاوه بر افزایش روزانه تمیز کردن عمیق ما به طور موقت بسته ملکه تحویل ایستگاه های اضافی برای بهداشت و فرستاده اند همکاران خانه با پرداخت کامل.”

این حادثه لرزاند برخی از انبار کارگران که در حال حاضر احساس آنها در حال underpaid برای یک کار مخاطره آمیز: ادامه کار در مجاورت نزدیک به دیگران در طول یک خطرناک بیماری همه گیر. “این به وضوح نشان می دهد که بی توجهی به سلامت و ایمنی گفت:” بیلی که همچنین یک عضو Amazonians ایران.

در مارس 11, آمازون اعلام کرد که همه کارکنان مبتلا COVID-19 یا قرار داده شده در قرنطینه خواهد دریافت دو هفته از بیمار پرداخت. علاوه بر این آمازون به کارگران ساعتی نامحدود پرداخت نشده زمان از طریق پایان ماه مارس.

اما برخی از آمازون کارگران—از جمله کسانی که در شهر نیویورک که در آن موارد مثبت باید مشخصی به شدت در 48 ساعت گذشته—ابراز نگرانی کرده اند که این اقدامات شده اند کافی برای حفاظت از آنها از coronavirus. همانطور که از نوشتن این وجود دارد 1,871 موارد شناخته شده coronavirus در این شهرستان و مقامات انتظار می رود این تعداد به به طور چشمگیری افزایش. بیشتر چه, تحقیقات نشان می دهد که این ویروس می تواند در زندگی مقوا برای 24 ساعت پس این امکان وجود دارد که بسته های بیمار و کارکنان ارسال ممکن است مسری.

در اوایل این هفته Amazonians متحد در نیویورک منتشر شد طومار امضا شده توسط بیش از 1500 کارگر که در آن آنها خواستار آن شدند که این شرکت ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به تمام کارکنان آن حتی کسانی که مثبت نیست COVID-19 تشخیص داده می شود کمبود coronavirus آزمون. آنها همچنین درخواست کودک-مراقبت بودجه برای کارگران با کودکان, افزایش خطر پرداخت پایان دادن به مجازات برای کار بیش از حد به آرامی و فوری بسته شدن از هر گونه امکانات که در آن یک کارگر تست مثبت است. (آمازون نیست پاسخ به یک سوال در مورد چگونه DBK1 بود و یا بسته خواهد شد.)

Coronavirus شیوع خواهد بود به خصوص به چالش کشیدن برای آمازون است که رو به افزایش سفارشات به عنوان آمریکایی ها به لحاظ اجتماعی فاصله باقی مانده در خانه و به عنوان سنتی آجر و ملات مغازه ها بستن درهای خود را. در دوشنبه, آمازون اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 بیشتر انبار کارگران برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد و شرکت اضافه شده $2 به آمریکا انبار کارگران ساعتی پرداخت.

کارگران در بسیاری از شرکت های اروپایی انبارها باید قرارداد این ویروس و آمازون تصمیم به نگه داشتن آن امکانات باز, باعث اعتراض از کارگران است. در هر دو کشور اسپانیا و ایتالیا که نرخ بالایی از coronavirus این شرکت با این وجود نگهداری امکانات باز است.

شیوع مجموعه ناراحت کننده تنش برای حمل و نقل لوله: تعادل بین کارگر و ایمنی و ارائه بسته در زمان. دیل راجرز استاد مدیریت زنجیره عرضه در دانشگاه ایالتی آریزونا گفت که اگر چه آمازون می تواند به کاهش برخی از انبار-کارمند غیبت از طریق اتوماسیون اگر آمازون تدارکات کارکنان که درایو بسته از مراکز توزیع به خانه و شروع به گرفتن بیمار مرتبه “که می تواند فاجعه بار است.” در همین حال سایر کارشناسان به این باورند که بستن چندین توزیع امکانات در یک بار را تا حد زیادی مانع آمازون توانایی تحویل به ویژه از مشتریان در حال حاضر انتظار می رود آنها را در یک زن و شوهر از روز یا کمتر.

اواخر امشب بیلی و دیگر کارگران وارد ملکه انبار و حاضر به تغییر خود را به طور موثر بستن تاسیسات, او گفت:. یک کارگر به من گفت که او می خواست او فقط می تواند در خانه بماند با پرداخت مانند بسیاری یقه سفید آمریکایی ها انجام می دهند در حال حاضر.

“ما باید به خانه و با خانواده ما در قرنطینه بود بیشتر از هر کس دیگری است” گفت: این کارگر در DBK1 انبار که نخواست نامش فاش شود چرا که او می ترسید اقدامی تلافی جویانه برای صحبت کردن. او گفت که او برنامه ریزی شده بود در ماندن خانه از محل کار امشب پس از شنیدن این نتیجه مثبت است. “ما در حال قرار دادن زندگی ما در خطر است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>