Facebook را غارت-مصنوع مشکل

عکس توسط لنارد اسمیت

One بعد از ظهر زمستان سال گذشته عدنان آل محمد نشسته در سراسر از من در استانبول در کافه پوشیدن یک ژاکت پشم ونخ راه راه و آکسفورد پیراهن دوزی با شاخه های زیتون. او sipped چای از گل لاله شیشه ای به شکل و بازگو سال او می خواهم صرف خطر زندگی خود را در تلاش برای متوقف کردن سوریه مصنوع-شبکه های قاچاق.

در سال 2012 او در زندگی با همسر و فرزندان خود را در منبج های کشاورزی منطقه خارج حلب. آن را یک مکان زیبا شده بود به منظور بالا بردن یک خانواده: روم باستان جاده های رنگ و لعاب را از طریق زمین های کشاورزی یک یادآوری از آن به عنوان یک میراث جهانی در مسیر تجارت و تپه های اطراف آن آل محمد را رشد و جو زیتون و انجیر و برخی از سوریه اصلی صادرات در آن زمان است. در زیر خاک سطحی حاصلخیز ذخیره کردن یک گنجینه ای از آثار باستانی این منطقه سابقه طولانی: بیزانس موزاییک مجسمه هیتی الهه مراسم تشییع جنازه رکود روم مقبره پر از سکه های طلا.

یک روز آل محمد متوجه شده است که تپه بودند honeycombed با سوراخ. در آن زمان او به عنوان یک باستان شناس در حلب اداره کل آثار باستانی و موزه ها در بخش حفاری و او بلافاصله به رسمیت شناخته شده این حفره به عنوان یک نشانه: غارتگران است. او اطمینان خود است که اگر چه تا به حال آثار بسیار زیاد فرهنگی و ارزش آنها ارزش زیادی در بازار: موزاییک شاید می تواند برای $15 اگر هر کسی حتی می خواستم به آن را خرید. استخراج و حمل و فروش آن را به همین قیمت به سختی به نظر می رسید ارزش خطر برای غارتگران است.

در عین حال زمانی که او مورد بررسی خندق او متوجه شد که این آثار در واقع ناپدید می شود. بنابراین با استفاده از پس زمینه خود را به عنوان یک باستان شناس او مطرح در فرد و آنلاین به عنوان یک مصنوع ارزیاب. به زودی به اندازه کافی مردم شروع به پرسش او را برای مشاوره در قیمت گذاری و اتصالات در خارج از سوریه است. او دعوت آنها را برای او ارسال عکس در واتساپ از آثار آنها برنامه ریزی شده به فروش و فهرست آنها را به عنوان شواهد.

به عنوان جنگ داخلی تشدید در سوریه, دولت اسلامی در رفت و ادعا کرد منبج به عنوان بخشی از آن خلافت; در نهایت در سال 2014 آل محمد را از خانواده فرار به ترکیه, در حالی که او در آنجا ماند. بیش از یک ماه او تاسیس یک شبکه از حدود 100 خبرچینان در سراسر منطقه که مخفیگاه او را به چه کسی حفر شد برای مصنوعات و در آن. از طریق این شبکه ها او شروع به شنیدن آنچه که می گذرد: غارتگران بودند پیدا کردن خریداران خارج از کشور که مایل به پرداخت قیمت گزاف برای غارت آثار. آنها با استفاده از یک وب سایت به نام Facebook.

قبل از جنگ تقریبا هیچ یک از آل محمد می دانست با استفاده از Facebook. اما به عنوان درگیری ها آواره جوامع مردم در سراسر خاورمیانه تبدیل به شبکه های اجتماعی به ماندن در تماس با خانواده و دوستان: از سال 2011 تا سال 2017 به کاربران در سوریه افزایش 1,900 درصد است.

در طول این زمان تشییع شد و جستجو برای راه های بیشتری برای تامین مالی خود اعلام کرد دولت. حلب ندارد و عامل یک مبارز خلافت گران است. پس از آن گسترش آن جریان درآمد شامل استخراج از سوریه و فرهنگی-مصنوع ذخایر در نهایت ایجاد یک گروه از دوران باستان است که مدیریت فرایند و مشمول مالیات غارتگران 20 درصد در فروش. در Facebook, آن را در بر داشت یک محل مناسب به فروش آن غنایم. آنلاین غارتگران در حال حاضر دسترسی به یک شبکه گسترده ای از جیب دلالان و جمع در امریکا و فرانسه و دبی و جاهای دیگر و آنها می تواند با اتصال بسیاری از آنها در یک بار آل محمد آموخته است که به سادگی با ارسال یک عکس از یک غارت مصنوع در یک گروه. یک موزاییک که فروش فقط برای $15 در سوریه می تواند واکشی بیش از $35,000 از یک خریدار در Facebook; مصنوعات دیگر فروش می تواند برای صدها هزار نفر از دلار است. و چون Facebook نه منع فروش آثار تاریخی را در سایت خود تقریبا هیچ چیز متوقف کردن داعش از بین بردن سایت های میراث جهانی یونسکو و غارت موزه ها.

تا سال 2014 این گروه تبدیل شده بود Facebook به صورت عمودی یکپارچه یک فروشگاه توقف برای غارت اقلام: این نه تنها بهترین مکان به فروش آنها, اما بهترین مکان برای تحقیق و بررسی مصنوع است و اصالت خود را ارزیابی ارزش پولی و جذب و آموزش جدید غارتگران و قاچاقچیان در داخل و خارج سوریه است. غارت به زودی تبدیل به یکی از شهدای که از اصلی ترین منابع درآمد در مناطق از جمله حلب و یکی از گزینه های شغلی برای ساکنان به دام افتاده در این ISIS-کنترل سرزمین. این ژانویه شورای امنیت سازمان ملل گزارش تأمین مالی تروریسم با استناد به Facebook به عنوان “یک ابزار برای قاچاق اموال فرهنگی” که به سود خود کرد. آن می افزاید که مقامات “گزارش مشکلات مبارزه با افراط گرایی آنلاین استخدام و جذب سرمایه از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی به ویژه در Facebook.” (نمایندگان از Facebook کاهش یافته است به نظر در گزارش یا این خصوصیات.)

یک دهه و نیم به آن وجود Facebook به وضوح موفق ماموریت خود را به جهان را به هم نزدیک آن متصل دوستان و خانواده در سراسر جهان و همچنین ایران و قدرت شبکه های جنایتکار. و در سال های پس از داعش آثار باستانی تجارت در زمان خاموش آن مجاز آل محمد و یک گروه کوچک از اوباش به پیگیری آن جنایتکاران با استفاده از همان ابزار آنلاین شبکه استفاده شد. Facebook نشان دهنده و گاهی اوقات تقویت بزرگترین مسائل در جهان—سفید برتری دروغ و آزار و سیاسی قطبش غیر قانونی تجارت—اما آن را به مدت طولانی گرفته شده یک دست-رویکرد تنظیم بر روی پلت فرم آن است. به عنوان یک نتیجه, مردم مانند آل محمد را در بر داشت خود را مجبور به نقش تازه کار, کارآگاه, لابی, افسر پلیس, گرفتن آن را بر خود به مبارزه با نه تنها با بازیگران بد خود را دارد اما با این شبکه اجتماعی است که به آنها فضا.

آل محمد دارای موهای سیاه و ملایم قمری چشم و او کار خود را به طور جدی. “من یک باستان شناس because I love my میراث” او به من گفت در استانبول. او متنفر بودم چه او دیدن در Facebook گروه و در pockmarked تپه خارج از حلب: قرن ها از تاریخ خانواده خود را میراث—فروش به بالاترین پیشنهاد از طریق یک پلت فرم است که تا به حال ساخته شده آن را کم سابقه سودآور و مقیاس پذیر اما به نظر می رسد به او می شود بی تفاوت نسبت به عواقب. “Facebook است که چگونه جامعه ما باقی ماند متصل در طول جنگ اما در همان زمان آن را نیز کمک به از بین بردن آن,” او گفت:. “برای سوریه این است که زندگی واقعی یک زندگی آنلاین. قاچاق و قاچاق این آثار جنایت جنگی است پس چرا نمی Facebook برگزار می شود به استاندارد بین المللی قانون؟”

آل محمد را صرف هشت سال مستند غارت امید در نهایت متقاعد کردن Facebook به تغییر سیاست خود و ممنوعیت فروش آثار تاریخی در پلت فرم آن است. آن را خطرناک + تصاویر به طور منظم ارسال شده آموزي در Facebook برای مردم آن مظنون به اقدامات مشابه. زمانی که این سازمان کشف شده است که پالمیرا را آثار باستانی رئیس Khaled al-Assad, حال spirited away موزه آثار خود را برای حفاظت از آن سر بریده او را.

اما آل محمد نگران بود سوریه خواهد از دست دادن آن آثار برای همیشه لطفا برای. به طوری که او جمع آوری شواهد و داده ها و ذخیره آن در کارت حافظه او پنهان نگه داشته در خانه خود را. هر چند ماه برای بیش از سه سال او را به پهلو و آن را به ژاکت خود را درون جیب برگرد تا موتور سیکلت خود را و قاچاق آن از طریق پنج پست های بازرسی داعش به Jarablus به سوریه ایجاد کرد در بانک فرات کمتر از یک کیلومتر از ترکیه—خیلی نزدیک او می تواند ترک افسران نظامی وسیله مرز. از طریق دوستان آل محمد و بعد فورا رفت واز یک تلفن همراه و در Jarablus او به اندازه کافی نزدیک است که او می تواند با گرفتن یک سیگنال از یک برج همراه—از دسترس داعش که کنترل اینترنت در سوریه سرزمین. آل محمد قرار دادن کارت حافظه به گوشی و منتظر سیگنال به گرفتن. که در آن او می خواهم به ارسال تمام فایل ها را به همسر او بود که زندگی فقط در طول مرز. پس از آن او می خواهم پاک کردن کارت حافظه و درایو به منبج. همسر خود را و سپس انتقال فایل ها در سراسر جهان به پورتسموث اوهایو به مردی به نام عمرو Al-Azm.

من ملاقات Al-Azm در ماه نوامبر گذشته بیش از یک صبحانه از گوجه فرنگی و پنیر فتا در هتل در استانبول Beyoğlu منطقه یک چهارم نکردم با نئوکلاسیک کنسولگری. او تا به حال یک کومولوس از موهای سفید و یک باریتون صوتی ساخته شده برای حمل از طریق سالن سخنرانی و او را برداشت و در بشقاب خود را به عنوان ما carped در مورد تاخیر جت. سوریه توسط میراث او در حال حاضر در تبعید رفت بین اوهایو استانبول و غازی عینتاب, یک شهر در نزدیکی مرز سوریه که در آن او در یک اقدام بی سابقه تلاش برای پیگیری مصنوع قاچاق. Al-Azm اجداد حکومت دمشق برای یک دوره عثمانی به دوران ساختمان سنگ آهک شاهزاده قصر و hammams که باقی می ماند نشانه تاریخی. او کشیده شد به باستان شناسی و در نهایت به دست آورده دکترا در این رشته از دانشگاه لندن قبل از تبدیل شدن به یک استاد در دانشگاه دمشق و مدیر حفاظت از محیط زیست در دولت سوریه وزارت آثار باستانی و موزه ها از اواخر ’90s به اواسط aughts. اما سنجش از افزایش تنش های سیاسی او در سمت چپ سوریه در سال 2006 با خانواده خود را برای یک موقعیت تدریس در دانشگاه بریگهام یانگ در ایالت یوتا است.

شش سال بعد از جنگ داخلی پاره پاره سوریه جدا و زمانی که آن را به یک گروه از Al-Azm سابق همکاران و دانش آموزان از جمله آل محمد نامیده می شود در یک SOS. آنها به او گفت که در حالی که یک بحران انسانی گشوده سوریه, میراث فرهنگی نیز کاهش تلفات به جنگ. “من می دانستم که آن را رفته اگر ما نمی کنند,” Al-Azm گفت. او متحرک با همان میل به محافظت از خود فرهنگ به عنوان آل محمد اما او نیز شاهد عملی صعودی برای حفاظت از این آثار: “حفاظت از میراث فرهنگی نقش مهمی در بعد از جنگ تثبیت” او به من گفت.

او شروع به مونتاژ یک تیم مردمی از فعالان سوریه و آموزش آنها برای انجام طیف وسیعی از مداخلات برای “اورژانس” مصنوع حفظ از طریق روز پس از حفاظت از میراث ابتکار که او تاسیس در سال 2012. از آن پس این گروه کار کرده است به موجودی و حفاظت از آثار باستانی و رفته مخفی عتیقه در بازارهای خارج از کشور به دنبال غارت آثار. آن را با همکاری مشابه فکر سازمان مانند لس آنجلس بر اساس Arc/k پروژه به سند پالمیرا قلعه با استفاده از فتوگرامتری و بریتانیا جرم و جنایت-پیشگیری از شرکت SmartWater به منظور توسعه یک تکنولوژی جدید است که مخفیانه علائم و آثار با تعقیب کد. و آن را متعهد شده است بی شماری هوش-جمع آوری ماموریت, مانند آنهایی که آل محمد آغاز کرده است.

در دفتر خانه خود را در یک شهر کوچک در نزدیکی اوهایو-کنتاکی مرز جایی که او در حال حاضر می آموزد در شونی دانشگاه Al-Azm pieced با هم اطلاعات او را از آل محمد و دیگر منابع الک را از طریق خشونت و افراطی محتوای اسکن تصاویر ماهواره ای از غارت زمین و فرو ریختن ساختمان ها و نظارت بر اینترنت است. “سال 2014 رسانه های اجتماعی بود که به سرعت در حال آب گرفتگی با غارت آثار باستانی. بیشتر ما نگاه ما بیشتر یافت می شود. آن پخش كردن, مثل یک ویروس در,” او گفت:. “این زمانی است که آن را به من رسید: Facebook تبلیغات است همان آثار ما اختصاص داده شده زندگی ما در تلاش برای نجات.”

که در همان سال Al-Azm ملاقات کتی A. Paul d. C.-بر اساس شناس و تحلیلگر تحقیقات در یک میزگرد در شبکه های قاچاق. با الهام از خانواده اش یونانی میراث فرهنگی پل می خواستم به یک باستان شناس از او 7 سال از او تا به حال در راه خود را به درآمد او دکترای خود را هنگامی که بهار عربی اتفاق افتاد. “من مردم را به خطر می اندازند زندگی خود را به محافظت از میراث خود” او به یاد می آورد ، “من به آنچه من فکر کردم این Facebook میراث-نظارت بر گروه های, اما آنها به پایان رسید تا بودن قاچاق شدند. نمی توانستم باور کنم چه اتفاقی می افتد در مقابل من: به نظر میرسد بیش از هزاران قاچاقچیان از فعالان.”

پل رها شده و دکترای خود را به منظور نظارت بر این شبکه های قاچاق. “تحقیقات صورت گرفته بیش از همه از من شب و تعطیلات آخر هفته,” او گفت:. “هر نقطه داده پیدا می کنم من رکورد; هر پست هر نظر تک ضبط تمبر زمان من تصویر—آن را داده اما آن را نیز جنایی شواهد است.”

در سال 2018 Al-Azm و پل تاسیس اتحاد برای مقابله با جرم و جنایت آنلاین با تیم آنلاین-قاچاق و کارشناسان سیاست و همچنین اطهر پروژه. بیش از دو سال Al-Azm و پل تحت نظارت یک نمونه از 95 Facebook غارت گروه در سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا که شامل 488 مدیران و نزدیک به 2 میلیون عضو دارد. برای هر گروه و یا صفحه آنها کشف Facebook را “صفحات پیشنهادی” به کارگردانی آنها را به سه, کشف یک مدار است که کمتر به نظر می رسد مانند یک بیارتباط مجموعه تنهاست آماتور از یک سازمان جنایی شبکه اداره می شود با همان قوانین و با استفاده از یک کد مشترک به سیگنال به خریداران که آنها در حال فروش آثار تاریخی. خود را در Facebook مستعار مرجع مصنوعات و بسیاری از آنها لیست خود را حرفه ای به عنوان “باستان شناس است.” هر بار فروش ساخته شده است این مدیران کسب 20 درصد کمیسیون—فقط به عنوان داعش تا به حال از طریق آن بخش از آثار باستانی. پل و Al-Azm مورد استفاده خود را بر روی زمین اینتل به منظور بررسی و ارجاع متقابل آنها چه بودند ردیابی آنلاین از جمله نام غارتگران و وابستگی های خود با داعش و دیگر گروه های شبه نظامی اسلامگرا مانند حیات تحریر الشام و جبهه النصره.

“این را دوست ندارم داستان از کتیبه های دریای مرده,” Al-Azm گفت: ارجاع حساب یک چوپان پسر بچه ای که ناخواسته تصادفا یکی از تاریخ با ارزش ترین اکتشافات باستان شناسی. “آنها فراموش اینترنتی تحقیقات بازار و بررسی ساتبی برای دیدن آنچه که شبیه چیز برای فروش—آن را به یک شبکه پیچیده.”

Facebook, گروه, Al-Azm و پل پیدا نیست فقط استفاده می شود به منظور تسهیل در فروش اما برای کمک به آموزش یک نسل از غارتگران ارائه یک محل که در آن کاربران می توانند به اشتراک گذاری تکنیک های حفاری آموزش و دستورالعمل قیمت گذاری. یکی Facebook کاربر در تونس مشروح یک ماهواره تصویر, تصویر با دستورالعمل برای نحوه استفاده از گوگل ارث برای شناسایی امیدوار کننده سایت های باستان شناسی برای غارت; دیگر در مصر ارائه می دهد آموزش در ساختمان یک پمپ برای حذف آب های زیرزمینی از غارت چاله. “آن را تقریبا مانند یک برنامه شتاب دهنده برای غارتگران” پل گفت. (یک Facebook سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مورد این ادعا.)

فروش برگزار می شود به عنوان مزایده آنلاین که در آن غارتگران ارسال عکس و فیلم از آثار و یا نگه داشتن Facebook Live جلسات و اعضای پیشنهاد آنها را در نظرات. اعضای گروه همچنین ارسال درخواست برای موارد خاص که غارتگران و سپس بیرون رفتن و شکار برای. “یک مدیر را باز تماس به گروه برای در-مورد تقاضا مانند نسخه های خطی یا موزاییک و سپس اعضا ارسال خواهد شد عکس از چیزی که آنها پیدا کردن خود را همراه با شماره واتساپ,” پل گفت. برخی از غارتگران ارائه خدمات خود را برای استخدام; ATHAR در بر داشت یکی از مشاغل غواص غواصی در مصر ارائه به شکستن و به زیر آب مقبره برای قیمت مناسب.

باستان موزاییک—از طاووس, هرکول, وابسته به عشق شهوانی پری دریایی—به خصوص محبوب; غارتگران رول آنها را مانند فرش و قاچاق آنها به خارج از سوریه از طریق ترکیه و لبنان. پل و Al-Azm همچنین مستند مقبره فراعنه غارت در مصر ناقوس کلیسا pilfered از قصر سلطنتی لیبی, تونس, قبرستان حمله کردند, برای دفع سنگ قبرها و انسان-جمجمه جام به سرقت رفته از تبت. یک مرد اقدام به قاچاق مومیایی های باقی مانده در یک سیستم بلندگو از مصر به یک Facebook خریدار در بلژیک. با توجه به سازمان ملل متحد و آثار پنهان شده اند در محموله از سبزیجات و دوخته شده به پوشش قاچاقچیان پوشاک و سپس پراکنده به خریداران از طریق قایق ها و کامیون ها.

ATHAR یافت که بیش از یک سوم از تمام مصنوعات آگهی در Facebook groups آمد از مناطق جنگی. در عین حال دولت های خارجی فاقد قدرت وزش مطالب در Facebook پلت فرم و سازمان ملل در تعارض اند و حتی منابع کمتری برای مبارزه با این شبکه ها بر روی زمین است. بنابراین برخی از کشورها ضربه غارت متوسل به دادخواست وزارت امور خارجه ایالات متحده به اعمال سختگیرانه واردات محدودیت در آثار تاریخی از طریق یک تفاهم نامه. سوریه به طور خاص شده است به طوری تحت تاثیر قرار غارت که در سال 2016 ایالات متحده تصویب قانون ممنوعیت واردات تمام باستانی سوریه اشیاء و آثار هنری به منظور تضعیف غارت و محدود کردن داعش جریان نقدی. اما قاچاقچیان در بر داشت یک راه گریز: در حال حاضر آنها ترافیک آنها را به ترکیه به پنهان کردن خود را منشاء و هنر نمایندگی تبلیغات آنها را به خریداران غربی به عنوان النهرین یا بیزانس. اف بی آی هشدار داد جمع هنر و نمایندگی مجاز و فروش که قاچاق مصنوعات شدند جاری شدن سیل در بازار ایالات متحده در گردش از طریق سایت های تجارت الکترونیکی به جمع خصوصی در فروشگاه عتیقه و آزادانه تنظیم شده هنر تجارت نشان می دهد که در آن تبدیل شدن آنها غیر ممکن است برای ردیابی. نهایی مالک ممکن است هرگز نمی دانید که آنچه را که آنها خریداری شده قاچاق شد و احتمالا برای تامین مالی تروریسم است. “مردم فرض کنیم اگر آنها پیدا کردن یک محصول برای فروش در داخل ایران باید آن را حلال که نه در واقع واقعیت” پل گفت.

لنارد اسمیت

منn ژوئن 2019, اطهر منتشر 90-صفحه گزارش با عنوان “Facebook را در بازار سیاه در آثار باستانی: قاچاق و تروریسم و جنایات جنگی است.” در آن Al-Azm و پل پیشنهاد می کنیم که Facebook منع ترویج غیرقانونی اموال فرهنگی در آن جامعه استانداردهای و, به جای پاک کردن محتوا است که نقض آن شرایط به اشتراک گذاری آن با کارشناسان و اجرای قانون مقامات که می توانید آن را به عنوان جنایتکار شواهد به عنوان آنها محاکمه بازیگران درگیر و بازگشت مصادره آثار به ریشه های خود را.

Facebook داده ها با استفاده از سیاست در حال حاضر اجازه می دهد تا آن را برای ارسال به اجرای قانون محتوایی که ممکن است به عنوان شواهد و شرکت به طور منظم تبدیل می شود بیش از این اطلاعات به عنوان آن مربوط به جنایات دیگر بر روی پلت فرم. Facebook پست در حال تبدیل شدن بیشتر مورد استفاده در آزمایشات; در سال 2017, دیوان کیفری بین المللی به ارمغان آورد یک حکم جنایات جنگی علیه لیبی به طور کلی صرفا بر اساس ویدئوها آپلود به طور مستقیم به Facebook. اما در تابستان 2019 به جای جمع آوری اسناد و مدارک و شواهد از غارت Facebook شروع حذف شدند. Al-Azm نگران بود: “Facebook یک رکورد است حافظ که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه” او به من گفت. “آنها یک تعهد اخلاقی اگر نه یک الزام قانونی برای حفظ این اطلاعات به صورت مناسب استفاده کنید.”

در اکتبر پل و Al-Azm دریافت یک تماس تلفنی از Facebook عمومی-سیاست تیم از جمله ویتوریا Federici که دارای یک پس زمینه در میانه جنگ و سیاست است. با توجه به پل Federici توضیح داد که Facebook تا به حال شده است از بین بردن آثار تاریخی برای فروش بود که آن را “کاملا روشن است که چنین موارد باید غارت شده,” مطابق با این شرکت استانداردهای جامعه در “هماهنگی آسیب و انتشار جرم و جنایت است.” اما Federici گفت که او به رسمیت شناخته شده نیاز به یک سیاست خاص به قاچاق اموال فرهنگی و به آنها گفت که Facebook آماده بود برای ایجاد یک طرح است.”مردم ما صحبت کرد و نشان داد با درک عمیق از این چالش ها فکر کردن در مورد مسائل مربوط به سمت راست و از راست به سوال” پل به یاد می آورد که مکالمه. (Federici نمی تواند نظر رسیده است.)

پل و Al-Azm را نمی شنوند از Facebook دوباره تا زمانی که این شبکه اجتماعی به آنها گفت که آن را تا به حال مشورت با یک تعداد انگشت شماری از دیگر کارشناسان از جمله میراث وکلا متصدی موزه و خانه حراج بودند و در مراحل نهایی تدوین یک سیاست است.

قبل از این شرکت می تواند پایان COVID-19 بحران رسید. با جهان پناه در محل غارتگران زده خالی سایت های باستان شناسی و unguarded مصنوعات. با توجه به اطهر حداقل پنج جدید راه اندازی گروه های قاچاق در خاورمیانه در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر; یک گروه به دست آورد 120,000 اعضای جدید در یک ماه از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه—دقیقا زمانی که مستندات آغاز شد در منطقه است. با میراث فرهنگی در سراسر جهان به طور ناگهانی محافظت ایجاد یک سیاست شد و فوری تر از همیشه.

در نهایت در ماه ژوئن نزدیک به یک دهه پس از غارت به حال اول مستند شده و یک سال پس از ATHAR گزارش—Facebook منتشر سیاست در آثار تاریخی. “ما در حال حاضر منع ارز, فروش و یا خرید از تمام آثار تاریخی در Facebook و Instagram,” گرگ مندل عمومی-مدیر سیاست در Facebook نوشت: به من یک ایمیل به در. این شامل اکتشافات باستان شناسی و نسخ خطی, قبر, سکه, مراسم تشییع جنازه آیتم ها و مومیایی نقاط بدن.

پل و Al-Azm بدست آنچه آنها می خواستند—نوع. در حالی که Facebook در حال حاضر ممنوعیت فروش آثار تاریخی در آن نوشته شده سیاست نیست فعالانه اجرای آن—به جای این عمل تنها اگر یک کاربر گزارش محتوا که پل استدلال می کند بعید است که اتفاق می افتد چرا که بسیاری قاچاق رخ می دهد در گروه های خصوصی. “این است که چرا ما همه چیز را از حیات وحش به مواد مخدر به درگیری آثار باستانی در ادامه به رشد بر روی پلت فرم,” او گفت: در یک تماس به من بعد سیاست منتشر شد. “آیا سیاست در برابر آن است یا نه.”

در این هفته پس از Facebook به روز شده سیاست, پل, گزارش 11 پست به عنوان “غیر مجاز فروش” از جمله یک شمشیر عتیقه تاریخی و مذهبی آثار از انسان باقی می ماند و یک مصری تابوت بوده است تبلیغ در یک گروه به نام “فراعنه باستانی برای فروش” در عربی. هفت نفر از کسانی که گزارش کردند در پاسخ بیان کرد که ارسال شده بود مورد بررسی قرار Facebook شد و مصمم به نقض آن جامعه استانداردها و سه با یک پیام است که Facebook “نمی تواند اولویت بندی” در این گزارش به دلیل کمبود مدیران با توجه به COVID-19. تنها یکی از پست های بنغازی سکه حذف شد. “ما متعهد به اجرای سیاست; زیرا سیاست نسبتا جدید است و ما در حال جمع آوری داده های آموزشی به اطلاع سیستم های ما به طوری که ما بهتر می تواند اجرا. این یک منطقه که در آن ما در حال رفتن به با گذشت زمان بهبود” یک Facebook, سخنگوی اظهار نظر.

“Facebook بزرگترین اجتماعی-شرکت رسانه ای در جهان و نیاز به سرمایه گذاری در تیم از کارشناسان برای شناسایی و حذف شبکه های به جای بازی ضربت سخت زدن یک مول با فرد پست و حساب” Al-Azm به من گفت. “در غیر این صورت هیچ چیز تغییر خواهد کرد.”

Facebook مدل کسب و کار وابسته است به حداکثر رساندن تعامل که به معنی پرورش به عنوان بسیاری از گروه های اتصال به شبکه و کاربران به عنوان امکان پذیر است. اما محتوای آن در اعتدال سیستم تمایل به جای تعهد در فرد کاربران برای نظارت بر یک منتشر و در حال رشد بدن از قانون تخطی از پست ها در حالی که سیستم های که ایجاد کسانی نوشته های پنهان در چشم ساده. “تلاش برای پلیس آثار تبعیض یا آزار و اذیت و استوار به شدت بر خبرنگاران و کاربران به افشای مشکلات می گوید:” سیوا Vaidhyanathan نویسنده ضد اجتماعی رسانه ها: چگونه Facebook قطع ما و تضعیف دموکراسی و مدیر مرکز رسانه و شهروندی در دانشگاه ویرجینیا است. “آن 2.7 میلیارد کاربران آپلود تبلیغات و محتوا در بیش از 100 زبان در هر ثانیه از هر روز. Facebook احتمالا نمی تواند استخدام به اندازه کافی افرادی که صحبت می کنند همه کسانی که زبان به نگه داشتن سرویس جرم و جنایت. بنابراین پلیس Facebook همیشه خسته کننده لوازم آرایشی و بهداشتی و ناموفق تلاش است.”

Al-Azm و پل برنامه ریزی برای ادامه نظارت بر غارت شبکه ها و ارائه یافته های خود را به سازمان ملل متحد یونسکو و دیگر مقامات با هدف اعمال فشار Facebook به اتخاذ و اجرای موثر سیاست. و آل محمد را متوقف انجام کار خود را شناسایی محل کار هنگامی که او پیوست و با خانواده اش در استانبول جایی که آنها در حال حاضر زندگی می کنند در منطقه ای با نام مستعار “کمی سوریه است.” زمانی که ملاقات ما صحبت کردیم در مورد همه که از دست داده است و در طول نه سال جنگ داخلی و چه خواهد شد به احتمال زیاد هرگز بازگردانده می شود و در برخی از نقطه در این گفتگو او از دست داده اشتها خود را. او به من گفت در مورد چگونه, در, سوریه, زمانی که او نمی تواند خواب او را دزدکی حرکت کردن در وسط شب با بیل خاک موزاییک برای پنهان کردن آنها را از غارتگران مانند یک زمین محتوا ناظر. گاهی اوقات او در نظر گرفته شده هم انصراف پول برای خرید برخی از آثار در حال تبلیغ در Facebook خود را. او گفت که او می خواهم که اگر حاصل نمی رفته اند + تصاویر. اگر کار خود را نجات داد و حتی او به من گفت که آن را به ارزش آن را به او. “بسیاری از مردم فکر می کنم که آثار گذشته, اما آنها همچنین برای آینده,” او گفت:. “کاری که من انجام دادم و خطرات من گرفته شده بود و همه برای نجات میراث ما است. در نهایت من آن را برای فرزندان من است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü