Facebook جدید حفظ حریم خصوصی ابزار داده های دفن زباله

اقیانوس اطلس

به روز شده در 4:36 p. m. و در 28 ژانویه سال 2020 است.

از 1,081 برنامه های کاربردی و وب سایت ها شده اند که های من “فعالیت” با Facebook, Tinder است chattiest.

در آخرین 180 روز آن را گزارش کرده است 685 از “تعامل” با آن برنامه به Facebook با توجه به Facebook جدید خاموش-Facebook فعالیت ابزار که مدیر عامل مارک زوکربرگ اعلام کرد در یک شرکت پست وبلاگ این صبح است. این ابزار اجازه می دهد تا هر Facebook کاربر به تنظیمات و دیدن یک لیست از برنامه های کاربردی و وب سایت های که به اشتراک گذاشته اند اطلاعات خود با Facebook سازماندهی شده توسط جدید ترین زمان آنها مشترک دیتا و زوج با یک شماره نشان می دهد که چگونه بسیاری از “تعامل” به اشتراک گذاشته شده. این “تعامل” مشخص نیست اما نمونه هایی از آنچه که آنها می تواند ارائه شده در ابزار: “باز یک برنامه; وارد برنامه با Facebook; بازدید یک وب سایت; جستجو برای یک آیتم; اضافه شدن یک آیتم به علاقه مندیها; اضافه شدن یک آیتم به سبد خرید; خرید; یک کمک مالی.”

کردن-Facebook فعالیت ابزار اوج یک وعده این شرکت ساخته شده و در مدت کوتاهی پس از کمبریج Analytica رسوایی شکست در اواخر زمستان سال 2018 است. در اصل به نام پاک کردن تاریخچه, آن است که تنها در حال حاضر در دسترس برای همه Facebook را حدود 2.5 میلیارد کاربران جهانی از جمله 220 میلیون نفر در ایالات متحده است. “یکی از اهداف اصلی ما برای سال آینده این است که برای ساخت بسیار قوی تر از حریم خصوصی حمایت برای هر کس در Facebook,” زوکربرگ نوشت: در این صبح را اعلام. “شما باید به راحتی قادر به درک و مدیریت اطلاعات خود را به همین دلیل است که خود را تقویت کنترل حریم خصوصی بسیار مهم است.”

“به راحتی درک” جالب انتخاب عبارت. این نشان میدهد که اطلاعات شخصی Facebook است در مورد هر یک از کاربران آن می تواند ارائه شده به آن دسته از کاربران در راه است که آنها به آسانی می توانید روند و درک. آن پیداست یک مجموعه داده است که حداقل به معنای واقعی کلمه fathomable—از یک شرکت است که تنها تا کنون انگیزه به unfathomably و می دانم unfathomably زیاد است. اما مقدار زیادی از اطلاعات در Facebook شده در مورد هر یک از کاربران آن را تایید هدف در حال حاضر آن را در راه است که می تواند مفید باشد.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چه نوع از تعاملات Tinder مشترک با Facebook, من فقط نمی تواند به نوبه خود به خارج از Facebook فعالیت ابزار در مرورگر خود و یا در Facebook نرم افزار موبایل. آن را بلافاصله آشکار, اما پس از messing اطراف برای چند دقیقه من می توانم انجام این کار در عمومی دانلود اطلاعات خود را در صفحه, که در آن همه از من پست شخصی, نظرات, عکس, محل, اطلاعات log-in تلاش و دستگاه شناسه همچنین در دسترس برای دانلود در یک فایل زیپ در ازای فقط یک ورود مجدد رمز عبور من. که فایل فشرده شامل یک پوشه با عنوان “ads_and_businesses” که دارای یک زیر پوشه با عنوان “your_off_facebook_activity” که شامل لینک به 1,081 فایل های HTML. برچسب اعداد فقط بنابراین من باید به کلیک بر روی و از طریق آنها در تصادفی.

آتش زنه است, مفید, برای اولین بار فایل “0.html”. صفحه وب آن منجر به من نشان می دهد 685 بار من باز Tinder برنامه در شش ماه گذشته (قدمت یک بازی اعداد است!), و هر “ACTIVATE_APP” است که زمان مهر. چه تبلیغ و آیا با علم به این که من باز یک برنامه دوستیابی در 3:30 p. m. در شب کریسمس ؟ یا 18 بار در تاریخ 3 اوت 2019—یک روز که من نیز پاسخ دهید-ed در Facebook به یک DJ مجموعه ای بر روی پشت بام در بروکلین? یا 12 بار در صبح روز من دبیرستان بهترین دوست کودک دوش که من در مورد نوشته شده در Instagram?

آن را در زمان یک تکه از صبح من حتی به کشف و اثبات این که این اطلاعات قطعا کسی است. با توجه به فایل دارای برچسب “12.html” Facebook همچنین می داند که دقیقا همان زمانی که من چیزی به عنوان “VIEW_CONTENT” من کارت اعتباری وب سایت شرکت. آیا کسی در جایی می داند که چه نوع از محتوای بازدید شده مشخص نشده است. با توجه به “210.html” من چیزی اشاره به تنها به عنوان “سفارشی” در زرق و برق‘s وب سایت در هر دو 19 سپتامبر 2019 و نوامبر 21, 2019. Facebook مشخص نیست که چه کسی در حال انجام کار سفارشی—زرق و برق و یا Facebook یا من. (بعد Facebook به من گفت که این می تواند اشاره به طیف وسیعی از فعالیت ها مانند ثبت نام برای یک برنامه پاداش و یا یک رویداد. وقتی که من پرسید که این شرکت برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا این دادهها مفید و عملی برای بسیاری از کاربران من به کارگردانی زوکربرگ پست وبلاگ.)

اگر من مراقبت کلیک کنید از طریق هر فایل در دانلود فایل های فشرده, من می بینم به طور مشابه توضیحات مبهم برای چه HBO و Infinite و Glossier و ایالات متحده خدمات پستی و Amtrak و بروکلین کتابخانه های عمومی باید گفت Facebook در مورد من. همان می رود برای ZocDoc که من به تازگی استفاده می شود به جستجو برای یک درمانگر و مبارزات سایت برای الیزابت وارن و برنی ساندرز که من به تازگی perused به مقایسه سیستم عامل خود را در حقوق باروری. من نمی تواند دیدن خلاصه ای از چگونه بسیاری از Facebook کارکنان دسترسی به “خاموش-Facebook” داده و یا آنچه که آنها مجاز به انجام با آن.

این ژرف فضل اطلاعات خواهد شد به احتمال زیاد به مقدار زیادی از Facebook کاربران سرد آموزندگی شوک—اگر آنها می توانید آن را پیدا کنید. اما آن است که یک سرویس واقعا. مواجه با هزاران نفر از نقاط گلوله در مورد آخرین 180 روز از زندگی من پیدا کردن تمام مجموعه غیر ممکن است برای استخراج معنا از. من ناقص با کامل بودن آن; من galled خود حذفیات. نزدیک ترین نقطه مرجع من برای آن incomprehensibility است که محل های دفن زباله و یا شاید Facebook را بدنام بی فایده سیاسی-ad کتابخانه که همچنین هر شرکت شعارهای ساخته شده به خاطر شفافیت.

زمانی که روزنامه نگار تکنولوژی آنا وینر سعی Facebook اصلی دانلود اطلاعات خود را ابزار می کشد که یک کپی از مشخصات خود را و همه چیز شما تا کنون آپلود تا حدی آپلود یا آپلود و حذف شده—در سال 2018 او نوشت: برای این اطلس که دانلود بسته بودند “آثار شرکت نامردی.” ماموت و ناقص هر یک “slapdash انتخابی طبقه بندی دیجیتال فانی” و “به هیچ وجه یک رکورد کامل از این شرکت اطلاعات-شیوه های جمع آوری.” اضافه کردن این بسته جدید به آنهایی که به سادگی افسردگی و حتی بیشتر سازمان ملل متحد بياندازيد داده ها در بالای شمع.

“این یک افشای اطلاعات کمپرسی” دانیل متوسط ساتر مدیر جدید مدرسه data-تصویرسازی کارشناسی ارشد برنامه گفت: من در یک تماس تلفنی. او فکر می کند این ابزار به احتمال زیاد معرفی شده مطابق با داده ها-مجموعه افشای نیاز در کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی عمل می کنند که رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه. “وجود دارد هیچ زمینه. آن را عملی اطلاعات این اطلاعات که سازگار است.”

اگر Facebook اختصاص داده شده است و حاضر به دادن کاربران “کنترل” این امر واجب بودن کسی در این شرکت به تعریف آنچه در آن به معنی. همه ما باید برخی از کنترل است. با تشکر عمدی انتخاب من ساخته ام در مورد من آنلاین زندگی شخصی لیست از برنامه های کاربردی و وب سایت های که به طور منظم گزارش من برای Facebook است نه به عنوان سرد به عنوان آن ممکن است شده اند. من را متوقف و با استفاده از یک دوره-پیگیری برنامه از یک سال پیش به دلیل چه مقدار از آن با اشخاص ثالث مانند Facebook. من لازم نیست که هر هوشمند-صفحه اصلی دستگاه که به معنی آمازون متعلق به smart-security-سیستم حلقه نیست گفتن Facebook چگونه اغلب کسی زنگ من مفت. اما بسیاری از ما حاضر گزینه های مانند انجام یک “سفارشی” عمل زیبایی, مجله, وب سایت در حال fuzzier و کمتر آشکار است.

با Facebook جدید ابزار همچنین می توانید انتخاب برای حذف تاریخچه من فقط بررسی و خاموش کردن آینده پیگیری از من خاموش پلت فرم, فعالیت, اما این را نمی خواهد جلوگیری از ad-هدف بر اساس اطلاعات دیگر در مورد من که من ساخته شده بیش از 10 سال گذشته با ارسال و کلیک کردن و جستجو. من نیز می تواند غیر فعال کردن my Facebook account, اگر من می خواستم به اما که خواهد بود یک تازه کار اشتباه است. تنها راه برای کنترل آنچه Facebook می داند و سهام مورد شما این است که به در Facebook جزئی با تنظیمات.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر