Fauci به آرامی می گوید تهمت چرا او نمی تواند نگه دارید رژه به مناسبت کار بزرگ او در حال انجام در Coronavirus

Anthony Fauci talking to President Donald Trump
عکس یوری Gripas / Sipa / ZUMA

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—Dr. Anthony Fauci صرف چند دقیقه در روز شنبه به آرامی به توضیح Donald J. Trump چرا آن خواهد بود “یک ایده بد” برای برگزاری یک غول رژه جشن بزرگ کار رئیس جمهور انجام شده است به مبارزه با COVID-19 دکتر Fauci تایید کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار مطرح شده این ایده از یک رژه عظیم در اوایل صبح روز شنبه با این استدلال که این امر نشانی “بزرگترین مشکل” ایجاد شده توسط pandemic تا کنون: عدم قدردانی تلاش های خود را در مورد آن.

“رژه قرار خواهد جی Inslee و آن زن در میشیگان در جای خود” مغلوب ساختن پیشی جستن تلخی اصرار داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع برنامه ریزی برای یک رژه پاچه ای دکتر Fauci شفاعت و سعی کردم به توضیح است که چنین جشن خواهد بود “بسیار بهتر” اگر برگزار شد پس از همه گیر شده است.

“من هنوز هم قادر به تانک ؟” یک crestfallen تهمت پرسید.

“بله, شما می توانید از تانک های” Fauci پاسخ داد.

“آنچه در مورد بالن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید.

“شما می توانید تمام بالن های شما می خواهید ،” virologist گفت. “من به شما قول می دهم.”

صحبت با خبرنگاران دکتر Fauci گفت: او معتقد بود که پس از تلاش بی وقفه توضیح وضعیت به مغلوب ساختن پیشی جستن “من فکر می کنم من از طریق او” اضافه کردن “من عاشق دراز کشیدن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>