Fauci خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به حمله Coronavirus اگر آن را به عنوان بازرس کل

Anthony Fauci
عکس توسط Lo Scalzo / بلومبرگ / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در آنچه که او به عنوان یک “برنامه به طور بالقوه عمده دستیابی به موفقیت” دکتر Anthony Fauci متقاعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حمله COVID-19 اگر آن را به عنوان بازرس کل.

Fauci که نا امید شده و در تلاش های خود را برای دریافت از طریق به مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با جهانی همه گیر به یک بازرس کل در حالی که در یک بسته-درب دیدار با رئیس جمهور در روز چهارشنبه.

“آیا شما نفرت بیش از هر چیز آقای رئیس جمهور؟” Fauci پرسید.

“جیم آکوستا,” مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله پاسخ داد.

“O. K. خوب است. اما علاوه بر جیم آکوستا,” Fauci گفت: “این امر می تواند یک بازرس به طور کلی درست است؟”

“حق با تو, تونی,” مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق رسیدند. “من نفرت کسانی که بازنده است.”

“فکر می کنم از COVID-19 به عنوان بدترین بازرس کل در جهان” Fauci ادامه داد. “این نظارت همه چیز شما را انجام دهد و شما به دنبال قانون است. آن را نگه داشتن شما را از صرف پول مالیات دهندگان در هر چیزی که شما می خواهید. شما نمی ایستادگی برای آن شما می شود؟”

بنا به گزارش تهمت به نظر می رسد متزلزل Fauci قیاس. “لعنت تونی زمانی که شما آن را قرار داده است که راه ما رو به انجام کاری در مورد COVID-19″ او گفت:.

صحبت کردن با خبرنگاران Fauci گفت که او “محتاطانه خوشبین” است که خود را بازرس کل قیاس در نهایت خار تهمت به عمل اما افزود: “جارد هنوز هم می تواند پیچ این است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>