فلیکس دیلم-Aliassime برنده روتردام بازکن در برابر Struff

روتردام, هلند—کانادا فلیکس دیلم-Aliassime پیشرفته به دور دوم ABN AMRO World Tennis Tournament.

19 ساله از مونترال آمار 16 مطلب در یک 6-3, 1-6, 6-3 برنده بیش آلمانی Jan-Lennard Struff در روز سه شنبه.

دیلم-Aliassime رتبه 21 را در جهان بهبود یافته به 1-1 برابر 34-رتبه Struff بعد از باخت به آلمان در ماه گذشته در ATP جام ملت های آسیا در استرالیا.

کانادا خوشحال بود با او چگونه بازگشت پس از یک دوم مجموعه چهار شنبه.

“این واقعا دشوار است وجود دارد بسیاری از احساسات در حال اجرا را از طریق سر من” دیلم-Aliassime گفت. “من احساس من تا به حال شانس در اولین بازی از مجموعه دوم با شنید و بسیاری از شانس برای شکستن. این واقعا خسته کننده است.

“این به من منجر به از دست دادن تمرکز در مجموعه دوم و شکسته دو بار که نیست ایده آل برای من و یا نرمال است. در مجموعه سوم این بود که در مورد فراموش کردن و حرکت رو به جلو. من واقعا خوشحال هستم و آن را واقعا خوب درس و یک پیروزی بزرگ برای بازگشت پس از از دست دادن مجموعه ای بدی.”

دیلم-Aliassime بعدی چهره حاکم مسابقات نفر دوم گریگور دیمیترو از بلغارستان که ناراحت No. 8 دانه دنیس Shapovalov ریچموند هیل, Ont., در دور اول.

ونکوور Vasek Pospisil است دیگر کانادا در این قرعه کشی در ATP Tour 500 رویداد.

Pospisil آمدن یک اجرا به فینال در یک رویداد در فرانسه در هفته گذشته چهره دانه بالا Daniil مدودف رئیس جمهوری روسیه در دور اول از داخل hardcourt مسابقات در روز چهارشنبه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>