FIBA می گوید کانادا تیم بسکتبال باید بازی به طوری که مردان را جمع آوری کرده اند در اوشاوا به بازی امشب

هیچ سوالی وجود دارد و وجود ندارد یک سال است که این FIBA صلاحیت فرایند اساسا هر عمده مسابقات بسکتبال مسخره است.

و ناقص.

و پیچیده و دشوار است.

و در اینجا ما دوباره.

این کانادا مردان در برابر جمهوری دومینیکن امشب در اوشاوا —بازی منتقل شده به دانشگاه و تفریح و مرکز سلامتی در انتاریو فناوری دانشگاه دورهام کالج به دلیل مسائل مبتلا به عرصه وجود دارد — در اولین بازی از (این!) در یک فرآیند برای از بین بردن یکی از چهار تیم از دور اول گروه به واجد شرایط برای 2021 FIBA AmeriCup مسابقات است.

بله.

چهار تیم کانادا, جمهوری دومینیکن و کوبا و جزایر ویرجین ایالات متحده — برای تعیین سه نقطه در واقع یک قهرمانی قاره ای است که به معنی کوچک است و نمی توان تا پس از مقدماتی “ویندوز” از آخر این هفته این ماه های نوامبر و خالص فوریه.

آن را کردم ؟

به عنوان گل روشن, راست?

برای این بازی بسکتبال کانادا تا به حال تا به حال به جستجو در دور و گسترده ای را برای پیدا کردن یک گروه از 12 مایل ورزشکاران به ترک باشگاه خود را به بازی یک زن و شوهر از بازی — در اینجا امشب دوشنبه در سانتو دمینگو — با شانس بسیار کمی بسیاری از آنها خواهد شد در واقعی مسابقات در یک سال و نیم یا بیشتر.

آن است که برای خود اعتباری قریب به اتفاق است که آنها توافق کرده اند که به رها کردن همه چیز در مشاغل حرفه ای خود را به انجام این کار و اگر شما می دانید هر یک از بازیکنان در فهرست لطفا پیدا کردن یک راه برای تشکر از آنها از من برای خدمات خود را به کشور خود و ورزش خود را.

آنها نمی توانند تشکر به اندازه کافی و نه مربیان.

و اگر شما شانس دریافت کنید و می توانید به تماشای بازی من می خواهم از شما می خواهم به. آن خواهید بود یک خوب کانادا تیم پر از بچه ها که سزاوار نوعی از حمایت عمومی و یک خانه کامل خواهد بود یک راه برای نشان دادن برخی از سطح از قدردانی.

چگونه این رویداد به هیچ وجه با بازی های المپیک و یا حتی 2023 جام جهانی. این یک قهرمانی قاره ای که خوب است اما به سختی عمده رویداد بین المللی; اگر کانادا نمی تواند واجد شرایط برای این کار باید به طور جدی بررسی مجدد تمام برنامه اما از آنجایی که ما نمی خواهد می دانم که برای یک سال دیگر آن را به سختی به ارزش صحبت کردن در مورد.

اما این بازی را در و بسکتبال جاوا انجام آنچه بسکتبال جاوا انجام دهید و آنها را به بازی از آن چه ما فکر می کنم آن را حس می کند یا نه.

که آن را نمی کند.

تمام سمت راست وجود دارد در واقع یک بازی NBA اینجا امشب — به یاد داشته باشید رپتورز ؟ — حتی اگر آن را نمی تواند تمام تیم رپتورز.

آن را هنوز هم یک بازی و آن را می تواند به خوبی برای دیدن یک برای اولین بار در حدود 10 روز.

بهترین چیز: حتی اگر Phoenix ندارد وحشتناک تیم خورشید هنوز هم نیست و آن را می تواند به خوبی دریافت هر گونه زنگ زدم قبل از دو آزمون — ایندی اینجا یکشنبه میلواکی در اینجا سه شنبه — می شود غیر رسمی در نیمه دوم در جریان است.

ما خواهید بود به اینجا در صبح با معمول پس از بازی سه اشاره گر اما که می توان آن را برای من شنبه پس از آن رو به طور کامل TEB روز.

اما این بدان معنا نیست که شما باید مراقبت از خود را از طریق مکاتبه با مسئولیت و با کلیک بر روی [email protected] و ارسال برخی از مسائل برای من یکشنبه صبح.

با تشکر.

رفتن برگها ،

شاید که یک کشش اما با شکوه پیروزی شب گذشته حداقل کاسته برخی از این درد که شایع شده است از اواخر و در زمان برخی از فشار های بعدی یا دو روز.

این خنده دار است ،

تماشای مردم — و نه فقط طرفداران — واکنش نشان می دهند به طوری احساسی و متفاوت یک روز به بعد است جذاب بوده است و خواهد بود و جذاب به گمان من این تیم lurches مانند اواخر شب مست, در حال قدم زدن در پیاده رو به پایان این فصل است.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

برنده یکی از دست دو, پیروزی سه, از دست دادن دو پیروزی و دو دست و هر مهم تر از گذشته است.

به عنوان یک به طور کامل بی طرف ناظر آن را سرگرم کننده به تماشای.

من فکر می کنم وجود دارد یک نقطه است که باید بیش از همه دیگران است.

و این که تیم های زندگی تنفس موجودات زنده و گاهی اوقات آنها کار نمی کنند.

آن را نمی ممکن است به دلیل عمومی متخاصم و یا حتی خصوصی اختلافات و “مسائل” است که تیم در سراسر طیف از ورزش سعی کنید به نگه کردن از چشم های عمومی.

آن را نه استعداد و گاهی هر دو. و شاید آن را حتی پذیرش نقش, که اغلب می تواند در مورد یک جوخه مرگ بدون در نظر گرفتن این ورزش است.

گاهی اوقات آنها فقط کار نمی کند به دلیل برخی عرفانی ناشناخته دلیل است که هرگز نمی تواند توضیح داده شود.

ترکیبی از همه آن چیزهایی: مهارت های حرفه ای حسادت خصوصی حسادت مربیگری فردی پس زمینه.

چیزی که واقعا غیر قابل توصیف.

من نمی گویم برگها — حداقل این تجسم برگ — که چون من تقریبا نزدیک به اندازه کافی به طور کامل شکل گرفته ،

اما من فکر می کنم — و این می آید از مشاهده از راه دور و خواندن مردان و زنان که نظرات من احترام — که چیزی amiss در این ترکیب است.

آنها به نظر می رسد که بسیاری از بازیکنان بسیار خوب است آنها در حال حاضر از طریق اجرای دو به ظاهر در نقطه مخالف مربیان آنها غلبه بر آسیب ها و گفته اند همه چیز درست زمانی که آنها نیاز به توان گفت.

در عین حال در اینجا آنها هستند. مرگ و زندگی حتی واجد شرایط برای پلی آف هنگامی که آن را به نظر می رسد قبل از شروع فصل است که آنها ممکن است مشروع شات در بازی به پست های نجومی.

آن را مانند من گفتن بود دوستان فقط دیروز:

گاهی اوقات تیم ها درست کار نمی کنند.

بدون هیچ ریتم و بدون هیچ دلیل.

و شکست آنها است.

و شما باید برای تغییر این تیم است.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>