پیدا کردن اتصال در طول Coronavirus قرنطینه با Animal Crossing: New Horizons

A still from Animal Crossing New Horizons.
خواسته های Animal Crossing: New Horizons به ندرت طاقت فرسا است. آن را صرفا زندگی بدون خطر عفونت زندگی در جای دیگری است.منبع: نینتندو

هجده سال پیش زمانی که من برای اولین بار این ویدئو, بازی عبور از حیوانات, من تا به حال چند مسئولیت و بیش از اوقات فراغت است. مانند بسیاری از مردم بر این باور بودند که این ترتیب خواهد بود دائم. من صرف ساعت cross-legged در طبقه رومینگ معنوی شهر است که در آن شخصیت من امیدوار به ساخت یک زندگی جدید است. زندگی خود من مشخص شد بطالت اما در بازی من قهرمانانه کوشا با الهام از امنیت معمول است. من صید و foraged یا دوست همسایه و یا تزئین خانه من. جهان بزرگسالان بود که من وارد به نظر می رسید به شدت پیچیده است. در اینجا روی صفحه بود و یک چشم انداز از زندگی است که می تواند دستور داده شود قابل درک است و تا زمانی که من پرداخت مجازی من وام مسکن—شاید حتی برنده.

دوست دختر من بود نه یک بازیکن مشتاق از بازی های ویدئویی, اما حتی او پناهنده در جهان را, ریتم ملایم. ما اغلب فرستاده یکدیگر هدیه و یادداشت ها با استفاده از بازی postal service—خرده ریز از محبت است که به نوعی تا به حال به همان اندازه معنی به عنوان یک گردنبند و یا یک بطری افترشیو. ما با بهره گیری از, من در حال حاضر درک دقیقا حس ارتباط است که عبور از حیوانات را طراح Katsuya Eguchi می خواستم برای ایجاد. Eguchi پیوست نینتندو در سال 1986 در سن بیست و یک و خود را به تنهایی در یک شهر جدید قطع از دوستان و خانواده. حتی به عنوان او به صعود از نردبان شرکت او تا به حال به طور معمول به کار گذشته فرزندان خود را به خواب. عبور از حیوانات پاسخ او این بود: یک بازی که در آن مردم در زمان های مختلف می تواند پیوند بی سابقه ای در راه است. Eguchi می تواند در نهایت صرف وقت با کودکان خود.

آخرین مطلب در این سری Animal Crossing: New Horizons منتشر شد در روز جمعه. در نوبه خود عجیب و غریب یک حق رای دادن دنیا از تنهایی و بیگانگی در حال حاضر می یابد خود را در یک جهان از قرنطینه و برای بسیاری از بازیکنان افق های جدید ارائه خواهد شد والا فرار. پس از شروع یک زندگی جدید در یک جزیره صحرا آنها می توانید لذت بردن از تجربه از بازدید از خانه همسایگان مرور به طور کامل مواجه نگردند قفسه های فروشگاه ها و رقص در هواپیما به بازدید از یک دوست. آنها می توانند ارتباط برقرار کردن با هر کسی در هر زمان و بدون ترس از عفونت است. به عنوان Aya Kyogoku سری فعلی مدیر به من گفت: “این بازی ارائه می کنند کسانی که تمرین انزوای اجتماعی با یک محل است که می تواند به از بین بردن آنها را از اضطراب و استرس است.”

البته در یک رسانه تحت سلطه اکشن و جنگی, بازی های حیوانات, عبور از همیشه به نظر می رسید در حال حاضر یک کودک بیشتر ظریف حالت بازی. یکی از بازی کاردینال فضائل است که این اتفاق می افتد در زمان واقعی است. خورشید افزایش می یابد و مجموعه مطابق با خود ما و فصل حرکت در تقویم. یخ thaws تا راه را برای اولین جوانه های بهار. در پاییز برگ درخت برنز و سقوط. باران زمستان پر کردن این جریان با مهاجر گونه از ماهی ها که می تواند گرفتار شود و به فروش می رسد و یا اهدا به موزه محلی. هر روز به ارمغان می آورد تازه فوران زندگی و بالقوه است.

نتیجه همه بیشتر احتمال دارد اگر شما به دام افتاده در خانه این است که این بازی تبدیل به یک ثابت در زندگی روزمره خود را. هر روز صبح شما ممکن است تور جزیره حفاری تا تعداد انگشت شماری از فسیل که به ظاهر یک شبه شهامت برخی از میوه فروش در بازار, فهرست موارد در روستا و بررسی در با همسایگان خود. بازی را فراگیر اهداف—وجین پل-ساختمان سازمان از یک کنسرت پاپ—نیست فوری و زنبورهای که در تعقیب شما هستند تنها خائنانی. این بازی نیازمند به ندرت طاقت فرسا است. آن را صرفا زندگی, زندگی جای دیگری است.

مانند زندگی, افق های جدید است برخی از چهره های آشنا—یعنی تام گوشه یک تاجر محلی است که به نظر می رسد در هر عبور از حیوانات بازی. گوشه (که نام یک جناس در کلمه ژاپنی برای خود گونه Tanuki یا سگ راکون) وجوه خود را نقل مکان به این جزیره و ساخت و ساز از خانه خود را از طریق وام است که باید بازپرداخت شود با انجام ماموریت و یا فروش منابع است که شما گرفتار شده اند و یا foraged. او را تشویق می کند شما را به قرض گرفتن تا کنون مبالغ بیشتری به منظور پرداخت هزینه برای همیشه بزرگتر خواص مبله با یک تنوع وسیع تری از وسایل هستند که به طور انحصاری از طریق فروشگاه که او صاحب. (خود را در دکوراسیون داخلی است که به طور منظم ارزیابی توسط یک پانل از غیب قضات که موضوع یک نمره که تحویل داده شده است از طریق نامه.) اگر چه بقیه از این بازی نشان دهنده یک بازگشت ساده تر, روستایی, راه, زندگی, گوشه به نظر می رسد کمتر بیگانه به مخاطبان معاصر. او استدلال ضمنی در سراسر است که ثروت لازم است نه فقط برای آسایش مادی اما برای معتبر ایستاده در جامعه است.

ممکن است در افق های جدید به بازی صنعتگر چارچوب و اضافه کردن یک جایگزین شکارچی سبک زندگی تنها با چادر که با شما آغاز خواهد شد. اما این بازی طراحی شده است برای تشویق کار با گوشه. او می پرسد شما را به انتخاب کردن طرح برای ایجاد فروشگاه و موزه; او می پرسد برای پیشنهادات و انتقادات در مورد که در آن به جای خانه که شرکت خود را خواهد ساخت برای تازه واردان است. “ما با هم در حال شکل دهی مجدد این نازا wastela—منظورم بکر بهشت—به یک lovely community” او می گوید: اوایل به مشارکت خود را. این خط می توانست کندن از بحث در مورد gentrification اما گوشه سازندگان اصرار دارند که او بیش از یک craven نویسنده. “این ممکن است به نظر می رسد مانند قطعه زمین پیش امده است که یک پسر بد که تمام پول خود را, اما من می خواهم شما بدانید که او یک مرد خوب,” تولید کننده Hisashi Nogami به من گفت.

افق های جدید مشترک به یک خاص مادی چشم انداز جامعه, اما آن را نیز ارائه می دهد فرصت را به فراتر از آن چشم انداز و برای پیدا کردن هدف در دنیوی اعمال محبت و متقابل است. در wheedling راه خود را به یک بازیکن در روال عبور از حیوانات سری پیش بینی کیفیت که در حال حاضر رایج در بازی های ویدئویی که طراحان با استفاده از قلاب و مشوق—وعده مجازی لباس و یا ارز می گویند کار خود را روزانه یک قرار ملاقات. اما در جایی که اکثر بازی ها به دنبال بهره برداری از آن قلاب به منظور به نوبه خود یک انحراف به یک وسواس عبور از حیوانات به دنبال یک مطلب تغذیه مدل. هدف آن است که به سرقت ما را از زندگی اما برای وفق دادن ما به آن لذت. اگر چپ untended خود را ایجاد می شود تاخت و تاز کردن با علف های هرز. هنگامی که شما بازگشت به بازی همسایه ممکن است شما را به یاد لحظه های تیز در مورد چه مدت آن شده است پس از آخرین بازدید شما. شما حتی ممکن است کشف نامه های خود را در جعبه است که به شما یادآوری از یک منقضی دوستی یا ترک عشق. فقط به عنوان این بازی ارائه شده اطمینان ریتم دو دهه پیش در سفر من از دوران نوجوانی به بزرگسالی پس از آن می تواند به ما یادآوری می کنند از ارزش ارتباط و عقب نشینی—در میان یک بیماری همه گیر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>