پیدا کردن زندگی واقعی در آموزش قانون آنلاین

آشنا صمیمیت از کلاس های آنلاین باعث می شود که توجه به هر دانش آموز بیشتر احساس زنده و شخصی و نه کمتر.عکس توسط

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399
The facade of the Harvard Law School library.
آشنا صمیمیت از کلاس های آنلاین باعث می شود که توجه به هر دانش آموز بیشتر احساس زنده و شخصی و نه کمتر.عکس توسط Jannis ورنر / Alamy

در طول اولین سال تدریس در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد, من سقوط تخت در چهره من. در علاوه بر این به prepping برای کلاس مانند یک دیوانه وار من صرف بی اندازه از مقدار زمان پرورش حرفه ای اورا. من همیشه لباس پوشیدن برای کلاس من و قرار دادن در آرایش. یک روز من خودم دیر رسیدن به کلاس. در دامن مداد و من وارد سالن آمفی تئاتر-سبک کلاس درس از پشت. من پنجاه نفر در حال حاضر نشسته و آماده است. عجله کردن دستکش بلند قدم به سمت سکو حمل من casebook, آموزش, یادداشت ها, نمودار صندلی و یک چای داغ من احساس مچ پا دست و پنجه نرم. همه چیز پرواز از دست من و من رو کشت. این univocal بریده بریده نفس کشیدن از دانش آموزان من هنوز هم شکار من کابوس. من فکر می کردم در آن لحظه که من تدریس حرفه ای بود اما من راه می رفت به پشت تریبون رفت و شروع به تدریس این کلاس چون من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد. من بلافاصله آرام تر و راحت تر از من تا کنون بوده است در کلاس درس—و پس از آن به نظر می رسید و شد دانش آموزان من که در سست کردن فوق العاده است.

در اوایل این ماه من وارد شده برای زوم به تدریس من در قانون اساسی-قانون کلاس. آن روز ما پوشش گی-حقوق و همجنسگرایان-موارد ازدواج. من در نگاه من صد و پانزده دانشجويان چهره بردی مفتول در کویل روی صفحه و جمله اول خارج و متوجه شدم صدای من بود و لرزش و من contorting. من گریه در کلاس. یکی از دوستان بود در بیمارستان درگذشت قبلی شب پس از سال ها از جدی بیماری های ریوی و یک پیوند ریه. من گفت: دانش آموزان و پرسید: برای یک دقیقه به خاموش کردن دوربین من. وقتی برگشتم چت گروهی تا به حال منفجر شد با پیام حمایت از دانش آموزان ساخته شده است که من بیشتر گریه. از دست دادن و غم و اندوه در حال حاضر در باز ما در ادامه با آموزش دیوان عالی کشور به دلیل فرایند و برابر حفاظت از آن باشد.

همانطور که ما حرکت به سمت پایان سال تحصیلی در مستند نیاز به عمل اجتماعی فاصله ساخته شده است که آموزش و یادگیری آنلاین هنجار. و هر چند بسیاری از مدارس ساخته نشده رسمی تصمیم گیری در مورد آنچه برای انجام این کار در آینده سقوط آنها مجبور به در نظر بگیرید در ادامه با آموزش آنلاین اگر همه گیر نیست آباته. در واقع, آن را سخت به تصور کنید که چگونه داشتن فرستاده دانش آموزان دور به عنوان ویروس گسترش دانشگاه ها می تواند به آنها خوش آمد بازگشت به کلاسهای درس و خوابگاه در صورت عدم وجود یک واکسن.

آموزش بیش از زوم نشان داده است که نقش فضایی فاصله نقش آموزش و پرورش در وهله اول. جغرافیای یک کلاس درس بزرگ با استاد در مقابل به طور خودکار ارتباط برقرار سلسله مراتب که جدا, معلم و دانش آموزان است. که فاصله بصری پاک شده در, زوم, کلاس, که در آن هیچ تریبون یا جلو یا عقب از اتاق. چهره استاد به نظر می رسد روی صفحه در همان راه به عنوان چهره دانش آموزان زمانی که آنها صحبت می کنند. این نمایش نزدیک به ارمغان می آورد هر کس در.

در آموزش من همیشه با استفاده از روش سقراطی که بدان معنی است که تماس در ده ها تن از دانش آموزان در کلاس ساعت و درگیر شدن آنها در گفت و گو با من و با هر یک از دیگر. من دریافته ام که این است که سخت تر برای انجام کار در زوم و در برخی موارد آن را آسان تر و بهتر است. حالات چهره نزدیک تر و خوانا تر. تفاوت در حجم بین کسانی که با صدای بلند صحبت می کنند و کسانی که پاسخ بی سر و صدا به حداقل رسانده است. دانش آموزان به نظر می رسد کمتر خودآگاه و کمتر از آنها در یک اتاق از یک صد نفر شاید به دلیل صحبت کردن بر روی صفحه نمایش را احساس نمی کند بیش از حد متفاوت از FaceTime مکالمات آنها استفاده می شود به داشتن با دوستان. برای من نمایشی جنبه های آموزش—راه های که در آن می تواند شبیه به یک زنده عمل قبل از مخاطبان اسیر—کمتر احساس قابل دفاع آنلاین. دانشجويان میکروفن خاموش ماندن در زوم زمانی که آنها در حال صحبت کردن و گرفتن وقت با یک مونولوگ در صورت عدم وجود بازخورد شنیداری—آیا می خندد و یا دیگر سیگنال های تفریحی و یا خستگی—احساس دلسردکننده حتی solipsistic. اما این را از یک ارز احساس می کند هر دو فوری و قابل دوام. چیزی عجیب و صمیمی تر در مورد آموزش آنلاین است که باعث می شود توجه به هر دانش آموز بیشتر احساس زنده و شخصی و نه کمتر.

این صمیمیت قطعا تا به چیزی برای انجام با تغییر تنظیمات آن فراهم کرده است نگاه اجمالی به زندگی و معنای برخی از فرسایش دقیق بخش بین حرفه ای و شخصی بین عمومی و خصوصی. به عنوان کلاس مورد مطالعه قرار دادگاه عالی دکترین در حفظ حریم خصوصی از اتاق خواب آنها می تواند هر یک از دیگر ببینید روی صفحه نشسته در اتاق خواب. کلاس ها به طور معمول قطع شده توسط کودکان و حیوانات خانگی و یا تلفن های موبایل از doorbells و وکیوم. یک برکلی قانون همکار سگ اجازه عظیم در وسط کلاس خود را در دادگاه فدرال. پست های اخیر در داخل بالاتر Ed "مدرسان لطفا شستن موهای خود را" انتقاد اساتید که اجازه می دهد دانش آموزان برای دیدن کثیف خانه ها و باز شدن لباس های شسته شده. "در این بار تلاش آخرین چیزی است که آنها نیاز به دیدن خود فیلم حرفه ای با تحصیلات استاد در حال سقوط از هم جدا در درز" Kristie Kiser نوشت. او به طور خاص به نام "قوی نقش زن مدل" در حال حاضر "پوشیدن لباس خواب کلیپ با ژولیده نشسته مو تاسف این اضافه حجم کار مرتبط با اجتماعی فاصله." (Kiser بعد عذرخواهی کرد برای او "تن-ناشنوا" ستون.)

من اقرار به گناه به جرم این که من به استادی در حرفه ای تغییر کرده است با این بحران است. تدریس در یک تریبون من به خوبی ممکن است خفه کردن اشک و اذعان کرد آنچه اتفاق می افتد با من. با نزدیک صورت من که واقعا قابل قبول است. من آشفته به اتاق شده است به نظر ساده. مانند بسیاری از همکاران میانسال و مسن تر از من شده اند ناقص در آنلاین مهارت: در حالی که در تلاش به دانش آموزان نشان می دهد اسلاید پاورپوینت, من به طور تصادفی در معرض آنها تمام دسکتاپ که احساس مانند یک پاس faux با وجود این واقعیت است که وجود دارد هیچ چیز شرم آور وجود دارد که در آن لحظه. (و بله, من باران کمتر و تدریس در لباس من نمی پوشند برای آموزش در فرد است.) من آشکارا اذعان احساس ترس و پریشانی و شناخته شده دانش آموزان من ترس و پریشانی ذوب حرفه ای و عاطفی از راه دور است که آموزش قانون به طور معمول مستلزم. در گذشته مانند بسیاری از زن و اساتید من احتمالا صرف انرژی اضافی نگه داشتن مرزهای به نگه داشتن نشانه هایی از آسیب پذیری در خلیج. در طول این دوره هر چند که معلمان ممکن است دانش آموزان تنها با اتصال به یک دانشگاه و یک حرفه ای است که ممکن است بیشتر احساس غیر شخصی تر از همیشه این امکان وجود دارد که آرامش بخش از حضور humanizes این موسسات. من امیدوارم که آن را می کند.

اما پل زدن از راه دور آنلاین نیز تأکید بر شکاف که معمولا کمتر قابل مشاهده است. دانش آموزانی که وارد یک کلاس درس در ظاهرا مساوی در حال حاضر ظاهر می شود به هر یک از دیگر در تنظیمات نسبی راحتی یا سختی ثروت یا فقر که در آن آنها را قرنطینه می شوند. دانش آموزان توصیف کرده اند نیاز به حرکت به عقب به مناطقی از کشور یا جهان که ممکن است نقاط داغ برای ویروس; آنها ذکر کرده ایم مشکلات پیدا کردن جایی برای اقامت و دسترسی به اتصال به اینترنت و یا شرایط و مسئولیت ها در خانه است که آن را دشوار است برای آماده سازی و یا شرکت در کلاس. و در زمانی که این بیماری همه گیر است که با داشتن فوق العاده نابرابر تاثیر بر گروه های آسیب پذیر در قانون اساسی آموزه برابری من شده اند با آموزش های دقیق مورد نیاز از اثبات تبعیض آمیز قصد به نظر می رسد به خصوص absurdist و موذی. آن را بسیار بعید است که دولت فدرال فاجعه پاسخ به همه گیر خواهد شد و حکومت به عمد تبعیض علیه اقلیت نژادی هستند که به طور نامتناسبی آسیب.

به عنوان دادگاه عالی اعلام کرد که خود را شفاهی برای ماه مارس شد به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 من تصمیم به اجرای دهان و استدلال یکی از آن برنامه ریزی شده در قانون اساسی موارد تهمت v. Vance با دانش آموزان در کلاس آنلاین. نه دانش آموزان در زمان نقش قضات و تعدادی از دیگران داوطلب را به وکلای مدافع استدلال در هر طرف. پخش مارشال دادگاه به من اعلام کرد "Oyez! Oyez! Oyez! همه افراد داشتن کسب و کار قبل از محترم دادگاه عالی ایالات متحده در حال اندرز به منظور جلب نزدیک و توجه خود را برای دادگاه در حال حاضر نشسته است." برای این ساعت آینده دانش آموزان شبیه سازی شده در زوم چگونه دادگاه عالی دهانی استدلال خواهد رفت. هیچ نشانه ای از هر کسی با داشتن فقط از تخت نورد. حتی برخی از لباس برای دادگاه. آنها نشان داد که آن را کاملا مناسب برای جلسات دادگاه حاضر در طول یک مستند حتی برای بالاترین دادگاه در زمین است. در نهایت دیوان عالی کشور اعلام کرد که آن را نگه شفاهی در ماه مه از طریق تلفنی—نه تصویری به احتمال زیاد به دلیل قضات' دیرینه نگرانی در مورد احتمالا تحریف فشارها و مشوق های تلویزیونی عملکرد.

سال پیش دوست من که فوت کرد و او شوهر عزیز من در زمان به یک عملکرد "شهر ما." در طول کلیدی در صحنه عمل III—که در تولید این حال قابل توجه و تعجب بو و صدای بسیار گرم بیکن—دوست من برداشت بازوی من و نگاه من قطره قطره در چشم ما شنیده امیلی بگو: "آیا کسی تا به حال متوجه زندگی در حالی که آنها در آن زندگی می کنند . . . هر هر دقیقه؟" در سراسر جهان و معلمان و دانش آموزان در حال تلاش برای تقریبی زندگی کلاس درس. ما ممکن است فکر می کنم ما تلاش های آنلاین به عنوان تنها سایه ای از چیزی که واقعی است. اما اجرای آن نیز تشدید حواس ما برای آموزش و یادگیری است. شکستن از طریق نقص, messiness غم و اندوه و مبارزه ممکن است ما را در تمام جهت های مختلف قدردانی از خود ما انسانیت نمایش از طریق صفحه نمایش.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lytny.im
آخرین مطالب