آن را هرگز خیلی زود شروع به برنامه ریزی برای سال جدید به ویژه از ماه نوامبر اساسا پرواز کرد! این بدان معناست که وجود دارد این است که تنها یک ماه باقی مانده از سال 2019! شما در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را در مورد 2020? من امیدوار هستم که شما تصمیم گرفته اید آن را به یک رشد در سال T&I کسب و کار. من!

نیاز به برخی از ایده ها ؟ در اینجا 5 راه برای بهبود حضور وب خود را قبل از سال نو!

1. پالایش وب سایت خود را متناسب با بازار هدف خود را.

همه چیز را در وب سایت خود از تصاویر به کپی کردن و همه چیز را در میان باید ایجاد خود را با مشتریان ایده آل در ذهن است. اگر شما ایده آل مشتریان با استفاده از شرایط خاص و زبان شما باید بیش از حد. هنگامی که یک مشتری با کلیک بر وب او باید بلافاصله می دانم که شما در حال مناسب برای او و اهداف خود.

به روز رسانی به وب سایت خود را از زمان به زمان به طوری که شما می توانید همچنان به صحبت می کنند به طور مستقیم به بازار هدف خود را. این می تواند چیزهایی مانند تصاویری که شما به زبان شما با استفاده از تماس های به عمل شما ایجاد ،

من آموزش یک دوره آموزشی در این مورد در ژانویه و هنوز هم وجود دارد زمان به ثبت نام در اوایل نرخ پرنده! برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید!

و به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد چگونه برای ایجاد یک مشتری ایده آل, مشخصات اتمام this پست و این پست!


2. آویزان کردن آنلاین که در آن بازار هدف خود می کند.

من بسیاری از سوالات در این یکی. یکی از رایج ترین من دریافت است “اما اگر من نمی دانم که در آن مشتریان من اویختن آنلاین?” خوب, من می خواهم بگویم شما باید برخی از تحقیقات به انجام, اما باید آن را سرگرم کننده به نگاه به این دلیل که بیشتر شما را در درک بازار هدف خود را بهتر از شما خواهد بود قادر به ایجاد ارتباط با آنها.

شروع به انجام برخی از ساده جستجوهای گوگل. شما همچنین می توانید انجام برخی از جستجو در اطراف LinkedIn برای مرجع تخصصی مرتبط با بازار هدف خود را. چه گروه یا انجمن انجام آنها شرکت کنید ؟ چه نوع از محتوای آنها برای جستجو و یا اظهار نظر ،

کجا آویزان از آنها در رسانه های اجتماعی است ؟ یک راه عالی برای پیدا کردن این اطلاعات است که به دنبال در وب سایت از مشتریان بالقوه در بازار هدف خود و بازدید از صفحات رسانه های اجتماعی. آنها را دنبال کنید! تعامل با آنها را! اگر آنها فعال هستند در توییتر مطمئن شوید که شما در حال فعال و درگیر شدن با آنها را در توییتر. اگر آنها تمایل به ترجیح می دهند یکی دیگر از پلت فرم ایجاد یک پروفایل و دریافت و به کار. ارائه ارزش در سیستم عامل که در آن آنها را قطع کردن اشتراک گذاری محتوای ارزشمند اظهار نظر و نشان دادن تخصص خود و سخاوت را از طریق ارزش ها و اطلاعات شما به اشتراک گذاری. مردم توجه به این چیزها. ارزش و سخاوت به شما خواهد آمد!

3. نظر خود را ایمیل… بله کسانی که همه چیز شما با نوشتن هر روز.

هنگامی که یک مشتری ایمیل شما و به شما ضربه “پاسخ” آیا شما واقعا صحبت کردن با مشتریان خود را در یک راه است که ایجاد اعتماد ؟ و یا شما فقط تیراندازی به یک پاسخ بنابراین شما می توانید به بعدی حرکت می کند ایمیل و یا کار در دست ؟

ارائه نظر ارزش در هر ایمیل شما ارسال. این که آیا شما شامل یک لینک به یک مقاله مشتری ممکن است مربوط به (امتیاز جایزه اگر آن را به یکی از مقالات خود را و یا پست های وبلاگ!), و یا اگر شما پرتاب در freebie اضافه کردن-در زمانی که شما در ارائه یک ترجمه است. من نمی خواهم به دور از محل کار به صورت رایگان به عنوان من احساس می کنم که که devalues کار خود را, اما در نظر گرفتن چیزی “فوق العاده” شما می توانید برای یک مشتری که آنها انتظار نیست. این کمک می کند تا شما را به ساخت بیشتر از این می دانم و اعتماد عامل با آنها را در همان زمان.

4. شروع به تولید محتوای اصلی.

آن را خوب به کتاب و به اشتراک گذاری دیگران محتوای آنلاین. در واقع لازم است که ما احتمالا نمی تواند تولید محتوای جدید در همه زمان ها. اما آنچه شما تولید است که خود را نشان می دهد مهارت های حرفه ای و ارزش شما فراهم شده است ؟

در نظر گرفتن شروع یک وبلاگ و یا ارسال مقالات به لینک منظم است. مطمئن شوید که آنچه شما بنویسید مربوط به بازار هدف خود و آن چیزی است که آنها می خواهم به خواندن و پاس به همراه همکاران!

هنگامی که شما ایجاد محتوای اصلی به اشتراک گذاری آن با آنها. انتظار نداریم که دیگران به دنبال وبلاگ خود و یا در مواظب برای آینده خود, لینک, مقاله است. اجازه دهید مردم می دانند که شما ارائه ارزش. هیچ کس این را به عنوان متظاهر و یا زرق و برق دار. آنها آن را درک, I promise!

5. را 20 تا 30 دقیقه یک بار در هفته برای پیدا کردن محتوای با ارزش آنلاین برای بازار هدف خود را و به اشتراک گذاری آن!

ارسال یک ایمیل به یک مشتری یا یک چشم انداز. صدای جیر جیر یا به اشتراک گذاری آن را در LinkedIn. ارسال آن را در LinkedIn گروه و یا انجمن که در آن مشتریان هدف خود را قطع. و لطفا… هنگامی که شما آن را به اشتراک می گویند چیزی هوشمند در مورد آن! آیا فقط قرار دادن لینک. ذکر آنچه شما در پیدا کردن مفید است یا با ارزش بیش از حد! این نشان می دهد خود را تخصص و دانش در مورد این موضوع. و شاید حتی مهمتر از آن نشان می دهد که شما مراقبت.

وجود دارد بسیاری از راه های step up حضور وب خود را. ایجاد یک برنامه برای خودتان برای سال آینده. متعهد به یک ساعت و چند روز در هفته به واقعا قرار دادن زمان به بهبود بازاریابی خود را آنلاین بازی. شما شروع به جمع اوری کردن پاداش زودتر از شما فکر می کنم!

اگر شما نیاز به کمک به روز رسانی و یا ایجاد وب سایت خود را برای سال جدید من رو شما پوشش داده شده است. ثبت نام در حال حاضر برای من محبوب T&I سایت طرح درس. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر