آگهی قطره جت به ادامه رگه در بخش سرب

فیلادلفیا—اسکات Laughton به ثمر رساند دو گل شنبه منجر به خطی Philadelphia Flyers به یک پیروزی 4-2 بیش از Winnipeg Jets.

Sean خیاط و تایلر Pitlick نیز به ثمر رساند و جاستین براون دارای سه کمک برای آگهی که برنده سوم و چهارم از پنج به بهبود به 21-5-4 در خانه. فیلادلفیا همچنان در مقام سوم در شهر لشکر کشیده اما در سه نقطه از محل واشنگتن و پیتسبورگ که هر دو از دست رفته در روز شنبه.

“ما را به راه راست ما ساخته شده حق پخش دفاعی و ما حق پخش با جن” آگهی مربی آلن Vigneault گفت. “ما در بهترین ما زمانی که بازی در خط و من فکر کردم که یک علامت مثبت است.”

Laughton فرصتی برای کلاه ترفند, اما او فقط از یک شبکه خالی با حدود 30 ثانیه به سمت چپ پس از جت کشیده دروازه بان خود را به صورت اضافی مهاجم.

جاش Morrissey و Patrik Laine به ثمر رساند برای وینیپگ. جت تا به حال برنده سه در یک ردیف در حالی که outscoring مخالفان 14-6 در طول فصل بهترین خط برنده شدن. Winnipeg وارد بازی چسبیده به یک نقطه حذفی در کنفرانس غرب به عنوان اولین wild-کارت تیم اما جت بودند فقط یک نقطه جلوتر از نهم-محل آریزونا.

“من نمی خواهم به دور از یک بازی خوب است که آنها بازی اما گاهی اوقات هنگامی که دو تیم در حال بازی آن را یک ماده از گزاف گویی از یک جن در اینجا و یا وجود دارد” جت’ بلیک ویلر گفت.

پس از Laine قدرت-بازی بازی های نمره سه دقیقه سوم کشیده جت در یک هدف Pitlick به فیلادلفیا برخی از اتاق تنفس با هدایت رابرت Hagg را پرتاب آن را 4-2.

خیاط به ثمر رساند خود را در 19 فصل 5:10 باقی مانده در دوم برای قرار دادن فیلادلفیا در بالا 3-0. پس از مت Niskanen اخراج slapshot از نقطه خیاط جمع آوری سست جن پس از تقلا در جلو و ارسال آن بیش از کانر Hellebuyck دستکش طرف.

Morrissey زده برای وینیپگ با 1:56 باقی مانده در مرحله دوم که او در زمان علامت Scheifele ‘ عبور از پشت خالص و بیش از کارتر هارت شانه چپ.

Laughton مشبک اول خود را در دو اول-اهداف دوره 2:06 به بازی زمانی که او در زمان بسیار خوب عبور از ایوان Provorov و سوت کشید یک wrister از بین محافل گذشته Hellebuyck دستکش طرف.

“(Provorov) ساخته شده واقعی خوب پاس در اولین بازی و من سعی کردم به آن را به عنوان سریع که من می توانم” Laughton گفت.

و او قرار داده فیلادلفیا پیش رو 2-0 با 10:57 چپ در اولین زمانی که شوت او از سمت چپ دایره رفت و تحت Hellebuyck سمت چپ پد.

هارت ساخته شده 27 موجب صرفه جویی در به بهبود رکورد خود در فیلادلفیا به 16-2-2.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>