فیلادلفیا—رئیس جمهور ایالات متحده بوده است استیضاح. دو فیلادلفیا اعضای شورای شهر شده اند تحت تعقیب. اما ریگ دار از آگهی’ googly چشم طلسم انجام داده است و چیزی است که هیچ کدام از این مقامات منتخب شده اند قادر به انجام کار — خروج از یک بررسی بدون شارژ شود.

پلیس فیلادلفیا گفت: تحقیقات خود را به یک فن آگهی ادعای ریگ پانچ خود را 13 سال در بازگشت به پایان رسیده است ترتیب هیچ حمله فیزیکی در طول یک Nov. 19 رویداد در ولز فارگو سنتر. پلیس نمی شناخت فرد با پوشیدن لباس نارنجی, fuzzy صحنه و لباس.

“که بررسی آن تکمیل شده است و دیگر فعال مشخص است که این اقدامات فردی به تصویر کشیدن آگهی’ طلسم نیست تشکیل حمله فیزیکی به عنوان ادعایی” پلیس در بیانیه ای گفت:.

این تحقیق با الهام از الگوهای رفتاری و T-shirts شد و علوفه برای اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان و شنبه شب زنده “آخر هفته به روز رسانی.” و آن را در حال رشد اضافه اسطوره ریگ که وحشی چشم ظاهر شهرت roughhousing باز و خصومت نسبت به طرفداران از تیم مخالف ساخته شده است که او را محبوب رقم در رسانه های اجتماعی.

پلیس پروب باعث از اتهام توسط کریس Greenwell فصل-بلیط دارنده که ادعا ریگ پانچ پسرش براندون در طی یک ملاقات و خوش آمد می گوید با طلسم. در Greenwell را گفتن ریگ کردم ما از صندلی خود را “در زمان شروع در حال اجرا” و “پانچ پسر من به عنوان سخت به عنوان او می تواند” پس از براندون شوخی تماسهای مکرر طلسم بر روی سر.

اما این آگهی گفت: آنها با انجام یک “تحقیق کامل” است که هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است. و Comcast Spectacor شرکت مادر از آگهی و گفت Greenwell هیچ تصویری از این حادثه به دلیل نزدیکی دوربین “در حال تمرکز بر نقاط دیگر” با توجه به ایمیل های بین Greenwell و مقامات.

“من احترام پلیس تصمیم اما من ایستاده چه پسر من گفت: من و آنچه که من دیدم و من فقط می خواهم برای قرار دادن این پشت سر من” Greenwell روز دوشنبه گفت:. “هر پدر و مادر انجام داده اند همان اگر آنها در همان وضعیت است.”

در بیانیه این آگهی گفت: “ما خوشحالیم که اداره پلیس فیلادلفیا به این نتیجه رسیدند هیچ شایستگی برای این ادعا ادعا. اداره پلیس بیانیه را تایید ما کامل تحقیقات داخلی که هیچ شواهدی از توصیف اقدامات تا کنون با داشتن صورت گرفته است.”

تنها چند روز پس از اخبار از تحقیقات پلیس شکست ریگ با حضور NHL همه ستاره آخر هفته در سنت لوئیس که در آن او به یخ بازی در طلسم مرحله نهایی مسابقات.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی