سابق آبی جیز all-star تونی فرناندز در شرایط بحرانی با بیماری کلیوی

سابق آبی جیز all-star shortstop تونی فرناندز در شرایط بحرانی در بیمارستان فلوریدا به دلیل عوارض ناشی از بیماری کلیه است.

Imrad Hallim مدیر و از بنیانگذاران تونی فرناندز بنیاد تایید به کانادا مطبوعات که فرناندز به تازگی توسعه یافته ذات الریه شد و قرار داده شده در یک ناشی از کما در تلاش برای ایجاد ثبات در او.

فرناندز 57 تا به مبارزه مشکلات کلیوی برای چندین سال. او برای اولین بار در بیمارستان بستری با سندرم بیماری های کلیوی در سال 2017. کلینیک مایو وب سایت توضیح می دهد که به عنوان یک اختلال ارثی که در آن کیست خوشه علت کلیه ها بزرگ شدن و از دست دادن عملکرد در طول زمان است.

Hallim گفت: پنج-زمان-ستاره از جمهوری دومینیکن شده است در لیست انتظار برای کلیه و دیالیز برای “بسیاری از سال است.”

فرناندز صرف 12 فصل با تورنتو بیش از چهار نانامی به بازی خود را در طول 17 سال MLB حرفه ای و ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین با جیز آبی به عنوان یک زن 21 ساله در سال 1983. وی در بخشی از تورنتو برنده سری جهانی در سال 1993.

فرناندز در صدر Blue Jays حرفه ای لیست بازدید (1,583) تک آهنگ (1,160) سه برابر (72) و بازی (1,450). او همچنین پنجم در طور متوسط پنبه حلاجی شده (.297) چهارم در پایگاه های دزدیده شده (172) و پنجم در اجرا می شود به ثمر رساند (704).

دفاع نیز بود بخشی از بازی خود را. او برنده چهار مستقیم دستکش طلا جوایز با جیز از 1986-89.

فرناندز القاء شد به کانادا Baseball Hall of Fame در سنت ماریز, Ont., در سال 2008.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر