سابق لامپ کم مصرف دفاعی پشت زک هندرسون می میرد در سن 64

تورنتو—زک Henderson, hard-hitting پشت دفاعی که با بازی در چهار فصل در لامپ کم مصرف شده است. او 64.

همیلتون ببر-گربه فارغ التحصیلان اعلام کرد که هندرسون درگذشت و در خانه اش در شهر اوکلاهما در روز یکشنبه.

علت مرگ خواهد شد.

شش پا-یکی از 190 پوندی هندرسون صرف دو فصل هر کدام با همیلتون (1978-79) و تورنتو Argonauts (1982-83). او همچنین 12 بازی با NFL فیلادلفیا ایگلز در سال 1980. او همه کاره مجری اغلب اقدام به عنوان تیم خود توپ زن.

هندرسون بهترین لامپ کم مصرف در فصل شد و در سال 1982 با تورنتو زمانی که او ثبت شده چهار interceptions بود و به نام یک لیگ تمام ستاره. او همچنین یک فینالیست به ادمونتون را جیمز (سریع) پارکر به عنوان لیگ برتر دفاعی بازیکن.

تورنتو از دست داد به ادمونتون در خاکستری, جام, بازی, اسکیموها’ پنجمین مستقیم لامپ کم مصرف قهرمانی. هندرسون بازی نمی کند در این مسابقه به دلیل مصدومیت زانو.

هندرسون به پایان رسید خود را CFL حرفه ای با تورنتو در سال 1983 بازی فقط یک بازی به عنوان Argos رفت به پیروزی خاکستری جام.

قبل از پیوستن به صفوف حرفه ای, Henderson, لذت می برد, ستارگان حرفه ای در دانشگاه اوکلاهما, جایی که او چهار سال استارت. هندرسون نیز دو بار همه آمریکایی (1976-77).

هندرسون بود و پس از آن مدرسه ثبت هفت interceptions در سال 1977. او سه بار تمام هشت بزرگ انتخاب و کمک اوکلاهما برنده آمریکایی عناوین دانشگاهی در سال 1974 و ’75.

هندرسون آغاز شده اما باز فصل به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در اوکلاهما شکست نخورده ’74 ملی, قهرمانی تیم ملی. او تمام وقت درست دانشجوی سال اول استارت پس از NCAA ابقاء دانشجوی سال اول واجد شرایط در سال 1972 است.

او به کالج آمریکایی, فوتبال برتر دفاعی در سال 1977 شد و به اتفاق آرا همه آمریکایی به عنوان یک ارشد. با وجود که هندرسون بود کنار در پیش نویس NFL.

هندرسون به حال 15 حرفه ای interceptions که هنوز هم گره خورده است برای چهارم تمام وقت در مدرسه تاریخ است. او همچنان Sooners تمام وقت منجر tackler میان دفاعی پشت با 299.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>