سابق Maple Leafs goaltender اد Belfour دستگیر شد و به اتهام جنایی فساد و مسمومیت های عمومی در کنتاکی روز سه شنبه بر اساس منطقه ای correctional facility.

این Hall of Famer که حرفه ای طولانی به دست آورده او را به یک جام استنلی حلقه و یک مدال طلای المپیک دستگیر شد در یک هتل در Bowling Green, Kentucky در حدود ساعت 3 صبح روز سه شنبه با توجه به Warren County منطقه ای در زندان است.

پلیس وارد در هتل پس از دریافت گزارش های مست و بی نظم که تلاش برای مبارزه با یک کارمند هتل که زده به شیشه پنجره.

مقامات گفت: محلی اخبار خروجی این مرد پیدا شد روی زمین دراز کشیده هتل و آبگرم اتاق “محکم میله پرده که پاره پاره شده است از تیغه های فوق یک پنجره در کنار او.”

Belfour, 54, تصویر grinning در یک لیوان شات منتشر شده توسط مرکز تادیبی. او منتشر شد و بعد از آن روز.

این نبود Belfour اول مربوط به الکل در اجرا. او دستگیر شد تخطی از قانون به اتهام مقاومت در برابر دستگیری و حمله بعد از یک حادثه در تونل عمارت در Turtle Creek در دالاس در سال 2000. Belfour شد بازی با دالاس ستاره ها در آن زمان است.

پلیس Belfour برگزاری یک هتل گارد امنیتی در headlock در آن حادثه و به گفته مقامات یک افسر با استفاده از اسپری فلفل به او هنگامی که او حاضر به اجازه رفتن. Belfour بنا به گزارش ارائه شده پلیس تا 1 میلیارد دلار بعد اگر آنها می خواهم اجازه دهید او برود. او در نهایت با دریافت 24 ماه تعلیقی و جریمه شد $3,000 (ایالات متحده).

او نیز دستگیر و در یک میامی بار در سال 2007 به اتهام مقاومت در برابر یک افسر و نظم مسمومیت. او با Florida Panthers در آن زمان است.

Belfour برای پنج تیم در طول 17 سال NHL حرفه ای, برنده, 484, بازی, چهارم, تمام وقت و دو Vezina غنائم به لیگ برتر goaltender. او برنده جام استنلی با دالاس در سال 1999 و طلای المپیک با کانادا در سال 2002.

او به مدت سه فصل با برگها از 2002-03 به 2005-06 در اواخر کار خود را.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Jacob Lorinc
یعقوب Lorinc است اخبار خبرنگار کار از ستاره رادیو اتاق در تورنتو است. او در توییتر دنبال: @jacoblorinc

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی