سابق پیتسبورگ پنگوئن به جلو الکسی Morozov نام KHL جمهور

مسکو—سابق پیتسبورگ پنگوئن به جلو الکسی Morozov منصوب شد رئیس Kontinental لیگ هاکی در روز جمعه.

روسیه بر اساس لیگ گفت: Morozov بود به اتفاق آراء انتخاب هیئت مدیره خود را. سلف خود دیمیتری Chernyshenko پایین پا بعد از منصوب شدن معاون نخست وزیر در دولت روسیه ماه گذشته.

Chernyshenko شده در شارژ پس از 2014 و تلاش برای بازگرداندن این لیگ رقابتی تعادل با کاهش حقوق و دستمزد کلاه و تشویق مالی مبارزه باشگاه را ترک کرد. که به ارمغان آورد و KHL را به 24 تیم در این سال از 29 در فصل 2016-17.

تصدی خود نیز شاهد یک تغییر به دور از اروپا به سمت آسیا به عنوان KHL چپ اسلواکی و کرواسی بازارهای اما گسترش به چین Kunlun ستاره سرخ. باشگاه بخشی از چین در تلاش برای توسعه هاکی در زمان برای میزبانی المپیک زمستانی 2022.

موروزوف نیست و انتظار می رود را به هر گونه تغییرات رادیکال به گفته رئیس KHL مدیره میلیاردر تاجر گنادی Timchenko.

“او تا به مقدار زیادی از کار را پیش از او اما در این مسیر است که به وضوح تعریف شده توسط ما استراتژی توسعه و لیگ را ادامه خواهد داد به دنبال این مسیر به طور پیوسته” Timchenko در بیانیه ای گفت: در لیگ وب سایت.

موروزوف ساخته شده 451 NHL حضور برای پیتسبورگ از 1997-2004 و برنده المپیک مدال نقره با تیم ملی روسیه در سال 1998 است. او به روسیه بازگشت و در طول 2004-05 NHL تحریم و در آنجا ماند وقتی NHL از سر گرفته و در نهایت بازنشستگی در سال 2014 پس از پیروزی دو KHL عناوین.

موروزوف بوده است در خدمت به عنوان KHL معاون اول رئیس جمهور برای توسعه junior هاکی و نظارت KHL را در تاریخ لیگ.

این KHL اتحاد تیم در شش کشور شرق اروپا و آسیا است. آن است که به شدت متمرکز بر روسیه است که 19 تیم با هیچ کشور دیگری داشتن بیش از یک.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>