سابق رپتور جرمی لین ریپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ‘توانمندسازی’ نژاد پرستی با کروناویروس اصطلاح

سابق بسکتبال NBA بازیکن و زمان پکن اردک گارد جرمی لین به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای “توانمند سازی” نژادپرستی برای مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از واژه چینی “ویروس” برای اشاره به کروناویروس همه گیر است که جارو جهان است.

“من آرزو می کنم شما را با قدرت حمایت از افراد آسیب پذیر که رنج می برند با توجه به سوء مدیریت این ویروس از جمله کسانی خواهد بود که تحت تاثیر نژادپرستی شما توانمند سازی,” Lin نوشت: روز شنبه از تایید حساب توییتر.

Lin نظرات در پاسخ به یک صدای جیر جیر ارسال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن از روز قبل است که در آن تهمت و قول داد برای حمایت از صنایع بود که منفی نهفته مجازی خاموش ناشی از گسترش COVID-19 رسمی نام coronavirus.

“ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی ها ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “ما خواهد بود قوی تر از همیشه قبل از!”

در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استفاده از این اصطلاح این است که “نه نژادپرستانه در همه” چرا “آن را از چین می آید.” بسیاری از کارشناسان پزشکی و از مقامات سازمان بهداشت جهانی اما نشان داده اند که این اصطلاح را می توان stigmatizing.

سازمان بهداشت جهانی راهنمایی برای نامگذاری بیماریهای عفونی هشدار داد نامگذاری بیماری ها برای مکان و یا افرادی مانند ویروس نیل غربی و یا Middle East Respiratory Syndrome.

Lin, 31, متولد در تورانس کالیفرنیا اما تایوانی تبار. او صرف 10 فصل در NBA از جمله یکی با نیویورک نیکز در 2011-12 که در آن او به عنوان یک بازیساز برای تیم از طریق “Linsanity” شوق. او برنده یک NBA نهایی مسابقات قهرمانی فصل گذشته به عنوان یک عضو از تورنتو رپتورز.

به “سوء مدیریت” Lin اشاره به در صدای جیر جیر خود را ممکن است اشاره به کمبود coronavirus آزمون در ایالات متحده است که به احتمال زیاد منجر به تعداد موارد تایید شده که کمتر از واقعی شمارش با یک پتانسیل برای بسیاری از موارد تشخیص داده نشده.

صنعت پزشکی است که فرح برای یک افزایش شدید در موارد انتظار می رود طی روزهای آینده و هفته که در تخت بیمارستان و هواکش ممکن است در تامین کوتاه مدت.

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که کروناویروس “منحنی” ممکن است در خطرناک ترین نقطه. بررسی موارد تایید شده در آمریکا نشان داد که دو هفته پس از ایالات متحده آمریکا برای اولین بار وارد شده به جامعه انتقال در مارس 3, آمریکا در مسیر روند است نسبت به شتاب ناگهانی که آینه ایتالیا است که ویران شده توسط ویروس.

Coronavirus که از صبح روز پنجشنبه بیش از 9,400 موارد تایید شده در ایالات متحده است و مرگ و میر از 150 که می آید در سراسر 22 متحده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>