چهل درصد از ملت کاغذ توالت در بر داشت ریچارد با مته سوراخ کردن در گاراژ

Richard Burr talking to reporters
عکس توسط ژاک گیبسون / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش—در یک بحث جدید ensnaring رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا چهل درصد از ملت توالت-مقاله عرضه شده در سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن در گاراژ.

کشف آرزو محصولات کاغذی رخ داده در صبح روز شنبه هنگامی که با مته سوراخ کردن که شده بود چک کردن قیمت سهام بر روی تلفن خود را به طور تصادفی تکیه بر خود گاراژ-درب بازکن.

گاراژ بلافاصله disgorged بی بها کش از کاغذ توالت که سقوط به خیابان و snarled ترافیک برای سه بلوک.

چیدن از طریق ظروف سرباز یا مسافر sharp-eyed همسایه با مته سوراخ کردن را پیدا Costco رسید نشان می دهد که سناتور خریداری کرده بود کاغذ توالت در اوایل ژانویه در مدت کوتاهی پس از دریافت اطلاعات طبقه بندی شده در مورد پتانسیل دامنه COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک بیانیه رسمی Burr با عصبانیت رد کرده بود که “هر چیزی نامناسب” در مورد کوه از کاغذ توالت از او پنهان شده بود در گاراژ خود را.

“من و همسرم اقدام به خرید همه کاغذ توالت در خانه ما و انجام داده است از آنجایی که ما بحباله نکاح در اوردن, 1984,” او گفت:. “من هرگز یک بخشی از آن تصمیمات و هر گونه تلاش برای میرسانند در غیر این صورت یک تهدید آمار است.”

با مته سوراخ کردن گفت که به منظور برطرف کردن هر گونه سوء ظن در مورد اقدامات خود را به او ارائه شد به کمک کاغذ توالت به شهروندان ایالات متحده برای فقط سی دلار رول.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>