افرا برگها خواهد شد که برای رسیدن به شنیدن عبارت “بازی بزرگ” در طول هفته های آینده.

تا زمانی که آنها امن استنلی جام حذفی اسکله هر مسابقه انجام خواهد شد قابل توجهی معنی. دو نقطه نگه دارید و در مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد هیچ چیز تضمین و با توجه به پیش بینی های ارائه شده توسط وب سایت باشگاه ورزشی, آمار, آنها در حال حاضر یک 66.1 درصد شانس رسیدن به پست های نجومی.

برگها باید 30 بازی باقی مانده — 15 در خانه, یخ, 15 دور — برای تعیین سرنوشت خود را با شروع از دوشنبه شب در دیدار با Florida Panthers یکی از رئیس خود بخشی رقبا. در اینجا یک نگاه در هیچ منظور خاص در چهار دلیل برای دوست خود حذفی شانس:

مایکل هاچینسون

برگها’ پشتیبان گیری دروازه بان برنده تمام گذشته خود چهار شروع می شود پس از یک 0-5-1 شروع فصل و نشان داده است که او می تواند در ارائه حتی پس از اخراج بين ظاهر. که ممکن است مدیریت تغییر رویکرد در تجارت بازار با نیاز به ارتقاء در خالص نه کاملا به عنوان روشن به عنوان آن را در ماه دسامبر. حرکت رو به جلو این برگها دارای سه مجموعه از بازگشت به عقب و یکی از هر جفت معمولا به هاچینسون. چگونه است که اجرا خواهد شد اندازه گیری اعتماد به نفس کارکنان مربیگری در او. شماره 1 دروازه بان Frederik اندرسن است که انتظار می رود به همه دیگر شروع می شود قرار دادن او را در سرعت به صورت حرفه ای-بالا 68. به سهولت بار در اندرسن و رسیدن این تعداد به حدود 60 معنی پیدا کردن پنج تا هفت شروع می شود برای backup بقیه راه است. که ممکن است شدنی در حال حاضر با توجه هاچینسون اخیر اجرای برنامه.

Auston ماتیوز

این همه ستاره مرکز رتبه سوم در NHL در اهداف با 36 و در سرعت به دفاع از حق رای دادن رکورد 54 مجموعه توسط ریک Vaive در 1981-82. اگر او آن جالب خواهد بود تا ببینید که در آن او متناسب به هارت جایزه گفتگو. ادمونتون را کانر McDavid کلرادو را Nathan MacKinnon و بوستون دیوید Pastrnak شد و سه نفر برتر در اواسط فصل جوایز رای گیری توسط حرفه ای هاکی کانون نویسندگان. Oddsmakers باید ماتیوز رتبه ششم در تعقیب لیگ برتر فردی افتخار نیز پشت بوستون براد Marchand و واشنگتن الکس Ovechkin. اهمیت خود را به برگها’ حذفی رانندگی بسیار زیاد است بدون در نظر گرفتن که در آن او پس از اتمام در انتخابات.

تجارت بحث

برگها مرتبط شده اند به چند defencemen پیش از Feb. 24 مهلت تجارت اخیرا مت Dumba مینه سوتا وحشی. دیگران ذکر شده عبارتند از: الک مارتینز از پادشاهان مایک سبز و جاناتان اریکسون قرمز بال دیم Gostisbehere از آگهی ها و آدم لارسون از Oilers. همچنین 26 ساله سناتور آبی-بوش دیلن DeMelo یک معامله با یک $900,000 (ایالات متحده) حقوق و دستمزد کلاه رسید اما به صورت نامحدود رایگان آژانس. اما برگها ممکن است تصمیم آنها نمی نیاز آبی خط تقویت با مورگان Rielly مجموعه ای به بازگشت از شکسته پا تا پایان این ماه و rookie Rasmus Sandin انجام و پس از او به نام تا از اهل آن Marlies. در قدرت دفاع ممکن است جامد به اندازه کافی برای کشش اجرا شود.

شلدون Keefe

سر مربی و کارکنان خود را ساخته اند چند تغییرات کلیدی پس از خروج از مایک Babcock on Nov. 20. قابل توجه ترین افزایش یافته یخ زمان برای برگها’ top جلو کمک به این باشگاه بهبود تولید آن به 3.6 اهداف در هر بازی دومین NHL. در دفاع Keefe ساخته شده ساده اما موثر پیشنهاد, درخواست بازیکنان برای تصویب به عقب در خود منطقه. آن کمک کرده است برگها ثابت بازی و فرار forecheck فشار است. آن را همیشه کار نمی کند اما تاثیر کلی مثبت بوده است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Mark Zwolinski

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی