Four Things You Didn't Know LinkedIn Could Do for Your T&I Business.png

LinkedIn یک شبکه اجتماعی برای افراد حرفه ای. ممکن است آن را به یک پلت فرم آنلاین که در آن شما نمی خواهد ارسال یک عکس از خودتان را با حیوان خانگی خود را, اما همچنین یک محل که در آن شما امیدوارم که شما می توانید خودتان را به عنوان یک حرفه ای و اجازه می دهد شخصیت خود را به درخشش را از طریق.

لینک تغییر کرده است بسیاری از آن در اوایل روز است. بله, شما هنوز هم می توانید مردم را به “توصیه” شما (به عنوان مثال شما یک گواهی نامه) اما ارتباط بسیار قدرتمند تر از آن است. آن نظریه ها و یا توصیه به نشستن در پایین مشخصات خود را. بنابراین مردم باید به پایین به آنها را ببینید. است که می گویند شما نباید درخواست و توصیه می دهد. اما این روزها واقعا مهم است به درک بسیاری از امکانات LinkedIn ارائه می دهد و چگونه می توانید آنها را برای شما کار می کنند. بله, شما باید برای انجام یک بیت از legwork به عنوان مشخصات خود را نمی خواهد خود را اجرا کنید. اما به من اعتماد کن… آن را به ارزش آن!

1. رشد خود را از نظام ارجاع

برای بسیاری از ما ارجاع ما چگونه ما به دست آوردن اکثریت کسب و کار ما. حداقل به نظر میرسد این مورد برای بسیاری از مترجمان آزاد و صاحبان کسب و کار کوچک من بحث را به این روز است. اساسا مردم بیشتر شما را با اتصال روی لینک گسترده تر شبکه خود را رشد می کند.

این به این معنی است که مردم قادر خواهد بود برای پیدا کردن شما حتی بدون ارجاع است. این به این معنی است که حتی اگر آن را یک بار به نظر می رسید غیر ممکن است برای ارتباط با یک سطح بالاتر اجرایی رویای مشتری آن را در حال حاضر بسیار ممکن است که شما می دانید کسی که متصل به آنها و می تواند به شما معرفی کنم.

آن را نیز بدان معنی است که فعال تر شما در LinkedIn بیشتر دیگران را ببینید شما را در اخبار خود را تغذیه بر روی پلت فرم. بیشتر افرادی که یادآوری در مورد شما بیشتر به مردم خواهد شد که به یاد داشته باشید به شما مراجعه بعدی زمان آنها با شنیدن از کسی که نیاز خود را ترجمه و یا تفسیر و خدمات است.

2. نشان دادن مهارت خود را

آیا شما می دانید که شما می توانید به اشتراک گذاری, اصلی, به قلم مقالات در لینکداین ؟ شما با استفاده از این ویژگی قبل از ؟ اگر شما نوشتن یک وبلاگ و یا اگر شما نوشتن حتی یک مقاله کوتاه فقط برای LinkedIn خود این فوق العاده راه برای نشان دادن تخصص خود و دانش خود را در منطقه از تخصص.

نه تنها شما می توانید به اشتراک گذاری این مطالب بر مشخصات خود را, اما شما می توانید لینک آن را در لینک انجمن ها به عنوان پاسخ به یک سوال کسی می پرسد. این نوع از تعامل بر روی هر پلت فرم اجتماعی موقعیت شما به عنوان یک کارشناس و یک منبع برای دیگران. که نمی خواهم به کار با شما اگر شما در حال حاضر بسیار مفید و آگاه?

(جایزه! مقالات شما در نوشتن و به اشتراک گذاشتن روی لینکداین اقامت در بالا از مشخصات خود را. زمانی که کسی کلیک بر روی مشخصات خود را, آنها را به نظر می رسد بالا برابر یعنی قبل از نقطه که در آن آنها را به پایین ببینید بیشتر از مشخصات خود را. این به این معنی است که شما شانس بهتری برای گرفتن توجه خود را از حق دور و نگه داشتن آنها را علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد شما).

3. ارتباط با مشتریان بالقوه که شما ممکن است به طور معمول دسترسی مستقیم

این هفته شما لزوما نیاز به دسترسی به ایمیل کسی صندوق. اگر شما می توانید با اتصال آنها را در LinkedIn به شما این فرصت را به ایجاد ارتباط با آنها. من به شما یک مثال است.

در خود من مستقل کسب و کار ترجمه من در خدمت مشتریان در زمینه پزشکی و علوم زندگی. من اغلب ترجمه اسناد و مدارک مانند بیمار, خاطرات و بررسی پاسخ. من می خواستم برای دریافت در تماس با یک شخص خاص که با این نسخهها کار در مرکز تحقیقات پیو پس از خواندن یک مقاله او نوشته بود در مورد سلامت و نابرابری در لاتین جمعیت در ایالات متحده است. من جستجو برای چند دقیقه برای یک آدرس ایمیل برای او. من نمی تواند پیدا کردن یکی. اما من پیدا کردن او را در LinkedIn و از من خواست برای ایجاد یک اتصال. پس از یک هفته دیدم که او می خواهم قبول دعوت من برای اتصال و ما در حال حاضر گفت و گو باز و روابط حرفه ای ما می تواند رشد کند وجود دارد.

اگر شما این کار را به خوبی و به شما ارسال یک معنی توجه داشته باشید در هنگام درخواست اتصال به اکثر مردم قبول درخواست شما خواهد بود علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آنچه شما انجام دهد. حتی اگر آنها برای شما کار می کنند آنها می تواند در خدمت به عنوان یک ارجاع یا یک مشتری بعد از آن. مهم این است که نه خود را به زمین و خدمات در این نوع از درخواست. ارتباط-ساختمان هدف است.

4. ماندن در بالای ذهن خود را با اتصالات

این مربوط به یک شماره بالاتر در برخی از سطح اما فکر می کنم در مورد آن را در این راه. بیشتر شما ارتباط برقرار کردن در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی بیشتر از دیگران دیدن شما و آنچه شما به اشتراک گذاری. واقعا که ساده است. اگر شما به طور مداوم ارائه محتوای ارزشمند تعامل در راه معنی دار و تشویق دیگران در اطراف شما و سپس از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای دیگران به دست خود را محتوا است. بیشتر به شما انجام این کار بیشتر از دیگران هستند “یادآوری” از شما. و تا آنجا که من نگران هستم که کسی های مثبت و محتوای جامد من خوشحالم برای دیدن نام خود و محتوا در خوراک خبری است. چه در مورد شما ؟

با ماندن در بالای ذهن با سازگار به اشتراک گذاری محتوا و تعاملات شما یک پا تا در آینده کسی که تنها جهش بر روی لینک به صورت پراکنده و یا به روز رسانی مشخصات خود را یک بار در سال. این به این معنی است که شما باید بیشتر از یک شانس انتخاب شدن به عنوان ترجمه و یا تفسیر دهنده برای یک مشتری جدید مراجعه به یک اتصال جدید توسط یک همکار و بسیاری از فرصت های بیشتر شما نمی خواهد که اگر شما فقط اجازه دهید مشخصات خود را جمع آوری گرد و غبار.

من برای اولین بار به اعتراف است که ارتباط با یک پلت فرم است که برگزار می شود توجه مردم را بیشتر از من فکر کردم آن را. بخشی از این به خاطر این واقعیت است که این پلت فرم است که اغلب به روز شده و حرفه ای به دنبال معنی دار روابط کسب و کار و فرصت های آنلاین. من همچنان به استفاده از نسخه رایگان از LinkedIn و آن را با این نسخهها کار خوبی برای من است. اما من علاقه مند می شود اگر هر یک از خوانندگان را با استفاده از گزینه حق بیمه و آن را پیدا مفید است. لطفا به اشتراک بگذارید!

برای استراتژی های بیشتر در مورد چگونگی استفاده از LinkedIn برای رشد کسب و کار خود و چک کردن هفت راه برای بهینه سازی مشخصات لینک خود را و به دست آوردن بیشتر منجر و نحوه استراتژیک با استفاده از LinkedIn برای رشد شبکه شما و کسب و کار (بر روی تقاضا وبینار).

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی