چهار تورنتو Wolfpack بازیکنان خود در انزوا و ممکن است علائم کروناویروس

چهار تورنتو Wolfpack بازیکنان گفته شده به خود منزوی پس از تجربه “خفیف ممکن است علائم COVID-19.”

اطلس لیگ راگبی تیم در حال حاضر بر اساس در انگلستان بازی لیدز کرگدن در 5 مارس. لیدز پس از آن اعلام کرد که یکی از بازیکنان خود را به حال خود جدا شده و پس از نشان دادن “علائم ممکن است coronavirus.”

این کرگدن تصمیم سفر به فرانسه برای روز شنبه برنامه ریزی شده بازی برابر کاتالان اژدها. آن برنامه ریزی شده بود به بازی در پشت درهای بسته در اشتدته گیلبرت بروتوس در پرپینان زیر محلی ممنوعیت تجمع بیش از 1000.

این کرگدن را پس گفت: خود بازیکن مورد آزمایش قرار گرفت جمعه, بازگشت یک نتیجه منفی برای ویروس.

The Wolfpack که بازی هادرزفیلد غول در مرجان چالش فنجان در روز چهارشنبه, بررسی تمام بازیکنان برای علائم در پی اصلی لیدز اخبار. روز یکشنبه آنها در زمان عمل است.

“ما این را خیلی جدی و به عنوان یک اقدام احتیاطی ما ایستاده بود و ما تمام بازی ها در انگلستان” Wolfpack مربی برایان McDermott در بیانیه ای گفت. “ما در یک محیط که در آن ما در تعامل با دانش آموزان و خانواده ما به شدت نمی خواهید به عنوان یک امکان وکتور برای COVID-19 همین دلیل است که ما گرفته اند این اقدام فوری.

“سلامت و رفاه ما بازیکنان, کارکنان, طرفداران و همکاران همیشه نگرانی اصلی ما. هدف اصلی ما این است که برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر برای ما بازی در تیم ملی و اعضای خانواده خود را فوری بنابراین ما در حال حاضر به تعویق انداختن همه عمل و وظیفه ما در تیم ملی با نگه داشتن خود را سالم. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این در حالی که ارائه به روز رسانی برای ما در لیگ فرمانداران و منتظر یک بخشنامه از آنها.”

تورنتو که تا به حال آخر هفته زنجان به بازی 22 مارس در ویکفیلد تثلیث. آنها لازم نیست که یک بازی خانگی تا مارس 18.

راگبی سوپر لیگ یکی از معدود انگلیسی لیگ بازی هنوز هم در طی شیوع ویروس. McDermott پیشنهاد جمعه آن زمان به دنبال فوتبال انگلیسی لیگ و تعلیق بازی.

“آن را حس می کند به دنبال کت و شلوار از آنچه در لیگ برتر در حال انجام” McDermott در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال آگاه باشید که (راگبی لیگ فوتبال) و سوپر لیگ در گفت و گو با باشگاه و ما در انتظار جهت خود را.”

در روز یکشنبه, RFL گفت: آن پس دولت بریتانیا ،

“دولت در ارشاد وجود نداشت پزشکی منطق به بازی آخر این هفته و به دنبال اين بود راگبی لیگ و بسیاری از ورزش های دیگر” از RFL در بیانیه ای گفت. “این وضعیت به سرعت در حال حرکت و در حال تحول است. با پایان تعطیلات آخر هفته RFL را فرستاده اند بیشتر دقیق مقاله را به همه باشگاه ها در Betfred سوپر لیگ قهرمانی و لیگ 1 در عمق برنامه های توسعه یافته توسط بدن حاکم بیش از چند هفته در بحث با هر دو باشگاه و پخش شرکای. جلسات برگزار خواهد شد با لیگ های حرفه ای در آغاز این هفته به ادامه برنامه ریزی احتمالی و بحث در اطراف تمام مسابقات و رویدادهای با هم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>