Freelance Translator Life_ Putting the Freedoom Back into Freelance.png

من تا به حال بسیاری از مکالمات در طول چند ماه گذشته با دیگر مترجمين که طراحی برنامه کار خود را به جای خود کار های غیر زندگی است. در این پست من به اشتراک گذاری چگونه دو مترجمان قرار داده و آزادی را به مستقل بر اساس منحصر به فرد خود شرایط زندگی.

چند روز در هفته انجام مترجمين کار می کند ؟

اول من علاقه مند به دیدن چگونه بسیاری از روز در هر هفته دیگر مترجمين کار می کنند. من می دانستم که پاسخ خواهد متفاوت است, اما به جای هر فرضیات من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن یک نظرسنجی در توییتر به مدت سه روز برای دریافت برخی از بازخورد. در اینجا نتایج حاصل از 60 نفر که در پاسخ به نظرسنجی.

image1 (1).png

در حالی که من می دانم این است که یک نمونه نسبتا کوچک از مترجمين آن به من کمک کنید که من تنها نیستم وقتی که می آید به کار پنج روز در هفته و گاهی بیشتر از چیزهایی که مشغول! این چیزی است که من انتظار می رود ، اما من نه انتظار به یاد بگیرند که یک پنجم از کسانی که رای دادند کار شش روز در هفته.

شاید این شگفتی من چون من نمی دانم که بیش از حد بسیاری از حرفه ای دیگر که کارفرمایان آنها را به کار بیشتر از پنج روز در هفته است. پس چرا مترجمان آزاد که اساسا کارفرمایان خود? این واقعیت است که 10 درصد گزارش شده است که آنها کار هفت روز هفته نیز غیر منتظره است. من در مورد شما نمی دانم, اما من می تواند تولید بهترین کار من اگر من تپش دور در صفحه کلید در هر روز از هفته است.

بله وجود دارد در حال رفتن به ماه هنگامی که یک پروژه خاص طول می کشد برای تکمیل. و قطعا وجود خواهد داشت زمان هنگامی که در زندگی اتفاق می افتد و ما باید برای تنظیم مجدد برنامه ما را به مراقبت از خانواده-امور مرتبط در طول هفته. ما ممکن است در زمان به کار و بعد از روز دیگر. اما اگر شما چیزی مانند من شما می دانید که هنگامی که ذهن شما رسیده است در آستانه بیش از شش تا هشت ساعت در شدید پروژه های با کیفیت از آنچه ما تولید می تواند شروع به کاهش است.

چگونه انجام مترجمين برنامه ساعت کار خود را?

من به تازگی در گفتگو با مت بیرد در مورد تعادل کار و زندگی و فرسودگی شغلی. آن را احتمالا امن می گویند همه ما مبارزه با این دو موضوع از زمان به زمان درست است ؟ من شیفته ایده مت با من به اشتراک گذاشته: چهار روز در هفته کاری! مت به من گفت که او تلاش می کند به هر یکشنبه از خود مستقل کار می کنند.

مت یک آلمانی به فارسی, مترجم و پدر دو زندگی در آلمان است. او به اندازه کافی مهربان بود برای پاسخ به برخی از سوالات را برای این پست در مورد چگونه او می سازد برنامه های خود را به کار متناسب با شیوه زندگی خود را و جلوگیری از فرسودگی شغلی است.

آیا شما قادر به جمعه ها از کار به طور مداوم?

بله تقریبا. من بسیار سخت بود در مورد آن در آغاز کار است اما کار کرده اند و یک زن و شوهر از جمعه ها بیشتر شده است. اما هرگز برای بیش از چند ساعت. من می دانستم که رفتن. شما باید انعطاف پذیر است. که فقط واقعیت مستقل زندگی به ویژه هنگامی که شما کار می کنند در درجه اول ارتباط مستقیم با مشتریان.

چه مثبت و منفی را تجربه کرده اند به عنوان یک نتیجه از تغییر در چهار روز هفته کاری?

داشتن یک روز – حتی فقط چند ساعت از یک روز در هر هفته برای من ساخته شده است یک تفاوت بزرگ. من احساس می کنم بیشتر از حد متعادل است. من با استفاده از زمان به هاپ در دوچرخه سواری جاده را دیگر اجرا بازی گلف (چه یک مفهوم!) و یا انجام کارها در اطراف خانه و احساس می کنم مثل من غفلت خانواده من. با دو بچه و یک زن که او نیز آثار آن را گاهی اوقات سخت برای پیدا کردن زمان برای خودتان را برای پاک کردن ذهن و شارژ باتری های خود را. اما آن زمان بسیار مهم است. داشتن یک روز مرخصی در طول هفته و در حالی که بچه ها در مهد کودک یعنی من رزرو وقت برای من هر هفته – این شگفت انگیز است چه تاثیر مثبتی که می تواند داشته باشد.

آن را نیز به معنای زمان بیشتری را با همسر من که جمعه ها خاموش بیش از حد. ما biked چندین بار با هم و یا با استفاده از زمان به سادگی انجام شده است که در ما, to-do list برای هفته ها.

یکی دیگر مثبت شده است زمان بیشتری را با بچه ها. همسر من پاره وقت کار می کند و به طور معمول میدارد تا بچه ها از مهد کودک در بعد از ظهر. در حال حاضر من آنها را انتخاب کنید تا در روزهای جمعه و آنها را به خودم برای چند ساعت. آن زمان که من قبل ندارد.

یکی از جنبه های چالش برانگیز است که پذیرش کار می شود کمی سختتر است. من بدیهی است که پذیرش کمتر کار می کنند اما من هم باید فوق العاده سخت کوش در مورد گرفتن کار انجام می شود در چهار روز. بنابراین من احساس می کنم بیشتر فشار دوشنبه از طریق شنبه, اما پاداش من این است که آزادی در روز جمعه و آخر هفته با خانواده ام.

وای از آن برای تلفن های موبایل مانند مثبت قطعا سنگین تر بودن از هر بدی. آیا شما هر گونه راهنمایی برای دیگر مترجمين که ممکن است می خواهید به سوئیچ به چهار روز در هفته کاری?

من ساخته شده سوئیچ سمت راست پس از یک پروژه بزرگ به پایان رسید که به معنای حجم کار من کمتر از معمول است. ساخته شده است که انتقال آسان تر است. من هم اجازه دهید همه مشتریان من می دانم در مورد من برنامه جدید. من خوش شانس برای زندگی در یک کشور (آلمان) که در آن وقت آزاد است و نه ناپسند و به روابط با مشتریان من. همه فوق العاده بود حمایت و درک.

من پیشنهاد می کنم که هر دو شفاف و انعطاف پذیر است. مشتریان من می دانم که آنها هنوز هم می توانید به من از طریق تلفن در روزهای جمعه اگر آن را در فوری. و من از دفتر پاسخ آنها را به یاد این اجازه آنها را می دانیم که من پاسخ در جمعه اگر در آن نیست.

من می خواهم بگویم فقط آن را امتحان کنید. خود بگویید بهترین مشتریان شما می شود از دفتر این آینده جمعه و سپس به نوبه خود پاسخگوی خودکار. سپس آن را دوباره در هفته آینده.

با تشکر از مت برای به اشتراک گذاری چگونه او قرار دادن آزادی به خود را مستقل از کار و زندگی!

در حال حاضر من می خواهم به تغییر چرخ دنده ها یک بیت و یک کمی دیدگاه های مختلف… که از مترجم آزاد ،

چگونه مترجم آزاد مادرم پیدا کردن زمان به کار می کند ؟

من تا به حال این فرصت را به همکاری با سارا Symons Glegorio به تازگی و خود وضعیت آمار بسیار نزدیک به صفحه اصلی برای من به عنوان من تصور آن را برای بسیاری از کسانی که خواندن این وبلاگ. سارا اسپانیایی و پرتغالی به انگلیسی, مترجم, زندگی در پورتلند اورگان است. او دو سال از پدر و او با من به اشتراک گذاشته او چگونه متناسب با کار در اطراف وقت خود را با خانواده و مادر و وظایف. ما دختران هم سن و سال!

چه نوع از انعطاف پذیری آیا شما باید به ترکیب به برنامه خود را هنگامی که شما تبدیل به یک فری لنس کار مامان ؟ چه برنامه خود را مانند نگاه ؟

هنگامی که من تبدیل به یک فری لنس کار مادر من به سرعت متوجه می شوید که این یک مبارزه برای دریافت بی وقفه “کامپیوتر زمان است.” بنابراین یاد گرفتم برای رزرو بیشترین تمرکز وظایف (یعنی ترجمه و تحقیق و ساعت قابل پرداخت) برای زمانی که ما در مهد کودک. ما خوش شانس است که ما خانواده در این نزدیکی هست پس من پدر و مادر هر کدام را 1 روز در هفته حدود 5-6 ساعت در بعد از ظهر. من فقط رفتن به خانه های خود و محل کار از یک دفتر یا اتاق یدکی در حالی که آنها بازی کند. سپس ما 1 روز/هفته از پرداخت مهدکودک پس از آن دیوانه نیست گران است.

من همچنین سعی کنید برای انجام مدیریت و ایمیل در صبح قبل از مهد کودک شروع می شود در بعد از ظهر. من استفاده می شود به کار رسانه های اجتماعی و ایمیل پیش نویس بر روی گوشی من در طول تغذیه با شیر مادر جلسات (و در حال حاضر کودک نو پا در طول زمان پخش جلسات).

چگونه شما را مناسب کار خود را در اطراف کودک نو پا وظایف?

یک چیز در من تغییر کرده بود و طرز فکر من در مهلت. من یک استاد procrastinator و فشار همه چیز را به سیم, تحویل پروژه ها در یک ساعت (یا حتی 5 دقیقه) از بودن با توجه. در حال حاضر من سعی کنید به چیزهایی که انجام می شود یک روز یا نیم روز زود (بسته به نوع پروژه خود البته) چون چیز آمد (مهد کودک تکه های غیر منتظره سفر به مراقبت فوری و غیره.). معمولا وجود ندارد مسائل و من تا پایان تحویل پروژه ها در اوایل اما من در موارد متعدد داشتن که فوق العاده کوسن از زمان.

آیا شما تا به حال به هر چیزی اجازه رفتن و یا شما پیدا کردن شما می توانید هنوز هم جا همه چیز در ؟

من شده اند قادر به نگه دارید تا با بازاریابی شبکه وبلاگ نویسی, داوطلب و توسعه حرفه ای (در واقع غیر ساعت قابل پرداخت) تا آنجا که من می خواهم. آن را ساخته شده من بیشتر ضربه زننده و کارگردانی با تلاش من در این مناطق. من تا به حال اجازه دهید به چند فرصت های شغلی لغزش. در پایان فشار و فرصت های شغلی همیشه وجود دارد خواهد بود اما کودک شما نمی خواهد که در مرحله و یا انجام همان ناز چیز بسیار طولانی است.

چگونه بسیاری از روز/ساعت در هفته آیا شما تمایل به کار می کنند ؟ و چگونه شما محافظت از وقت خود را دور از محل کار ؟

من استفاده می شود به کار زیادی است. حتی زمانی که من باردار بودم کار چیزی شبیه به 55 ساعت در هفته است. در حال حاضر من کار حدود 35 ساعت در هفته است اما در واقع پول بیشتر. اساسا گرفتم (مجبور شد!) به متراکم 8 ساعت کار به 5 هستم و همیشه به دنبال گردش کار آمد ، من صرف زمان بسیار کمتر در ایمیل فکر می کنم دو بار در مورد آنچه در پروژه های من را قبول کند و همیشه سعی کنید به اجازه می دهد برای زمان بیشتر از من فکر می کنم لازم است برای یک پروژه.

من معمولا کار دوشنبه تا جمعه هر چند من دوست دارم 1 روز در هفته با دختر من زمانی که حجم کار اجازه می دهد. در صورت نیاز من را فراموش نیمه شب شیفت اما من واقعا به تلاش نیست که.

دختر من اساسا من محافظت می کند زمان دور از کار برای من است چرا که او ناراحت می شود زمانی که او می بیند من نشستن در کامپیوتر است. به علاوه من قول داده من خانواده من می خواهم ترک کار شب و تعطیلات آخر هفته (به جز موارد نادر) و آنها برگزار شد و من پاسخگو! این منجر به یک حد تعادل کار و زندگی بهتر.

آیا شما هر گونه راهنمایی برای دیگر freelance translators/مترجمین در مورد این موضوع که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟

به یاد داشته باشید مراقبت از خود! در اوایل روز بودن مستقل مادر آن را تقریبا غیر ممکن است اما هر زمان که شما می توانید و به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید به اندازه کافی استراحت. حتی 20 دقیقه چرت زدن می تواند به شما احساس انسان دوباره.

و با تشکر از سارا برای به اشتراک گذاری راه خود را از دستکاری در نقش های مختلف در زندگی خود را. من دوست دارم که او چگونه او با این نسخهها کار کمتر اما در حال حاضر باعث می شود پول بیشتر. و هر دو او و مت به ما چیزهای زیادی برای فکر کردن در مورد زمانی که آن را می آید به تغییر باورها ما را به اتاق را برای آزادی بیشتر در ما مستقل برنامه.

چگونه به یک پربارتر مترجم آزاد و قرار دادن آزادی به خبرنگار مستقل

در اینجا هفت راهنمایی برای کمک به شما را بیشتر از هفته کاری خود را. این که آیا شما می خواهید برای کار چهار روز هفته مانند مت, و یا اگر شما ترجیح می دهند به چوب به طور منظم 9-به-5 برنامه و تمام شب و تعطیلات آخر هفته خاموش این نکات کمک خواهد کرد که شما انجام بیشتر در زمان کمتر.

  • ترک تمام کارهای و پروژه های شخصی است که نه فوری برای روز خود را خاموش و یا برای آخر هفته.

  • در نظر با استفاده از خدمات آنلاین برای رسیدگی به برخی از هفتگی خود را از وظایف مانند واریز پرداخت از طریق بانک خود نرم افزار تلفن همراه و یا تلاش های مواد غذایی و خدمات تحویل.

  • را مت مشاوره و اجازه دهید مشتریان بدانند در مورد برنامه های خود را در پیشبرد اگر شما ساعت کار متفاوت خواهد بود از “هنجار شده است.” این مجموعه انتظارات و مرزهای. و شما و مشتریان شما خواهد بود بیشتر تمایل به شما پیشنهاد کار در روز آنها می دانند که شما در دفتر.

  • نماینده وظایف اداری به یک دستیار مجازی یا استخدام حسابدار اداره حسابداری, بنابراین شما می توانید زمان بیشتری را صرف در billable پروژه ها.

  • دسته ای مرتبط با وظایف با هم برای تکمیل در بلوک خاص از زمان.

  • نگاهی به سارا ایده های در مورد برنامه ریزی کارهای خاصی را برای زمان خاصی از روز و انطباق با وظایف خود را متناسب با برنامه و کار و شرایط زندگی.

  • انعطاف پذیر باشید! اگر شما می دانید وجود دارد خواهد بود هفته زمانی که شما به سادگی باید به کار ساعت های طولانی تر از حد معمول به پایان یک پروژه بزرگ برنامه ریزی برای ضربه زدن به “تنظیم مجدد” را فشار دهید و پرش به ایده آل خود برنامه دوباره هفته بعد.

افکار خود را چه هستند? چگونه شما قرار دادن آزادی به خبرنگار مستقل در راه است که دیگران ممکن است پیدا کردن مفید است ؟ لطفا با به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده های زیر!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی