رئیس فرانسوی فدراسیون اسکیت خواهد بود کبابی شنبه این کشور را از وزیر ورزش پس از یک رشته از اتهامات سوء استفاده جنسی و تجاوز به عنف توسط یک مربی در زیر سن قانونی اسکیت باز.

Didier Gailhaguet است نه به طور مستقیم هدف قرار ادعاهای اما خواسته خواهد شد که در مورد مربی تیم ژیل Beyer شده است که متهم به تجاوز به عنف و همچنان به همکاری با این فدراسیون پس از بررسی که سوء ظن مطرح شده در اوایل 2000s.

Gailhaguet نامیده می شد در پی انتشار یک کتاب در هفته گذشته است که در آن سارا Aaronson 10 بار قهرمان و مدال برنز در این جفت در سال 2000 مسابقات قهرمانی جهان متهم Beyer از تجاوز او بین سال های 1990 تا 1992 زمانی که او یک نوجوان بود.

“من انتظار او را به من توضیح در مورد چگونه و چرا این موارد صورت گرفت” فرانسه وزیر ورزش رکسانا Maracineanu گفت.

62 سال سن بیر, مدیر سابق, فرانسوی, اسکیت, تیم, بستری هفته گذشته او “صمیمی” و “نامناسب” روابط با Aaronson. روز جمعه او را از کار اخراج شده توسط باشگاه فرانسوی Les Francais Volants که در آن او بود که برگزاری یک ژنرال نماینده موقعیت.

با توجه به l’equipe, روزنامه, فرانسوی, ورزش, وزارت فسخ Beyer قرارداد به عنوان ویژگی های مشاور در سال 2001 پس از یک گزارش که برجسته تکرار “جدی عمل می کند” علیه اسکیت باز جوان. با وجود اخراج Beyer ادامه کار خود را در لس Francais Volants و در خدمت چند نظر در فدراسیون اسکیت تا 2018.

انتشار Aaronson کتاب همزمان با انتشار توسط l’equipe از یک سری از مقالات به دنبال سوء استفاده جنسی در اسکیت, شنا و تنیس در فرانسه. در این روزنامه گزارش Beyer و دو نفر دیگر از مربیان بودند متهم به سوء استفاده جنسی توسط سابق اسکیت باز.

“ما شک نیست که چیزهایی که ما شنیده و خوانده طی چند روز گذشته آنقدر بزرگ” Maracineanu گفت. “همه شوکه شده است. من بیشتر است.”

Gailhaguet شد رقم مرکزی در قضاوت رسوایی در سال 2002 سالت لیک سیتی در بازی های المپیک است. پس از النا Berezhnaya و آنتون Sikharulidze برنده جفت با عنوان Gailhaguet متهم شده بود توسط قاضی ماری-Reine لو Gougne از اعمال فشار او را به روس ها پیش از کانادا جفت جیمی فروش و دیوید Pelletier. او بعدها پس گرفت اتهام اما کمیته بین المللی المپیک اهدا کانادایی تکراری مدال طلا. این ISU معلق لو Gougne و Gailhaguet به مدت سه سال در آوریل سال 2002 و آنها را ممنوع اعلام کرد از سال 2006 تورین بازی های المپیک است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی