دوستان در حال شکستن بیش از اجتماعی فاصله

اقیانوس اطلس

ماندن در منزل هر زمان که ممکن است و محدود از نزدیک تعامل با افرادی که زندگی نمی کنند با شما این است که بدون شک درست چیزی که به انجام به منظور به سرعت گسترش COVID-19. این بدان معنا نیست که هر کس آن انجام شده است. مردم هنوز هم با داشتن احزاب رفتن به تظاهرات و حضور هر چه رویدادهای عمومی نشده لغو شد و حتی در معرض خطر ابتلا به بازداشت و آن را عادلانه به فرض برخی از این افراد دوستان مطرح شده برخی از سوالات و یا حداقل برخی از ابرو.

می توان آن را دشوار است اما برای شنیدن یک دوست و انتقاد خود را انتخاب زندگی در طول یک در حال حاضر استرس بالا و زمان. مردم ممکن است تبدیل به دفاعی است. در هفته های اخیر بسیاری از مردم شده اند از دست دادن دوستان سوال دوستان خود’ اخلاق و یا پیدا کردن دوستی خود را تیره و تار چون دوستان شما در حال بدست گرفتن اجتماعی فاصله کمتر به طور جدی از آنها هستند. و به دلیل ریسک بالا در این لحظه از تاریخ شکاف های ایجاد شده در حال حاضر ممکن است به راحتی mended.

جوی Amaya, 22, تماشا در خفیف ناباوری چند هفته پیش به عنوان یکی از دوستان خود پیامک یک چت گروهی در حدود 10 نفر به دعوت از همه برای بازی فوتبال. ویرجینیا که در آن زندگی می کنند تا به حال شده است در زیر یک مقام رسمی اقامت در خانه سفارش برای تقریبا دو هفته Amaya مادر بزرگ در بیمارستان بستری شد در آن زمان با COVID-19 و دوست خود می خواستند به یک گروه با هم به بازی یک تماس ، “من احساس نمی راحت با آن” Amaya به من گفت. در این گروه موضوع Amaya به یاد دوست خود را از خطرات; وی با اشاره به مادر بزرگ او کاهش یافته است و آمار اخیر در مورد مرگ و میر در سراسر کشور از COVID-19.

“او در پاسخ من بپرسید برای یک سخنرانی. شما می تواند فقط گفت: نه “” Amaya گفت. زمانی که من مصاحبه Amaya, چهار روز گذشته بود و دوستان او تا به حال صحبت به او را دوباره به او پیدا کردم بعد از طریق اسنپ چت که دوستان او رفته بود به بازی فوتبال بدون او.

میریام Kirmayer یک روانشناس بالینی و دوستی محقق مستقر در مونترال شنیده است بسیاری از داستان های مشابه از مشتریان او به تازگی. این معمول است برای مردم را به درک ورودی و یا بازخورد از دوستان خود را به عنوان انتقاد او به من گفت—و به نگاهی که درک انتقاد به عنوان یک توهین شخصی حتی اگر آن را به معنای به عنوان یک. “ما تمایل به دیدن آن را به عنوان انتقاد نه تنها که ما در حال انجام کاری اشتباه است اما که ما ذاتا بد” Kirmayer به من گفت. به علاوه در این وضعیت تلویحی از شما انجام می دهند و این اشتباه است که همراه با اتهام سنگین است که شما در حال به خطر انداختن زندگی مردم است که در آن شما می تواند باشد. (فراموش حفر کمی در توییتر و شما می توانید اولین-حساب شخص از آنچه آن را مانند به شنیدن از یک دوست و یا نسبی است که شما گرفته نشده اجتماعی فاصله به طور جدی به اندازه کافی.)

کتی استنلی a 17-year-old high-school senior زندگی می کند که در ایندیانا در حال حاضر از دست داده و تعدادی از نوجوان عطف به COVID-19 قبل از آن شروع به تداخل با دوستی او تا به حال پس از مهد کودک است. مدل شده بود لغو شد و سپس در مدرسه بسته شد; در حال حاضر او حتی مطمئن نیست که آیا او می خواهید به شروع سال اول خود را در فرد در Butler دانشگاه در این پاییز. به جای بهره گیری از پایان سال ارشد استنلی است که ماندن در خانه و تماشای دوستان خود را به گروه باز کردن از راه دور.

در گروه هشت دوست دختر نزدیک, استنلی به من گفت که تنها او و یکی دیگر از دوستان شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله. دیگر شش گزارش شده است رانندگی هم به Dunkin’ Donuts برای نوشیدن قهوه و سپس حلق آویز کردن در یکی دیگر از خانه. استنلی که پدر و مادر برای چه تلقی شده است ضروری کسب و کار وحشت زده شد زمانی که او در بر داشت. استنلی دوست است که ماندن در منزل و با نام دیگر شش در رفتار خود بیش از متن: “آیا خانواده فراموش اجتماعی فاصله چیزی است؟” که “قرار دادن هر کس در دفاع از حالت” استنلی گفت. با توجه به استنلی شش Dunkin’ به طور منظم شروع به ترک نظرات در مورد چگونه خوشمزه قهوه در استنلی را دوست دیگر Instagram و سپس شروع جدید گروه چت خود را.

قبل از همه گیر استنلی گفت: این دختران او راز سانتا با در Christmastime. در حال حاضر او هنوز مطمئن شوید که اگر او تا به حال به آنها صحبت می کنند دوباره. ارشد سال “احساس می کند مانند آن را به یک دسته از سوراخ در آن در حال حاضر,” او گفت:.

در زمان عادی یک شکاف مانند یک استنلی شرح داده شده ممکن است آسان به تعمیر. عکس این دو دختر نوجوان در حال حکومت-پیروان در حالی که شش دختر دیگر در دوستان خود گروه نیست; برخی از تنش باشند اما نگاه این عضو ارشد بهار. دانش است که وقت خود را با هم ممکن است پایان دادن به یک انگیزه قوی برای حرکت اختلافات گذشته. اما زمانی که مردم نگران آینده و نگران عزیزان خود را, آن را بسیار سخت تر را ببخش و فراموش کن. در شرایط کنونی “همه ما به طور فزاینده ای احساس تحریک پذیر و نا امید تنهایی و اضطراب و بی حوصله” Kirmayer گفت. “بنابراین ما پس از آن باید کمتر صبر برای کسانی که در اطراف ما. این واضح است که درست در روابط عاشقانه; ما را از ناکامی های ما در مردم است که ما نزدیک به, از آنجا که ما باید یک سطح معینی از احساس امنیت. به حدی است که همچنین می تواند اتفاق می افتد در دوستی است.”

البته هیچ اختلاف بیش اجتماعی فاصله است فقط در مورد قوانین زیر است. در یک بیماری همه گیر که آیا شما به دنبال دستورالعمل های توصیه شده توسط مقامات پزشکی تاثیر مستقیم بر اینکه آیا دیگران گرفتن یک بیماری کشنده و افرادی مانند Amaya و استنلی شده اند آشفته توسط خود دوستان ظاهرا cavalier نگرش به سلامت عمومی است. بنابراین ریک 42 که به تازگی در بر داشت خود را بدانم که آیا او و همکلاسی از دانشگاه رسیده بود پایان دوستی خود را. (ریک خواسته بود که تنها با نام او برای محافظت از خود و دوستان خود را در حفظ حریم خصوصی است.)

ریک و او به من گفت باید برای مدت طولانی شناخته شده است که آنها را اشغال نقاط مختلف در طیف ایدئولوژیک; Rick تمایل به لاغر مترقی در حالی که او دوست دارد یک آزادیخواه خم. در گذشته با وجود این گاه به گاه عود بر سیاست آنها هنوز موفق به اتصال بیش از فرهنگ پاپ و خاطرات. اما در اواخر ماه مارس ریک دیدم که دوست خود را به حال گفت: در Facebook پست های اجتماعی که فاصله باید یک موضوع انتخاب فردی به جای اندازه گیری اجباری. ریک پاسخ داد و چندین تنش مبادلات گرفت.

“حتی اگر شما یک اختلاف اساسی در مورد نرم افزار-زندگی نرم افزار-انتخاب [در مقابل] برابری ازدواج اغلب کسانی که همه چیز [می تواند] نوع فرضی” ریک گفت. “اما چیزی وجود دارد به طوری فوری در این مورد. اگر شما دست انداختن, این, اجتماعی-فاصله پروتکل شما در حال به خطر انداختن صورت تصاعدی افزایش تعداد از مردم است.” برای ریک یک خط روشن بود به طور ناگهانی به نظر می رسد که بین ارزش های او می تواند قبول دوستان و که ارزش او نمی تواند. “این نوع از سوخت من حس من میخوام اجازه این عبور,” او گفت:. اگر او بودند به اجرا به دوست خود در زمانی که فرد این است که بیش از همه او می تواند مردد برای از سرگیری رابطه است.

قطعا آن را دشوار است به یاد بگیرند که یک دوست و دارای اعتقاد شما در پیدا کردن شنیع; داستان های خاصی که من شنیده ام در حالی که گزارش این مقاله به من یادآوری از آنچه که ایالات متحده احساس می کردم که بعد از انتخابات 2016 زمانی که برخی از مردم احساس شوکه توسط رای گیری انتخاب از مردم که سیاست آنها فکر کرده بودند شبیه به خود را دارند. “ما فرض کنیم که دوستان ما فکر می کنم به همان شیوه می کنیم و تا زمانی که ما در حال ملاقات با یک وضعیت که در آن دوست ما این است که رفتار در راه است که مخالف چگونه ما پاسخ است که می تواند بسیار تعجب آور و نامطلوب,” Kirmayer گفت. اما نادیده گرفتن بهداشت عمومی هدایت می شود به خصوص مخل به دوستی او توضیح داد. اجتماعی فاصله کار می کند اگر هر کس آن را ندارد; هنگامی که شما را از خودتان محافظت شما در حال حفاظت از دیگران; در نوبت دیگر مردم را به حفاظت از شما محافظت می کند. اگر برخی از مردم انتخاب کردن از تلاش جمعی شما ممکن است احساس مانند آنها به صراحت کاهش یافته و به پشت خود را حتی اگر شما هنوز هم در انتظار آنهاست. “روابط متقابل است که یک هسته انتظار ما دوستی” Kirmayer گفت.

یک زمان که در آن زندگی روزانه کاملا مختل مرگبار بیماری شایع است و هر کس مالی آینده به نظر می رسد مخاطره آمیز است به خصوص بد حاضر به از دست دادن دوستان است. بنابراین هنگامی که دوستان شما هستند و در تقابل های اجتماعی فاصله, Kirmayer توصیه به حفظ آن دوستی که در صورت امکان و با استفاده از همدلی به جای شرمندگی برای حل و فصل مناقشه.

او را تشویق می کند تا مشتریان خود را برای جلوگیری از اتهامی و یا سرزنش زبان مانند “شما نباید فراموش کرد که” یا “من آن را دوست ندارم که شما این کار را انجام” و برای شروع با یک سوال باز مانند “چه مقدار است [این اندازه گیری به شما پیروی نمی کنند] متضاد با؟” و این مهم او افزود: به تاکید است که شما نگران هستید برای دوستان خود ایمنی به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

تصدیق احساسات است که اطلاع یکی از دوستان در نظرات می توانید یک مکالمه کمتر مقابله. “این کمک می کند تا در این گفتگوها سعی کنید به اعتبار برای دوستان ما چرا این سخت است. به نظر می رسد مانند درگیر شدن در اجتماعی فاصله و به طور جدی در نظر گرفتن این آسان است” Kirmayer گفت. شاید که به معنی تصدیق شرایطی که مقابله با این بیماری همه گیر تر مانند یک دوست که به تنهایی زندگی می کند یا مجرد است و یا دارای درآمد از دست رفته یا کمتر از مطلوب وضعیت خانه. “این نوع اظهارات می تواند واقعا خلع سلاح و می تواند کمک به دوستان ما برای شنیدن پیام ما واضح تر” Kirmayer گفت.

شاید بهترین راه برای تقویت دوستی تبدیل شده است که زمان هر چند به طور فعال کمک به دوستان در سوال با هر آنچه در آن است که باعث می شود اجتماعی فاصله خیلی سخت است برای آنها. “پیشنهاد به انجام همه چیز را به آن را آسان تر برای یک دوست به آن را به طور جدی. مانند ‘می تواند به من کمک کند ؟ می توانم از شما حمایت در این در هر راه است؟'” Kirmayer گفت. “‘آیا من می توانم رها کردن برخی از مواد غذایی? می تواند ما را در اولویت بندی اجتماعی زمان خود را آنلاین به طوری که شما احساس به عنوان تنها؟'” حرکات جمله های FaceTime جلسه پخت و پز ساخت یک ماسک پارچه برای کسی و یا ارسال یک لینک به یک در خانه کوتاه کردن مو یا مو-رنگ آموزش تصویری می تواند یک راه طولانی بروید. در یک بیماری همه گیر روزمره زندگی سخت تر است منظور از قدر زیرا مردم نمی توانند از نظر فیزیکی با هم می شود. اما ما می توانید سعی کنید به استعاره دیدار با دوستان ما به جایی که آنها هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>