دوستی در سن قرنطینه

diego_cervo / گتی / کتی مارتین / اطلس

این هتل دلپذیر کالیفرنیا مطلوب—زرد چهار داستان گچ تعداد با سقف قرمز و یک حاشیه از درختان نخل. آن را حدود نیم ساعت رانندگی از دره نپا; این چهار ستاره در Yelp حتی اگر یک مهمان و شکایت سال گذشته در مورد اشکالات در اتاق خود. و برای ماه گذشته صدها نفر از آمریکایی ها تخلیه از کشتی های کروز و شهرستانها چینی آن را به نام خانه.

برای Yanjun وی با Westwind مسافرخانه در 6000 هکتار تراویس پایگاه نیروی هوایی شبیه بهشت در ماه گذشته پس از 30 ساعت در حمل و نقل از ووهان, چین, مرکز شیوع کروناویروس. او فقط می خواهم که از طریق جهنم در تلاش برای بازگشت به خانه به ایالات متحده است. او تا به حال مبارزه با وزارت امور خارجه برای صندلی بر روی یک تخلیه پرواز با دو کودکان نوپا. زمانی که او پسر 3 سالگی آغاز شده و “دیوونه” اذیت و آزار خود را 1 ساله, خواهر, پس از فرود هواپیما در تراویس او شروع به گریه و فریاد او را “من تا به حال یک بحران” او به من گفت. دوست نشسته در نزدیکی آمد بیش از برای نگهداری و تسکین او را از پشت یک ماسک صورت; یک نفر دیگر در ردیف عهده گرفت دختر خود را به طوری که او می تواند مقابله با پسرش. در نهایت وی را به خانواده های ساخته شده در این سفر کوتاه از آسفالته به هتل که خدمت خود را به عنوان خانه موقت. برای وی بدترین شد و در حال حاضر بیش از, حتی اگر او را نمی بینید او کن که انتظار برای او در سن دیگو برای دو هفته آینده.

کارکنان و evacuees که صرف زمان در Travis توصیف یک دوره دوستانه سلول با فواصل عادی, شدید خستگی و حقیقی یادآور نامرئی خطر است. چه کسانی که مکالمات همچنین نشان داد یک حس همبستگی و محبت در میان مردم محوری به همان موقعیت عجیب و غریب که زده تا دوستی و راههایی را برای کمک و سرگرم یکدیگر حتی در اجرا اجتماعی فاصله. نه وجود دارد بسیاری از اخبار خوب داستان در امان coronavirus به روز رسانی اما در اینجا این است که یک: در شرایط استرس شدید و عدم اطمینان مردم جعلی ماندگار اوراق قرضه و در زمان مراقبت از یکدیگر.

“این یک گروه بزرگ از مردم است. هر دو کارکنان و آسمان گفت:” فرانک Hannum که صرف دو هفته در قرنطینه در تراویس. همسر امید که او نیز در قرنطینه قرار داده و در لباس توپ او با او به ارمغان آورد برای سرگرم کردن بچه ها. فرانک مهندس قرض شارژر لپ تاپ هر روز صبح از یک غریبه که در سمت چپ آن در خارج از هتل درب اتاق. آنها هرگز در فرد ملاقات کرد. “ما همه نوع در همان وضعیت و ما فقط شما می دانید مقیم زمان ما مطمئن شوید که ما نبودند بیمار و خانواده ما نیست بیمار است که ما نمی, البته, افشای هر کس دیگری,” او گفت:.

پایگاه هتل مانند Westwind به طور کلی این سایت متعلق به اعضای نظامی, جانبازان, دفاع غیر نظامی مقامات و مهمانان خود را که آیا آنها در حال حرکت در میان پایگاه ها و یا در تعطیلات به دنبال یک نرخ تنزیل برای دیدن مناظر. در بسیاری از راه های Westwind به نظر می رسد مانند هر هتل های معمولی به عنوان شما می توانید در ویدئوها از وزارت دفاع و آسمان—اتاق خود تلویزیون و قهوه و مینی یخچال کم نور راهروها با الگو فرش. این درست است که مهمانان در حال پوشیدن ماسک یا نگه داشتن شش پا از هم جدا حصار در بر این اساس و محافظت شده توسط مارشال آمریکا و گرفتن درجه حرارت خود را چک دو بار در روز. جاوا شهرستان کافه در لابی بسته است; کارکنان هتل در حال حاضر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و بهداشت و خدمات انسانی پرسنل. آن را بسیار مشابه در سه نظامی هتل ها تبدیل به مراکز قرنطینه در گرجستان تگزاس و در جای دیگر در کالیفرنیا که در حال بدست گرفتن در نزدیک به 1000 evacuees از یک کشتی کروز در این هفته.

امید Hannum در توپ لباس شب (حسن نیت ارائه میدهد از فرانک Hannum)

با توجه به محدودیت در تماس های اجتماعی تشکیل یک جامعه مورد نیاز بودن مبتکر. بسیاری از evacuees استفاده WeChat چینی برنامه پیام رسانی برای ارائه آسایش و تشویق و اخبار به همکار مهمان آنها بود حتی ملاقات از آنجا که بسیاری از نگه داشته و به اتاق خود را برای ترس از عفونت است. که همچنین چگونه Frank Hannum هماهنگ با راز و رمز لپ تاپ-شارژر بانی خیر. برخی از مهمانان خود را به اشتراک گذاشته یادداشت های روزانه CDC تاون هال به دیگران اجازه می دهد به جست و خیز آن و یا هشدار همکار evacuees زمانی که میان وعده تامین و بازسازی شد (پس به عنوان یکی از آنها به من گفت: “کسانی که رفت سریع!”). برخی از اعضای هیات مرتب مذهبی خدمات تلفنی; شرکت کنندگان در یک CDC سخنگوی به من گفت که می تواند فشار پوند-شش به درخواست دعا.

برای خسته مادران مانند وی برخی از مهربانی آمد و در فرم مراقبت از کودکان. چندین خانواده با کودکان زخم در تراویس پس از تخلیه از چین است. وی و بچه ها او را مثلا تا به حال شده است در بازدید از بستگان در ووهان در طول سال نو چینی که دولت قفل شده پایین شهر و خیلی از اطراف استان است.

کارکنان سازمان یافته فعالیت در فضای باز برای کودکان—گرفتن و بازی فوتبال—در قسمت اجازه می دهد تا مادران یک لحظه را به چرت زدن و یا حمام. “فکر می کنم در مورد آن کودکان در حال جت-عقب مانده بیش از حد” Hannum گفت. “بنابراین برای هفته اول هیچ کس گرفتن هر خواب.”

هر دو تاریخ و زمان وقایع آن را روشن است که ترس از “دیگری” می تواند نفوذ جوامع در طول شیوع. به عنوان جاناتان سریع یک پزشک و استاد کمکی در دوک جهانی سلامت نوشت: اخیرا در وال استریت ژورنالطی اسپانیایی-شیوع آنفولانزای از سال 1918 “شیلی سرزنش فقیر سنگال سرزنش برزیلی برزیلی سرزنش کردند ایرانیان سرزنش انگلیسی و غیره.” نژادپرستانه حوادث گزارش شده در اروپا در طول زمان همه گیر; هر دو نیوجرسی فرمانداری و حقوق بشر سازمان عفو بین الملل به تازگی احساس مجبور به یادآوری مردم در توییتر به ترکیه.

با وجود ارتباط نزدیک بین بیماری و بیگانه ستیزی و سریع به من گفت که “reflex برای کمک به یک دیگر است که در واقع بیشتر از یکی ممکن است انتظار داشت.” در مقاله خود برای مجله, سریع ذکر شده در کتاب Pale Riderبا لورا Spinney که توضیح می دهد که چگونه آنفولانزای اسپانیایی بیرون آورده و خوب سامریان: “در آلاسکا 70 ساله دکتر ولنتاین McGillycuddy آمد از بازنشستگی به مبارزه با آنفولانزا; در توکیو پزشکان بیرون رفت و در شب به واکسیناسیون رایگان به فقرا در آلمان کلیسای کاتولیک کمک به آموزش زنان جوان به عنوان پرستاران.” او به من گفت که خود در کار پزشکی در بحران-آمار مناطق چه در افغانستان یا جمهوری دموکراتیک کنگو “من همیشه زده توسط این افراد که از طریق چیز افتضاح. هنگامی که آنها تا به حال شانس … آنها واقعا در حفظ یک نگرش مثبت و با هم کار می کرد با وجود این شرایط دشوار است که آنها تا به حال.”

هنر گچ در پایگاه نیروی هوایی تراویس (حسن نیت ارائه میدهد از فرانک Hannum)

در Travis این بدان معنی است که امیدواریم Hannum و یک زن دیگر خود را شکست خستگی با رسم SpongeBob SquarePants و کلیپ های شخصیت در گردشگاهها برای قرنطینه کودکان و نوجوانان. فرانک Hannum به یاد می آورد یک کارمند که teared تا پس از راه رفتن با یک نقاشی از یک ویروس با عنوان “با تشکر از شما برای صرفه جویی در مصرف ما از تاج.” یکی دیگر از مهاجر, حسرت برای شراب قرمز کردم یک هدیه از یک کارمند با توجه به وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار بود که خودش را در قرنطینه تراویس: “چهار مینیاتور بطری ودکا پنهان در دستکش.” کریستین کلید کمدین در coronavirus زده Grand شاهزاده کشتی کروز که در حال حاضر در قرنطینه در تراویس به من گفت که او شنیده می شود وجود دارد یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار, دایره که او قصد دارد به پیوستن با او گیتار است.

در یکی دیگر از قرنطینه سایت لککلند ایر فورس بس در تگزاس متی قیمت وارد یک هایکو مسابقه توسط کارکنان. شعر خود را شامل محبت nod پرسنل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که شامل ماسک و دستکش و پزشکی لباس برای زمانی که آنها نزدیک به بيماران:

لطفا همین حالا به من تف
من با پوشیدن PPE
عشق CDC

این است که نه از لحاظ فنی یک هایکو و قیمت نیست برنده جایزه: تایلندی takeout یک استراحت از یکنواختی از catered وعده های غذایی در غیر این صورت در خدمت سه بار در روز است. اما قوانین نیست دقیق آن هنوز هم کارکنان مورد علاقه.

این Hannums در حال حاضر پشت در زادگاه کوچک خود را در خارج از پورتلند اورگان و عجیب, فرانک Hannum اذعان به احساس لمس غربت برای بودن در قرنطینه. مطمئن شوید که آن را خسته کننده شده بود به طوری که او و همسرش به هم چسبیده بودند در محله های نزدیک به طور متوسط 20 ساعت در روز است. اما او گفت: “ما نمی کشتن یکدیگر, که فوق العاده است.” (او اشاره کرد که آنها واقعا بسیار چاره ای جز به کار کردن هر چه اختلاف به وجود آمد و بیش از, می گویند درهم و برهمی از آنجا که هیچ یک از آنها در واقع می تواند در هر نقطه.) او امیدوار است برای قرار دادن با هم یک مراسم برای evacuees شاید یک پیک نیک در سال آینده. به عنوان او متوجه شدند که او به سمت چپ قرنطینه این افراد خاص نیست و هر کس پس از استقبال در طول زمان بحران. یک شب در اورگان که امیدواریم Hannum بیش از حد خسته به طبخ زن و شوهر رفت و به محلی در یک رستوران چینی. صاحبان می دانست که در آن آنها می آیند از. آنها خواسته Hannums را ترک کنند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>