حاشیه تظاهرات نمی تواند منحرف کردن اذهان از مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus شکست

People protest with U.S. flags.
با وجود برخی اعتراضات علیه coronavirus خاموش کردن اقدامات اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها در خانه ماندن و اطاعت اجتماعی-فاصله دستورالعمل.عکس توسط آریانا Drehsler / خبرگزاری فرانسه / گتی

تظاهرات علیه coronavirus خاموش شدن ناگهانی آمد به شمال ایالت نیویورک روز دوشنبه با ناهار “Gridlock بوفالو” اعتراض که در آن ماشین ها و کامیون ها محاصره نیاگارا مربع در قلب شهر. این رویداد به طور خاص به فرماندار اندرو کومو که به تازگی تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا مارس 15th, اما آن را شبیه به تظاهرات در کنتاکی, مریلند, میشیگان, مینه سوتا, تگزاس, ویسکانسین و کشورهای دیگر.

با توجه به بوفالو اخبار, فرد پشت روز دوشنبه در اعتراض شد Rus تامپسون محلی محافظه کار فعال و حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که درگیر در یک نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض تابستان گذشته به پایان رسیده و همزمان با یک طرفدار استیضاح رالی. این تعجب آور نیست. تظاهرات در لانسینگ, میشیگان, در هفته گذشته است که جلب توجه ملی برگزار شد “یک گروه تاسیس شده توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نماینده و همسرش, Meshawn مادوک ، که در هیئت مشاوران به صورت رسمی تهمت کمپین گروهی به نام “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ ” آسوشیتد پرس گزارش داد. و به گفته نیویورک تایمزاعتراض خارج از خانه ملت در Austin, تگزاس صورت گرفت که روز شنبه برگزار شد اوون Shroyer میزبان یک برنامه رادیویی از Infowars از جناح راست دروغ وب سایت.

این واقعیت است که تهمت حامیان و جناح راست سازمان در حال تحریک تظاهرات معنا نیست که آنها لازم نیست که هر گونه حمایت مردمی ، اما باید آن را به شکل برجسته تر در پوشش رسانه ای. بنابراین باید به مقیاس یکی از این تظاهرات که در بسیاری از موارد شده است متوسط. بزرگترین یکی در لنسینگ که جذب چند هزار معترضان در ماشین و با پای پلیس محلی گفت. در بروکفیلد ویسکانسین و آناپولیس شرکت کنندگان شماره در صدها و با توجه به اخبار محلی گزارش. در فرانکفورت, کنتاکی, چهارشنبه گذشته “حدود 100 نفر” به نام فرماندار اندی Beshear به بازگشایی کسب و کارهای لویی پیک مجله گزارش شده است. و در مدیسون ویسکانسین “چند ده نفر در راهپیمایی در اطراف کنگره” روز شنبه محلی هفتگی تنگه گزارش شده است.

این گردهمایی کم رنگ در مقایسه با دیگر تظاهرات توده ما را دیده اند در سال های اخیر از جمله حزب چای تظاهرات در سال 2009 که جذب صدها نفر از هزاران نفر از شرکت کنندگان. بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد چندین میلیون آمریکایی در محلی و ملی نسخه از زنان مارس. پس از فوریه 2018, دبیرستان قتل عام در پارک فلوریدا, مارس برای زندگی ما را به خود جلب کرد صدها هزار نفر از مردم در واشنگتن دی سی و شهرهای دیگر. اخیرا در ماه دسامبر گذشته دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی به تقاضا مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

یکی دیگر از چیزی است که نباید نادیده گرفته است که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها ماندن در خانه اطاعت اجتماعی-فاصله دستورالعمل و انجام همه آنها می توانند برای جلوگیری از ویروس از گسترش بیشتر. و آنها نمی مانند رفتار این صرفا به این دلیل که دولت به آنها گفت: نظر سنجی ها نشان می دهد حمایت از اقدامات محدود کننده است که در سراسر کشور معرفی شده اند. در یک بررسی ملی انجام شده توسط دموکراسی صندوق و U. C. L. A. را Nationscape پروژه هشتاد و هفت درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها پشتیبانی مردم را تشویق به ماندن در خانه; هشتاد و پنج درصد حمایت برای بسته شدن مدارس و کالج ها; و هشتاد و چهار درصد گفت که آنها پشتیبانی بسته شدن کسب و کار که در آن مردم جمع آوری مانند کافه ها و رستوران ها.

جلب توجه به این یافته ها در توییتر روز دوشنبه جان طرف یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه اشاره کرد که در این زمینه کار برای این بررسی انجام شد در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. پس از نگرش عمومی می تواند تغییر کرده است اما بررسی های اخیر نشان می دهد شواهد کمی از این تغییر. در یک ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی که روز دوشنبه منتشر شد این نقشه برداران پرسید: “چه نگرانی شما بیشتر از آن است که ایالات متحده را حرکت بیش از حد به سرعت در شل شدن محدودیت و یا بیش از حد طولانی؟” شصت درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها نگران رفتن بیش از حد به سرعت و سی درصد گفت: آنها نگران مصرف بیش از حد طولانی.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که وقتی که می آید به برخورد با این ویروس در آمریکا بسیار بیشتر از ایمان به مقامات محلی و در کاخ سفید مشاور پزشکی از رئیس جمهور خود را. شصت و شش درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته است که آنها مورد اعتماد چه فرماندار ایالات خود گفت: در مورد ویروس و شصت درصد گفت: آنها اعتماد کلام Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. فقط سی و شش درصد گفت که آنها مورد اعتماد چه تهمت می گوید.

یافته های مانند این نشان می دهد که حداقل تا کنون فعال مخالفت با خاموش کردن اقدامات تا حد زیادی محدود به سرسخت تهمت حامیان بسیاری از آنها را سرب خود را از رئیس جمهور خوراک توییتر و از رابط در فاکس نیوز و دیگر رسانه های محافظه کار. حتی برخی از فرمانداران جمهوریخواه محتاط بودن در مورد آرامش محدودیت آنها تحمیل کرده اند. بیش از آخر هفته, فلوریدا, بازگشایی برخی سواحل آن است. اما بقیه stay-در-خانه سیاست صادر شده توسط فرماندار ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه باقی می ماند در اثر و در روز شنبه گفت که دولت مدارس را بسته باقی می ماند و تا پایان سال تحصیلی. فرماندار تگزاس گرگ ابوت به بازگشایی دولت پارک اما او هم دستور داد آن مدارس به ماندن بسته شده است. در روز دوشنبه وجود دارد برخی از استثنا دارد که احتیاط. فرماندار بیل لی ایالت تنسی اعلام کرد مارس 30th انقضا برای دولت stay-at-home اقدامات و فرماندار برایان کمپ گرجستان اعلام کرد که بولینگ alleys, barber, مغازه ها و سالن های ورزشی می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

تجربه به ما آموخته است که هر زمان که تهمت حواس مشکل سیاسی خود را غریزه است به عقب نشینی به پایگاه خود را در حالی که همچنین به دنبال تغییر سرزنش. این چیزی است که ما را دیده اند در روزهای اخیر به عنوان او به شدت انتقاد کرد در اعضای رسانه ها و ارسال شده التهابی توییتهایی خواستار آزادی چندین دموکراتیک-اجرای متحده; به طور همزمان او تلاش کرده است به جای تعهد و مسئولیت در دولت های واقعی سیاست تصمیم گیری در مورد بازگشایی اقتصاد است.

در طول روز در دوشنبه تهمت تا حد زیادی خودداری از بیشتر اراذل و اوباش محرک در توییتر خود را تغذیه. او حتی اشاره کرد که او تا به حال یک “خوب” تماس با تیم Walz این فرماندار دموکرات از مینه سوتا یکی از کشورهای است که او تا به حال نام به صورت آزاد. شاید او تا به حال گرفته شده توجه داشته باشید از ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال بررسی. یا شاید او کله پاچه بیش از زبان-شلاق او دریافت کرده بود در طول تعطیلات آخر هفته از قدیمی خود پال Piers Morgan های انگلیسی, رسانه های شکاری, که گفت که او در حال تماشا رئيس جمهور در جلسات روزانه در مورد کوروناویروس با “نصب ترسناک است.” در یک لحظه مثل این مورگان با سی ان ان گفت, مردم نیاز به یک رهبر است که آرام و صادق و معتبر و دقیق و همدلانه است. “و تقریبا بر روی هر سطح که مغلوب ساختن پیشی جستن در این لحظه شکست خورده است مردم آمریکا.”

رئیس جمهور را در حمله ، اما این واقعیت است که مورگان با اشاره به یکی نیست که می تواند آرزو دور با دور دیگری از التهاب توییتهایی دیگر در حمله به یک خبرنگار یا چند ginned تا تظاهرات.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>