از خفاش به انسان ریه ها تکامل از Coronavirus

A detailed illustration of the coronavirus.
تصاویر توسط لورا Edelbacher; انیمیشن های Patryk Senwicki

برای هزاران سال انگل با نام با خوشحالی زندگی می کردند در میان خفاش نعل اسبی در جنوب چین است. خفاش ها تکامل یافته بود به نقطه ای که آنها متوجه نیست; آنها رفت و در مورد پروازهای شبانه unbothered. یک روز انگل—جد از coronavirus SARS-CoV-2—تا به حال فرصتی برای گسترش قلمرو. شاید این یک pangolin های پوسته پوسته anteater یک گونه در معرض خطر است که یک قربانی پی در پی قاچاق حیات وحش به فروش می رسد و اغلب مخفیانه در زندگی-حیوانات بازارهای سراسر آسیای جنوب شرقی و چین است. یا نه. ژنتیکی مسیر همچنان نامشخص است. اما برای زنده ماندن در یک گونه جدید هر چه که بود این ویروس تا به حال به تغییر به طور چشمگیری. آن را حتی ممکن است گرفته اند در بخش های مختلف coronavirus فشار که در حال حاضر ساکنان جدید آن میزبان و بدل به یک هیبرید—بهتر و قوی تر از نسخه خود را از یک بیماری زا Everyman قادر به رشد در گونه های متنوع. اخیرا coronavirus در بر داشت یک گونه جدید: ماست. شاید خسته مسافر در اثر مالش چشم خود را و یا او را خراشیده بینی بود یا نگرانی, ناخودآگاه, جویدن ناخن های خود را. یکی کوچک نامرئی لکه از ویروس. یکی از چهره انسان. و در اینجا ما در حال مبارزه با جهانی همه گیر.

جهان را تایید موارد (کسانی که با مثبت آزمایشگاه تست برای COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2) دو برابر در مدت هفت روز از نزدیک به دو صد و سیزده هزار در ماه مارس 19th, به چهار صد و شصت و هفت هزار نفر در مارس 26. نزدیک به بیست و یک هزار نفر کشته شده اند. ایالات متحده در حال حاضر بیشتر مورد تأیید بیش از هر کشور بر روی زمین با بیش از هشتاد هزار نفر در مارس 26. این اعداد کسری واقعی ناشناخته در کل در این کشور و در سراسر جهان و اعداد را حفظ خواهد کرد به بالا رفتن. دانشمندان در یک مطالعه جدید منتشر شده در اوایل این ماه در مجله علومرا در بر داشت که برای هر مورد تایید شده وجود دارد به احتمال زیاد پنج تا ده بیشتر مردم در جامعه با یک غیر قابل تشخیص عفونت است. این به احتمال زیاد باقی می ماند در این مورد. “تست نزدیک است کافی” یکی از نویسندگان این مطالعه جفری شمن محیط زیست-سلامت علوم و استاد دانشگاه کلمبیا گفت. نظرات اورژانس-اتاق پزشکان شده اند گردش در رسانه های اجتماعی مانند S. O. S. عود. یکی از Daniele Macchini, یک دکتر در برگامو در شمال میلان در توصیف این وضعیت به عنوان یک “سونامی است که ضعف ما است.”

دانشمندان کشف کرده اند که coronaviruses سرچشمه در میان خفاش ها پس از شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2003. جاناتان اپستاین متخصص اپیدمیولوژی که مطالعات زئونوز ویروس ها—آن است که می تواند پرش از حیوانات به مردم—بخشی از یک تیم تحقیقاتی که شکار رفت برای منبع در چین گوانگدونگ استان که همزمان سارس شیوع بیماری تا به حال رخ داده است نشان می دهد چند سرریز از حیوانات به مردم است. در ابتدا مقامات بهداشت معتقد نخل civets یک میمون پوزه دراز-گونه مانند معمولا خورده در بخش هایی از چین مسئول بودند به عنوان آنها به طور گسترده ای به فروش می رسد در بازارهای متصل به سارس شیوع و آزمایش مثبت برای ویروس. اما civets تربیت در جای دیگر در گوانگدونگ هیچ آنتی بادی این ویروس نشان می دهد که بازار حیوانات تنها یک واسطه بسیار عفونی میزبان. اپستاین و دیگران مشکوک است که خفاش ها که در حال حاضر در منطقه روستایی کشاورزی تپه بودند و در آن زمان نیز به فروش می رسد از قفس در گوانگدونگ مرطوب و بازار ممکن است coronavirus طبیعی مخزن.

محققان سفر از طریق حومه, راه اندازی رشته آزمایشگاه سنگ آهک در داخل غار و گرفتن سواب از ده ها تن از خفاش ها از طریق شب. پس از ماه ها تحقیقات اپستین تیم کشف چهار گونه از خفاش نعل اسبی که انجام coronaviruses شبیه به سارسکه یکی از آنها انجام coronavirus که بود, ژنتیکی, یک بیش از نود درصد مطابقت. “آنها در بر داشت در تمام مکان های که در آن سارس خوشه اتفاق می افتد,” او گفت:.

پس از سال ها بیشتر بت نظارت محققان در نهایت در بر داشت مستقیم coronavirus مقدم سارسو همچنین صدها نفر از دیگر coronaviruses گردش در میان برخی از چهارده صد خفاش گونه است که در شش قاره. Coronaviruses و ویروس دیگر خانواده ها معلوم شده است شرکت در حال تکامل با خفاش ها برای کل طول تمدن بشر و احتمالا بسیاری دیگر. به عنوان coronavirus خانواده رشد می کند, گونه های مختلف به طور همزمان co-آلوده فردی خفاش ها تبدیل بدن خود را کمی به ویروس بلندر ایجاد گونه های جدید از هر نوع و برخی قوی تر از دیگران است. این فرآیند اتفاق می افتد بدون اینکه خفاش ها بیمار—پدیده ای که دانشمندان مرتبط با خفاش ها’ توانایی منحصر به فرد در میان پستانداران به پرواز. شاهکار شدید طول می کشد تلفات طوری که سیستم ایمنی بدن خود را یافته اند یک راه بهتر برای تعمیر آسیب سلول ها و به مبارزه با ویروس ها بدون تحریک التهاب بیشتر. اما هنگامی که این ویروس جهش به یک گونه جدید—که آیا یک pangolin یا یک گربه یا یک انسان و در نتیجه می تواند شدید و گاهی کشنده بیماری.

در سال 2013 اپستاین اصلی همکار در چین, شیعه ژنگ-Li, توالی یک coronavirus موجود در خفاش ها که در ژانویه او کشف سهام نود و شش درصد از ژنوم با SARS-CoV-2. این ویروس دارای یک جد مشترک که قدمت سی تا پنجاه سال اما عدم مطابقت کامل نشان می دهد که بیشتر جهش صورت گرفت در دیگر بت مستعمرات و سپس در یک ميزبان. هنگامی که چهل و یک موارد شدید از ذات الریه شد و برای اولین بار اعلام کرد در ووهان در دسامبر بسیاری از آنها را متصل به یک بازار با بدنام حیات وحش بخش است. حیوانات در حال انباشته در قفس—خرگوش در بالای civets در بالای سر و گوش آب-badgers. “این فقط یک گرانشی تبادل ماده مدفوع و ویروس ها” اپستاین گفت. مقامات چینی گزارش داد که آنها آزمایش حیوانات در بازار—همه از آن آمد منفی—اما آنها مشخص نشده است که حیوانات آنها تست شده و اطلاعات بسیار مهم است که برای اپستین کار پلیسی. مقامات بعد از آن ویروس در نمونه های گرفته شده از بازار جداول و ناودان. اما چون همه از اول بيماران وابسته به بازار و نه آنها متصل به یک دیگر اپستاین گفت: “این سوال مطرح شده خوب شاید کسانی که چهل و یک نیست از مورد اول است.”

تجزیه و تحلیل از SARS-CoV-2 ژنوم نشان می دهد یک سرريز رویداد معنی این ویروس شروع به پریدن کرد و تنها یک بار از یک حیوان به یک فرد است که باعث می شود آن را به احتمال زیاد که این ویروس در گردش بود در میان مردم قبل از ماه دسامبر است. مگر اینکه اطلاعات بیشتر در مورد حیوانات در ووهان بازار منتشر شده است که زنجیره انتقال ممکن است هرگز روشن شود. وجود دارد اما از امکانات متعدد. یک شکارچی خفاش یا یک قاچاقچی حیات وحش ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به بازار است. Pangolins اتفاق می افتد به حمل یک کوروناویروس که آنها ممکن است برداشت از خفاش ها سال پیش است که در یکی از بخش های بسیار مهم آن ژنوم تقریبا یکسان به SARS-CoV-2. اما هیچ کس هنوز شواهدی که pangolins بود که در ووهان بازار و یا حتی که فروشنده وجود دارد قاچاق pangolins. “ما ایجاد شرایط ما در دنیا به نحوی است که اجازه می دهد تا برای این ویروس که در غیر این صورت نمی توان شناخته شده است به علت هر گونه مشکلات به جمعیت های انسانی” مارک دنیسون, مدیر بیماریهای عفونی کودکان در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت موسسه برای عفونت ایمونولوژی و التهاب به من گفت. “و این یکی اتفاق افتاده است می گویند” من واقعا دوست دارم آن را در اینجا.’ “

به گفته محققان در کوه های راکی آزمایشگاه برخی از ذرات ویروسی زنده بمانند تا چهار ساعت در مس بیست و چهار ساعت روی مقوا و هفتاد و دو ساعت در پلاستیک و استیل هر چند تعداد قابل دوام ذرات شروع به کاهش در عرض چند دقیقه.

جدید کروناویروس گریزان قاتل. از آنجا که مردم هرگز دیده می شود این فشار وجود دارد بسیار در مورد آن است که باقی می ماند یک رمز و راز است. اما فقط در چند هفته گذشته ژنتیکی آیفون اتمی-سطح تصویربرداری مدل کامپیوتری و قبل از تحقیق در مورد انواع دیگر coronaviruses از جمله SARS و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) کمک کرده اند محققان به سرعت یاد بگیرند که مقدار فوق العاده ای—به خصوص آنچه که ممکن است در درمان و یا از بین بردن آن را از طریق اجتماعی-فاصله اقدامات داروهای ضد ویروسی و در نهایت یک واکسن. از ژانویه نزدیک به هشت صد مقاله در مورد ویروس شده اند ارسال شده در BIORxiv یک preprint سرور برای مطالعات که نشده است peer-reviewed. بیش از یک هزار coronavirus ژنوم توالی از موارد مختلف در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده در پایگاه داده. “این دیوانه” Kristian اندرسن, یک استاد گروه ایمونولوژی و میکروب شناسی در تحقیقاتی اسکریپس به من گفت. “تقریبا تمام زمینه علمی است متمرکز بر روی این ویروس در حال حاضر. ما در حال صحبت کردن در مورد یک وضعیت جنگ.”

بی پایان وجود دارد ویروس ها در میان ما ساخته شده یا RNA یا DNA. DNA ویروس ها است که وجود دارد بسیار بیشتر فراوانی در اطراف این سیاره در حال قادر به ایجاد بیماری های سیستمیک است که بومی نهفته و مداوم مانند هرپس ویروس ها (که شامل آبله مرغان) و هپاتیت B و ویروس پاپیلومای که باعث سرطان می شود. “DNA ویروس ها هستند که با ما زندگی می کنند و اقامت با ما” دنیسون گفت. “آنها مادام العمر.” رترو مانند H. I. V. اند RNA در ژنوم خود را اما رفتار مانند DNA ویروس ها در میزبان. ویروس RNA از سوی دیگر باید ساده تر ساختار و جهش به سرعت در حال. “ویروس جهش به سرعت می توانید آنها را حفظ سودمند صفات” اپستاین به من گفت. “یک ویروس است که بیشتر قاعده بیشتر عمومی است که می تواند ساکن و تبلیغ در بسیاری از میزبان های دیگر در نهایت شانس بهتری برای زنده ماندن.” آنها همچنین تمایل به علت شیوع—مانند سرخک ابولا Zika و یک قایق از عفونت های تنفسی از جمله آنفلوانزا و coronaviruses. پل ترنر, راشل کارسون استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه ییل به من گفت: “آنها در حال آنهایی که تعجب ما بیشتر و انجام بیشترین آسیب را.”

دانشمندان کشف کردند coronavirus خانواده در نوزده-پنجاه در حالی که مشابه از طریق اوایل میکروسکوپ الکترونی در نمونه گرفته شده از جوجه های مبتلا به برونشیت عفونی. Coronavirus را RNA کد ژنتیکی آن است swathed در سه نوع مختلف پروتئین که یکی از آنها تزیین virus سطح با قارچ-مانند خوشه دادن به این ویروس eponymous ظاهر یک تاج. دانشمندان دریافتند دیگر coronaviruses است که باعث بیماری در خوک و گاو و سپس در اواسط نوزده-شصت و دو بیشتر است که باعث سرماخوردگی در افراد شود. (بعد گسترده غربالگری شناسایی دو انسان coronaviruses مسئول سرماخوردگی.) این چهار رایج-سرد ویروس ها ممکن است آمده اند, طولانی, پیش, از, حیوانات, اما آنها در حال حاضر به طور کامل انسان ویروس ها مسئول پانزده تا سی درصد از سرماخوردگی فصلی در یک سال داده شده. ما خود را مخزن طبیعی فقط به عنوان خفاش ها مخزن طبیعی برای صدها نفر از دیگر coronaviruses. اما از آنجایی که آنها به نظر نمی رسد به علت بیماری شدید آنها عمدتا نادیده گرفته شده است. در سال 2003 یک کنفرانس برای nidovirales (در اين جهت که تحت آن coronaviruses سقوط) تقریبا لغو شده به علت عدم علاقه. سپس سارس ظهور جهش از خفاش ها به civets به مردم است. این کنفرانس به فروش می رسد.

سارس است که از نزدیک مربوط به ویروس جدید ما در حال حاضر چهره. در حالی که شایع-سرد coronaviruses تمایل به آلوده تنها دستگاه تنفسی فوقانی (عمدتا بینی و گلو) ساخت آنها بسیار مسری سارس در درجه اول می تواند در پایین دستگاه تنفسی (ریه ها) و در نتیجه باعث می شود بسیار کشنده تر بیماری با مرگ و میر حدود ده درصد است. (MERSکه ظهور در عربستان سعودی در سال 2012 منتقل شد از خفاش ها به شتر به مردم نیز باعث بیماری شدید در دستگاه تنفسی تحتانی سیستم با سی و هفت درصد مرگ و میر.) SARS-CoV-2 رفتار مانند یک هیولا جهش ترکیبی از همه انسان coronaviruses است که قبل از آن آمد. آن را می تواند آلوده و تکرار در طول راه های هوایی ما. “همین دلیل است که خیلی بد” استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی که در حال مطالعه coronaviruses برای بیش از سه دهه به من گفت. “آن پایین تنفسی شدت سارس و MERS coronaviruses و توانايی انتقال از سرد coronaviruses.”

یکی از دلایلی که SARS-CoV-2 ممکن است تا چند منظوره و بنابراین تا موفق به انجام این کار با آن استعداد خاصی برای اتصال و ترکیب با سلول های ریه. همه coronaviruses خود استفاده سنبله پروتئین به دست آوردن ورود به سلول های انسان از طریق پیچیده و چند مرحله روند. اگر یک تصور سنبله قارچ شکل کلاه اعمال مانند مولکولی کلید اتصالات به سلول های ما’ قفل. دانشمندان این قفل گیرنده. در SARS-CoV-2 درپوش متصل می شود و کاملا به یک گیرنده به نام ACE-2 می باشد که می توان در بخش های مختلف بدن انسان از جمله ریه ها و سلول های کلیه. Coronaviruses حمله تنفسی به دلیل ACE 2-گیرنده هستند و بنابراین دسترسی به جهان خارج است. “ویروس فقط رازک در” پرلمن به من گفت: “در حالی که آن را آسان برای دریافت به کلیه.”

در حالی که اولین سارس ویروس متصل به ACE-2 گیرنده و همچنین SARS-CoV-2 متصل به آن ده برابر بیشتر موثر Kizzmekia کوربت علمی سرب از coronavirus برنامه موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات به من گفت. “اتصال تنگ تر است که به طور بالقوه می تواند به این معنی است که آغاز روند عفونت است فقط کارآمد تر است.” SARS-CoV-2 نیز به نظر می رسد دارای یک توانایی منحصر به فرد که سارس و MERS ندارد, برای استفاده از آنزیم ها از ما بافت انسانی—از جمله یکی از به طور گسترده ای در دسترس در بدن ما به نام اوج—به شدت سنبله پروتئین کلاه از ساقه آن. فقط در آن می تواند بنیادی فیوز ویروس غشاء و انسان-غشاء سلول با هم اجازه می دهد که ویروس به آن RNA به سلول. با توجه به لیزا Gralinski استادیار در گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل این سوپر توانایی اتصال به ACE-2 گیرنده و برای استفاده انسان آنزیم ها را فعال فیوژن “می تواند کمک زیادی در توانايی انتقال این ویروس جدید و بذر عفونت در یک سطح بالاتر است.”

هنگامی که بسیاری از RNA ویروس ها تکثیر خود را در یک میزبان این روند سریع است و به عنوان آنها هیچ غلط گیری مکانیسم. این می تواند منجر به مکرر و جهش تصادفی. “اما اکثریت قریب به اتفاق کسانی که جهش فقط کشتن ویروس بلافاصله” اندرسن به من گفت. بر خلاف دیگر ویروس RNA اما coronaviruses انجام برخی از ظرفیت برای بررسی خطاهای زمانی که آنها را تکثیر کند. “آنها یک آنزیم است که در واقع تصحیح اشتباهات” دنیسون به من گفت. این آزمایشگاه در واندربیلت که برای اولین بار تایید کرد, در آزمایش بر روی ویروس زنده وجود این آنزیم که باعث می شود coronaviruses در یک معنا حیله گری تغییر دهنده. این ویروس می تواند پایدار باقی می ماند در یک میزبان است که هیچ انتخابی فشار برای تغییر اما به سرعت در حال تکامل زمانی که لازم است. هر بار که آنها جهش به یک گونه جدید به عنوان مثال, آنها قادر به عجله تبدیل به منظور زنده ماندن در این محیط جدید و زندگی جدید خود را با فیزیولوژی و سیستم ایمنی بدن را به نبرد. هنگامی که ویروس در حال گسترش است به راحتی در عرض یک گونه هر چند آن نگرش “من خوشحال هستم من خوب بدون نیاز به تغییر” دنیسون گفت. که به نظر می رسد بازی در حال حاضر در انسان; به عنوان SARS-CoV-2 محافل جهان وجود دارد تغییرات جزئی در میان آن گونه اما هیچ یک از آنها به نظر می رسد تاثیر این ویروس در رفتار. “این یک ویروس است که به سرعت در حال تطبیق. آن را مانند بهترین ماشین در Indy 500. آن را در مقابل وجود دارد و هیچ مانعی در راه خود را. بنابراین هیچ سود وجود دارد برای تغییر این خودرو است.”

Coronavirus متصل به سلول های میزبان و فیوز با غشای سلول انتشار آن ژنوم ویروسی و کروبی به همراه ماشین آلات به تکراری آن RNA و ایجاد پروتئین های ویروسی. RNA و پروتئین های بسته بندی شده به ویروس جدید ذرات که در حال دفع از سلول آلوده کردن سلول های بیشتر.

یک بار coronavirus وارد یک فرد—محل سکونت خود را در بخش فوقانی سیستم تنفسی و کروبی به همراه سخت افزار—آن را به سرعت در حال تکرار. یک ویروس تکرار و به منظور ریختن از میزبان خود—از طریق مخاط ان دماغ, خلط و حتی نفس ما—به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در مقادیر بزرگ به طوری که آن را می توانید نگه دارید در حال گسترش است. Coronavirus اتفاق می افتد به درخشان shedder. یک preprint مطالعه توسط محققان آلمانی منتشر شده در اوایل این ماه و در یکی از اولین در خارج از چین به بررسی داده ها از بیماران مبتلا به COVID-19 یافت شواهد روشن است که افراد آلوده ریختن coronavirus در میزان قابل توجهی قبل از آنها نشانه توسعه. در اثر—احتمالا با توجه به این که سوپر توانایی اتصال و فیوز به سلول های ما—ویروس می پوشد یک شنل نامرئی ساز. دانشمندان اخیرا تخمین زده است که مستند نشده موارد COVID-19 یا افراد آلوده با علائم خفیف هستند پنجاه و پنج درصد به عنوان مسری موارد شدید. مطالعه دیگری نشان داد که در بیشتر موارد شدید (که نیاز به بستری شدن در بیمارستان), بیماران, ریختن ویروس خود را از دستگاه تنفسی به عنوان سی و هفت روز.

خارج از یک میزبان در parasitical برزخ یک ویروس بی اثر کاملا زنده و نه مرده ، یک صد میلیون coronavirus ذرات مناسب می تواند بر سر یک پین به طور معمول هزاران یا ده ها هزار نفر لازم برای آلوده کردن یک حیوان و یا یک فرد—و آنها ممکن است باقی می ماند مناسب برای امتداد طولانی. محققان در این ویروس در محیط زیست واحد از کوه های راکی آزمایشگاه در مونتانا یک مرکز متصل به موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را در بر داشت که این ویروس می تواند معطل مس به مدت چهار ساعت بر روی یک تکه مقوا برای بیست و چهار ساعت و در پلاستیک یا فولاد ضد زنگ برای زمانی که سه روز است. آنها همچنین دریافتند که این ویروس می تواند زنده ماندن به مدت سه ساعت شناور از طریق هوا منتقل کوچک قطرات تنفسی فرد آلوده exhales, عطسه یا سرفه کردن. (دیگر تحقیقات نشان می دهد این ویروس ممکن است قادر به وجود به عنوان یک آئروسل اما فقط در شرایط محدود.) اکثر ویروس ذرات هر چند به نظر می رسد به از دست دادن خود را virulency نسبتا به سرعت. عفونت پنجره است که بالاترین در ده دقیقه. هنوز هم خطر ابتلا به عفونت تبدیل شده و بسیاری از ما طبعا به germophobes.

Coronavirus وارد بدن از طریق دهان و چشم و بینی و سپس باعث می شود راه خود را به ریه ها که در آن ذرات تکرار. آن است که در درجه اول انتقال به دیگران از طریق سرفه و عطسه است.

همه یک ویروس می خواهد یک زنجیره بی پایان از میزبان. سرایت تکاملی هدف نهایی است. بر اساس آزمایش تا کنون محققان تخمین می زنند که COVID-19 است کمی بیشتر مسری از شایع آنفولانزا و کمتر مسری از مهمترین و بسیار عفونی و ویروس ها مثل سرخک که با یک فرد بیمار می تواند آلوده حدود دوازده نفر دیگر. وجود دارد به احتمال زیاد coronavirus فوق العاده-پخش—افرادی که به هر دلیل تقریبا به طور کامل بدون علامت است اما انتقال این بیماری به بسیاری از افراد دیگر است. اما سنجاق کردن دقیق عفونت رای دادن در این نقطه است که یک کار غیر ممکن است. “ما تمایل به تمرکز بر روی این تعداد مطلق به ما می گوید که چگونه نگران ما باید” دنیسون گفت. “آن را مانند سیل. شما می دانید, آن را تا به زانو و یا آن را به چانه ؟ مهم نیست. من نیاز به انجام کاری را امتحان کنید تا مطمئن شوید که من میخوام درایو ماشین من به سیل است.”

در بسیاری از مکان های ما در حال حاضر محور به سیل. به عنوان صدها نفر از مردم هر روز در بیمارستان ها در حال اجرا هستند از لوازم تخت و هواکش. در این شديد COVID-19 موارد با توجه به دانشمندان درک کنونی این بیماری ممکن است بیشتر به یک بدساخته پاسخ ایمنی به ویروس از هر چیز دیگری. از آنجا که این ویروس می تواند به دست آوردن جای پایی در ما پایین تر سیستم تنفسی در حالی که هنوز هم با پوشیدن که شنل نامرئی ساز آن “اساسا ضربه به سیستم ایمنی بدن پانچ و شروع به تکثیر بیش از حد به سرعت در حال” پرلمن گفت. هنگامی که سیستم ایمنی بدن در نهایت آیا ثبت نام حضور خود را ممکن است آن را به اوردرایو و ارسال همه چیز را در زرادخانه خود را برای حمله به, پس از آن هیچ آنتی بادی های خاص برای مبارزه با این عجیب و غریب جدید مهاجمان. “آن را مانند ریختن گاز در آتش” دنیسون به من گفت. بافت ریه متورم و پر از مایع. تنفس محدود شده است به عنوان تبادل اکسیژن است. “میزبان پاسخ ایمنی فقط موجب می شود به مانند یک سطح و پس از آن را می سازد در خود و ایجاد خود تا زمانی که در نهایت بدن نوع می رود به شوک” Gralinski گفت. آن است که تقریبا مانند یک بیماری خود ایمنی; سیستم ایمنی بدن است که حمله به بخش هایی از بدن که آن را نمی باید.

این نوع واکنش ممکن است به همین دلیل افراد مسن هستند در کل بیشتر در معرض COVID-19 فقط به عنوان آنها به سارس شیوع در سال 2003. (در آن شیوع وجود دارد تقریبا هیچ مرگ و میر در میان کودکان زیر سن سیزده و هنگامی که کودکان را بیمار, بیماری بود و به طور متوسط خفیف تر از آنچه تحت تاثیر قرار بزرگسالان است.) هنگام مطالعه سارس در موش مدل دنیسون به من گفت که او تا به مشاهده یک پدیده شناخته شده به عنوان “ایمنی پیری” که در آن موش مسن دیگر ظرفیت برای پاسخگویی در یک راه متعادل به یک ویروس جدید; سیستم ایمنی بدن خود را’ افراطی پس از آن ایجاد می شود حتی بیشتر شدید بیماری است. این رخ داده است در برخی از بدترین موارد در اولین سارس شیوع بیش از حد دنیسون گفت و توضیح می دهد که چرا داروهای ضد ویروسی ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر مفید در شروع بیماری قبل از اینکه سیستم ایمنی بدن فرصتی برای انتقام ویران کردن.

در دهه گذشته دنیسون آزمایشگاه و همکاران در دانشگاه کارولینای شمالی شده اند تحقیق ضد ویروسی درمان سعی کنید برای پیدا کردن چیزی است که نه فقط در برابر سارس و MERS اما برای یک کوروناویروس که آنها می دانستند که ناچار می رسند. با هم آنها انجام بسیاری از تحقیقات اولیه به مواد مخدر در حال حاضر شناخته شده به عنوان Remdesivir است که در حال حاضر در حال توسعه توسط جلعاد و در مطالعات انجام شده بر روی بیماران آلوده و یکی دیگر از داروی ضد ویروسی ترکیب شناخته شده به عنوان NHC. هر دو دارو در مدل های حیوانی قادر به دور زدن اجتناب از و یا جلوگیری از coronavirus را غلط گیری عملکرد که کمک به جلوگیری از این ویروس از تکرار با موفقیت در بدن است. “آنها کار کرده و بسیار موثر در برابر تمام coronaviruses است که ما آزمایش” دنیسون به من گفت.

Coronaviruses احتمال دارد که غلط گیری آنزیم زیرا آنها بزرگ—یکی از بزرگترین RNA ویروس در وجود—و آنها نیاز به یک مکانیسم است که حفظ چنین طولانی ژنوم, ساختار. از نظر ما به نفع چنین ژنوم اندرسن به من گفت: “این است که بیشتر به ژن و پروتئین محصولات یک ویروس بیشتر فرصت ما برای طراحی درمان های خاص در مقابل آنها.” برای مثال این ویروس توانایی منحصر به فرد به استفاده از انسان آنزیم های غربی ارائه می دهد وعده برای داروهای ضد ویروسی است که عمل به عنوان بخش بازدارنده.

COVID-19 در حالی که هنوز جدید به ما میزبان ادامه خواهد مسئول برای جلوگیری از عفونت و مرگ است. اما اپستاین گفت: “در طول زمان به عنوان ویروس تکامل خود را با زیستگاه های طبیعی آنها تمایل به علت کمتر شدید بیماری است. و خوب است که برای هر دو میزبان و ویروس.” بیشتر تلخ گونه ممکن است رایت کردن (که به معنی بسیاری از افتضاح مرگ و میر) در حالی که باقی مانده میزبان ممکن است ساخت تا برخی از ایمنی. بلافاصله و فوری ویروس ثبات—چقدر آن پر رونق است در میان ما در حال حاضر و جهش تنها حداقل—نشانه خوبی برای عملکرد داروهای ضد ویروسی و در نهایت یک واکسن. اگر تعداد رو به رشد اقدامات کاهش—این بی سابقه ای ملی و بین المللی shutdown—برگزار می شود در محل به اندازه کافی زمان سرعت که در آن ویروس در حال گسترش است باید آهسته, به بیمارستان ها و بهداشت کارگران برخی از کمک. “ویروس است که ما معلم” دنیسون به من گفت. آن را صرف هزاران سال تکامل به جایی که در آن است. ما در حال حاضر فقط عجله برای گرفتن.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>