از سفیر جهانی به آستروس و در همه جا در بین: این پست!

ما همه جا در پست این هفته, مردمی, و, که یک چیز فوق العاده است.

برخی دریک برخی از بیس بال و هاکی و برخی از – بله! – برخی از تجارت مهلت recaps. فوق العاده است.

از آن لذت ببرید تا اوایل حرکت شروع امشب به Raptors-پیسرز.

س: داگ

من از تماشای NBA: پرش زمانی که آنها بحث شد این سالن از شهرت فرآیند رای گیری و چگونه هیچ کس واقعا نمی داند که روند پشت که رای دهندگان هستند که آنها را برای رای دادن و به همین دلیل است. با درجه ای از شفافیت است که در حال حاضر درگیر با MLB سالن از شهرت فرآیند رای گیری به همین دلیل است که این روند برای NBA سالن از شهرت بنابراین سازمان ملل متحد شفاف است ؟ آیا شما فکر می کنم باید وجود داشته باشد فشار در NBA به شفاف تر شدن و آیا شما آنها را ببینید و تغییر روند خود را در هر زمان به زودی ؟ این یک چیز برای یک مرد مانند Chris Bosh نمی شود فینالیست برای این سال را به سالن از شهرت کلاس که او باید یک مدرک معتبر مورد, اما او را به ترک کردن این لیست بدون هیچ گونه توضیح و یا پاسخگویی فقط به نظر می رسد بسیار قدیمی در زمانی که دیگر لیگ های انتشار برگه های رای از رای دهندگان خود را.

با تشکر

دکتر جاستین

یک: این فرایند را برای نامزدی انتخاب به عنوان “فینالیست” و در نهایت یک مشمول در مشاهیر سالن از شهرت است به طرز وحشیانه ای ناقص. من به یاد داشته باشید که در این کنفرانس خبری که جری News آمد در هیئت مدیره و گفت: وجود خواهد داشت بیشتر باز بودن و شفافیت روند و آن را به سادگی اتفاق افتاده است.

در حال حاضر آن را نمی NBA-اجرا چیز – سالن مستقل کسب و کار – اما من فکر می کنم لیگ باید اعمال برخی از فشار شدید به زور به سالن برای باز کردن آن روند. پیدا کردن که در کمیته نامزدی که تعیین کننده فینالیست و در نهایت چه کسی رای که راه که می شود در خواهد بود نهایی.

اما بسیار بسیار کم خواهد به انتشار مجموع رای در طول راه.

س: سلام داگ

چه هیجان انگیز سه ماهه در بازی ستاره و من موافقت می کنم که رایگان می اندازد پایان بازی بود downer و تغییر مورد نیاز خواهد بود برای دفعه بعد.

من نا امید شده بود برای بچه ها که تنها $100K در حالی که بچه های دیگر رو $400K.

من پیشنهاد می کنم اگر یک چهارم به پایان می رسد در یک کراوات و سپس هر دو سازمان های خیریه دریافت ½ غارت که برای سه ماهه.

Brian B.

A: بله, وجود دارد, نیاز به یک زن و شوهر از ترفند اگر آنها آن را نگه دارید تا با این ایده. پول یکی از آنها است و من فکر می کنم تقسیم $100,000 50-50 برای یک بسته سه ماهه به جای نورد بیش از آن باعث می شود بسیاری از حس.

س: خوب بعد از ظهر داگ

من امیدوارم که روز بود از هر و همه وقفه به جز شاید 30 دقیقه در مدفوع و شما باید به انجام همه شما می خواستم با این کتاب. آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد به عنوان اگر رپتورز باید نه از دست رفته یک گام بیش از ده روز استراحت. و می رود که برای یک صفت آنها نشان داده اند که تقریبا در تمام طول سال. آنها 25 – 35 نقطه سرب و poof آن را به 7 – 8. با برگشتی در اطراف گوشه این عادت موظف است به ضربه محکم و ناگهانی به عقب و نیش ته خود را ، مانند شما, من فکر می کنم که هر چیزی که ممکن است با این تیم است.

باب

یک: من نه پا از Casa داگ در تمام طول روز دوشنبه و انجام برخی از مقدار نیاز به کار انجام می شود.

من می شنوم شما در از دست دادن منجر اما در این راه نگاه: آنها ثابت کرده اند قادر به اجرا به خوبی در آن دید شرایط بازی و آن را نادر اگر آنها حتی یک بار باید 25-30 نقطه حذفی منجر به قطعه قطعه کردن و دور چون حوصله و یا چیزی.

س: من می خواهم به سوال در مورد دریک. من می دانم که من می دانم — این است که یک ستون ورزشی, تفریح و سرگرمی نیست اما این نقطه من! می تواند به شما لطفا توضیح رابطه بین دریک و Raps? آنچه که “دریک شب” و آیا ما واقعا باید به او گوش هواپیماهای بدون سرنشین در مورد چگونه او را انتخاب آنچه که آهنگ ها برای قرار دادن بر روی آلبوم خود را? جک و Matty D برنده جایزه گوینده ؛ Raps هستند قهرمان جهان. اگر من می خواستم دریک من می خواهم لحن او در. من در SportsNet نه آیتونز! من خودم فریاد خفه شو, خفه شو در تلویزیون! به طور جدی آنها قرارداد مورد نیاز به او اجازه each one teach one و برای چه مدت 10-15 دقیقه طول بازی?? نمی توانید آن را صبر کنید تا نیمی از زمان ؟

با تشکر.

مریم D

کالسکه در

یک: من به وضوح نمی بینم صفحه اصلی بازی ها در تلویزیون, بنابراین من مطمئن هستم که اگر هر چیزی دریک می افزاید: به یک پخش اما من به این می گویند: من فکر می کنم حضور او سرگرم می رسد و یک بخش از بینندگان آنها می خواهند به نگه داشتن مشغول اند. من کاملا درک خود را از سوء ظن و احتمال به اشتراک گذاری آنها را در سطح جهان معروف و سرگرم کننده است که پرشور طرفداران برای سال و اگر او در این زمان عجیب و غریب در پخش من تصور آنها را با آن خوب حتی اگر آن را اذیت برخی از مردم است.

اما بدون هیچ قراردادی دلیل که چرا او آن را و یا حتی خواست آن را انجام دهد. در واقع وجود دارد هیچ قرارداد از هر گونه خدمات از هر نوع بین دریک و تیم خود را “عنوان” کاملا honourary و حتی نمی آیند با دستمزد.

س: با سلام!

من نمی توانم باور کنم که چگونه باور نکردنی این تیم انجام شده است و غلبه بر موانع. چیزی است که وجود دارد آن است که بسیار متعادل تیم بالاتر از میانگین بازیکنان ممکن است بهتر از یک ستاره یا دو احاطه شده توسط صرفا متوسط استعدادهای درخشان ؟ معنی حتی اگر Giannis (یا یکی دیگر از MVP کالیبر بازیکن) نمی آیند در اینجا ما هنوز هم می تواند یک حلال مدعی به هر حال?

نیز که یکی از عجیب ترین تجارت مهلت. همه از بزرگترین نامها گرفتن داد و ستد Drummond, راسل, Wiggins, کپلا فرود در معنای واقعی کلمه 4 بدترین تیم در لیگ و هیچ یک از رقبای اضافه شده هر کسی به بهبود خود را برای پلی آف. که باید یک پیروزی بزرگ برای رپتورز که واقعا در هیچ موقعیت را به گونه قابل توجهی در تجارت مهلت بهبود.

فقط این واقعیت از هیچ یک از رقیب دیگر قادر به کشیدن چیزی و بهبود و یا فاصله خود را از رپتورز. فوق العاده نتیجه. آیا شما موافق هستید ؟

RHL

یک: حتما من به توافق برسند. و باور من رپتورز متوجه بیش از حد. هنوز پلی آف پلی آف و آن را به سختی حتی با هیچ حرکت بزرگ ساخته شده در اطراف آنها.

Q:: مقیاس پرداخت هزینه برای اوفا ؟ …
آقا: من نمی دانم چه چیزی باعث بزرگتر “much ado about nothing” با حال خمیازه سخن گفتن از “خشم” بیش از آستروس نشانه سرقت و یا درد نمیخورد از NHL مهلت تجارت. Jeez.

حالا یک سوال. وجود هر گونه محدودیت یا محدودیت در حقوق و دستمزد از عامل رایگان Undrafted یعنی ترنس دیویس? در تئوری می تواند او پرداخت می شود بیش از یک کم دور اول انتخاب کنید ؟

Paul M

A: بدون درک من این است که وجود دارد هیچ محدودیتی در خارج از پارامترهای حقوق و دستمزد کلاه. اگر شما اتاق را معامله برای به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید.

س: سلام داگ

کالج, مربی شکست در NBA

چگونه در مورد, کیر, حیاتی و پیستون? او به طول انجامید کمتر از یک فصل است.
به سلامتی
بری از Hazelville

یک: مطمئن شوید که او می شود در لیست معدن قطعا نیست به معنای قطعی.

س: من اول فکر اکثر مربیان کار نمی کند در NBA صرف نظر از اینکه آیا آنها مربیان کالج یا نه. بزرگ سابق بازیکنان – که استفاده می شود برای برخورد با دیگر بازیکن NBA (بر خلاف مربیان کالج) به ندرت تبدیل به بزرگ مربیان یا مدیران و یا رئیس جمهور در NBA. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه تنظیم نقشه راه برای چگونه به یک مربی بزرگ در NBA – مسیرهای از بهترین ها همه تا حدودی متفاوت است.

گرگ Popovich? مربی اول در چیزی به نام پومونا-Pitzer – یک کالج به بهترین حدس من (برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه یک شرکت داروسازی). Doc Rivers? بازیکن برنده مربی سال حق دور. اما چگونه بسیاری موارد دیگر وجود دارد از این ؟ Spoelstra? واقعا فقط نقل مکان کرد تا مربیگری رتبه در میامی از تصویری هماهنگ کننده – سال زمان برای تبدیل شدن به سر مربی تیم. کر? بازیکن در حال حرکت به مدیریت از طریق یک مالکیت سهام با خورشید. Budenholzer در زمان Spoelstra مسیر و کار خود را راه اندازی. پرستار بیش از حد من حدس می زنم – کار خود را راه اندازی.

بنابراین درست مانند هر شغل در این رابطه باید به کار و راه خود را تا به یکی از بالا, شغل, شروع نزدیکی پایین. اما البته برای کسانی که از پایین شروع بسیار کمی در واقع کار راه خود را تا. و با وجود این نقاط دورافتاده که انتقال حق دور از مربی یا بازیکن به خوبی NBA مربی – اما دوباره این رود در برابر هنجار شده است. بزرگ ترین بازیکنان و مربیان کالج را روشن نکنید به NBA مربیان یا مدیران. حدس زدن این درست است از هر ورزشی; اگر چه همه را استثنا.

فقط برخی از افکار – نه واقعا یک سوال است. فقط دون ‘تی فکر می کنم که موفق, کالج, مربی است دلیل تنهایی که آن را نمی خواهد کار کند. من کاملا مطمئنم که همه آنها پیش بینی تفاوت در پیشبرد. اما محاکمه و درست “کار راه خود را تا” مربی به نظر می رسد به چسبیدن به (او) کار کمی بیشتر.

جف V

یک: این 100 درصد واقعی وجود دارد که منحصر به فرد درست یا غلط راه برای تبدیل شدن به موفق سر مربی NBA اما سابقه – حداقل سابقه من – این است که بیشتر مربیان موفق از هر زیر گروه.

س: سلام داگ
دو سوال:
(1) اگر رپتورز سالم هستند و در بازی شکل قبل از پلی آف من فکر می کنم آنها خواهد شد بسیار بیشتر از تیم های دیگر انتظار می رود زیرا آنها بسیاری از تعویض قطعات و می تواند اعتماد خود را از نیمکت.
موافق یا مخالف ؟
(2) برگ: من شوکه می شود اگر آنها را به پلی آف.
آنها (تنها) کافی goaltending; یکی از بالا-شش defenceman; و چهار بسیار پرداخت می شود هدایت می کند که نه بازی دفاعی منظم آمار هیچ کس و برنده -تنها – تنها بیش از 50 درصد از آنها faceoffs.
و آنها باید نگران خطوط دیگر – با پول پرداخت شده برای 4 آنها نمی توانیم واقعا مناسب و معقول کالیبر 3 و 4 خط مردم است.
من فکر نمی کنم Shanahan در حال رفتن به لذت بردن از خود را در تابستان-
موافقت با هر بخش ؟
با احترام – همیشه خود لذت ببرید ستون

برایان

یک: من فکر می کنم رپتورز توانایی برای رفتن 10 یا 11 بازیکن عمیق شده است یک مزیت بزرگ در طول فصل به طور منظم و به همین دلیل آنها جایی که آنها هستند. هنوز مطمئن شوید که در پلی آف هنگامی که آن را بیشتر شبیه به هشت بچه ها شاید نه که بازی و شروع به مانند 40 دقیقه و یک شب است که این یک تفاوت ساز.

برگها? من فکر می کنم پس از شنبه شب افتضاح که من غیر روحانی کردن آنها را برای یک روز یا بیشتر. اما تلخه مقدس بود که یکی از ضعیف ترین اجراهای گفته یک تیم خوب من تا کنون دیده اند.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

س: با تشکر برای ستون در کوبه و همه ستاره آخر هفته

او به من برس با شهرت داستان است که در حاشیه بد ما آقای برایانت.

در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب از سرنوشت من در بازگشت از برادرزاده من عروسی در لا و من در بازگشت من ماشین اجاره.

من به طور اتفاقی در یک شاتل از آژانس کرایه خودرو به سهل انگاری و مغز برک کردم. (من نمی دانم که او بود) من به صحبت کردن به کسی که در حزب خود و خود را از من بپرسید “آنچه در آن است شما در مورد لس آنجلس”

“آب و هوا و که من هرگز به شنیدن کلمه هاکی.”

او خندید و interjected. “بله ما برنده fing جام استنلی و آن را در صفحه 7 بار. کوبه برایانت farts و آن را صفحه اول اخبار”

حتی پس از آن بود که آل کوبه در همه زمان ها.

ارادتمند شما

ABW

A: باعث می شود تمام حس به من.

س: سلام داگ:

خوشحالم که به عنوان خوانده شده که سلامت خود را به نظر می رسد خوب پس از آزمایش های خود را. در ادامه برای لذت بردن از زندگی خود را به کمال. من داوطلب در یک آسایشگاه و متمرکز در هر زمان.

سوال: زمانی که تیم های آتش خود را به مربیان و مدیران و مدیران آنها موظف به پرداخت بقیه پول این فرد امضا شده است ؟ کلیولند مربی ناراضی به عنوان او ممکن است او نه حق نه تنها در این سال و دستمزد, اما باقی مانده چهار سال ؟ چرا اخراج کارمند مذاکره مقداری پول میشه ؟ ؟ ؟ شاید که به سادگی “راه آن انجام شده است” اما من در تلاش برای درک.

با تشکر

اندرو از Tillsonburg

یک: اخراج, بله; استعفای نه لزوما و همیشه یک مذاکرات با چنین چیزهایی به عنوان مجموعه ای از جملات (“ما شما را پرداخت نمی کند به مربی اما اگر شما کار دیگری که حقوق و دستمزد کسر از آنچه ما مدیون) یا غیر رقابت دارند ، نه طرف می خواهد به نقاشی به عنوان بیش از حد حریص یا خرده زیرا این تیم برای استخدام و به احتمال زیاد آتش بیشتر مربیان و مربیان نیاز به کار بیشتر.

س: سلام داگ

وای من واقعا لذت می برد تماشای NBA All-Star game و من امیدوارم که آنها با همان فرمت رفتن به جلو. در حقیقت من متوقف شده بود تماشای این بازی برای سال های بسیاری تا زمانی که من پسر جوان رو در All-Star ارابه موسیقی چند سال پیش. حالا به نظر من که بزرگترین طرفداران این همه ستاره بازی در حال بچه ها که شب مدرسه بستر زمان قابل توجهی زودتر از پایان بازی.

سوال من از شما این است که در توجه به نظرات فرد VanVleet ساخته شده در مورد چگونه بازیکنان واکنش نشان می دهند به طرح مربیان بپرسید آنها را امتحان کنید.

خاص نقل قول بود چیزی شبیه “بازیکنان ملاقات مربیان’ پیشنهادات خود را با شک و تردید “هر روز” فصل گذشته بستری VanVleet.” من احتمالا ساده اما من شگفت زده شد که بازیکنان خواهد بود ‘تردید’ از آنچه که مربیان می خواستند را امتحان کنید. این است که هنجار در سراسر لیگ یا بیشتر خاص برای یک تازه کار سر مربی و کارکنان خود را? می کند که کمک به توضیح دهد که چرا بعضی از تیم ها که به نظر می رسد که مناسب استعداد مبارزه کنید ؟

مثل همیشه با تشکر از شما برای روشنگری خود را گزارش. همیشه لذت به عنوان خوانده شده.

استوارت

یک: من فکر می کنم این طبیعت انسان در هر کار به یک کمی تردید زمانی که یک رئیس جدید در می آید و می گوید: “ما در حال تغییر برخی از اصول اساسی راه ما انجام کسب و کار” و بسکتبال بازیکنان متفاوت هستند. اما به اعتبار رپتورز و نیک پرستار همه آنها به پایان رسید تا کار cohesively طریق قابل پیش بینی سکسکه.

س: خوب شب داگ

بازگشت دوباره و هنوز هم بسیار لطفا در تلاش همه بازیکنان قرار داده و به all-star game. که آخرین “سه ماهه” بود که بسیار لذت بخش به عنوان آن به نظر می رسد هر کس موافق است. افکار خود را بر روی همه ستاره بازی از دیگر ورزش های اصلی بازی در امتداد همان خطوط ؟ سرهم بند مورد نیاز خواهد بود در هر بازی به تعیین پیش بینی نمره اما این امر در بهبود آنچه که تبدیل به یک نمایش مسخره در گذشته است.

باب

یک: من مطمئن هستم که هر یک از سه تن دیگر از همه ستاره بازی در حال نجات, در واقع. فوتبال فراتر از تعمیر و طبیعت فیزیکی “واقعی” هاکی است بسیار متفاوت تر از همه ستاره بازی است که هیچ مقدار از پاداش مالی کمک خواهد کرد که اگر چه شاید یک دوره با دوره مالی انگیزه اگر آنها رفت و برگشت به راه خواهد کار بیس بال است که احتمالا به عنوان به خوبی به عنوان شما می توانید دریافت کنید.

بسکتبال ساختار منحصر به فرد – چهار چهارم ایلام Endiing تنها واقعا کار می کند که در ورزش – آن را کاملا برای چه ما را دیدم.

س: Astros
نیست پاسخ به اقدام یک پاسخ توسط طرفداران ؟
موارد زیر پیشنهاد می کنم:
طرفداران ایستاده با پشت خود را به آستروس برای سرود ملی فن زمان تیم خود را در چهره آنها را برای سال آینده!!

پاتریک C

یک: می توانید ببینید که مشغول به کار در همه حقیقت را به شما بگویم. به نظر می رسد در یک نگاه سریع یک بی احترامی در این سرود ، و بسیار آخرین چیزی که بازیکنان را در طول سرود مراقبت از آنچه را که در می ایستد.

هیچ به وجود دارد چیزی است که نشان می دهد نفرت نه تنها با Astros اما با لیگ اصلی بیس بال خود را.

س: من همیشه لذت بردن از خود را ‘می’ در ورزش آقای اسمیت و شما نقطه در اینجا.
اگر مثبت بدبینانه طرف به همه از این, من در حال حاضر تصویربرداری اولین Yankees-Astros’ جلسه از بهار/تابستان در ورزشگاه به خصوص اگر وجود دارد, ستایش خدا, نشسته. یا خورشید است. doubleheader. شما می توانید تصور و بیداد در قاضی دادگاه در سمت راست میدان و gowned bozos رفتن آجیل به خصوص اگر AJ بازدید از یک زن و شوهر از dingers را در میان خود? من نمی گم که در تلویزیون.
من درک می کنم که طرفداران طفره زن در حال اهدای هزاران بلیط برای اولین هاله-Astros’ سری در آناهایم. من صرف بسیاری از بازی ها مشاهده داجرز D. ورزشگاه و کمتر در آناهایم ورزشگاه.. به طور معمول آبی واقعی طفره زن فن نمی شود گرفتار مرده در نزدیکی دیزنی لند برای بازی بیس بال, اما این بهار بسیاری از تمام خواهد شد در decked مایک ماهی قزل آلا دنده در حالی که بلوز درست خواهد شد که خود طفره زن تی شرت, کلاه, لباس زیر,هر چه..
و همه در اطراف لیگ تمام تابستان به خصوص در مکان هایی مانند KC و مینه سوتا که در آن مؤمنان هرگز به تازگی دیده می شود بسیاری از برنده بیش از Astros, سطل های زباله را انفجار سوت خواهد, سوت, drunks را می نوشند و تیمارستان سلطنت خواهد شد…
آن را به من می گویند. من امیدوار به رفتن به جایی در جاده ها برای یک فصل, درب بازکن با آنها. بازی های خانگی خود را خواهد بود به عنوان خسته کننده به عنوان معمول احتمالا هر چند من شک دارم که حداقل چند ناراضی طرفداران بازیکنان مورد آن را می دانم..
وجود دارد مقدار زیادی برای نفرت در ما در حال حاضر – عزیز نارنجی, رهبر احتمالا بیشتر نفرت انگیز.
و مطمئن بیس بال بدبو است راست, در حال حاضر, اما این فصل Astros دور-جمعیت ممکن است بازگشت همانند بازی های قدیمی به حق خود ایستاده در قلب آمریکا.
به سلامتی
جیم Satterthwaite,
ونکوور.

یک: یکی از چیزهایی است که من تعجب می کنم که آیا موجه خشم نسبت به کسانی که در بیس بال و آستروس است خاص خواهد بود پایدار بیش از یک مدت طولانی و گاهی خسته کننده فصل به طور منظم و یا اگر آن را پراکنده در اطراف ماه ژوئن است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>